864 Shares 9483 views

„Maynkraft”: jak zostać usunięte z obszaru innego

W „Maynkraft” gra prawie wszystkie serwery mają plug-in jest zapytanie, które pozwala graczom nie tylko chronić swoje mienie, ale także zarządzać nimi w razie potrzeby. Jedną z najbardziej popularnych funkcji jest dodawanie i usuwanie mieszkańców. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak usunąć znajomego z regionu, zalecamy przeczytać ten artykuł do końca.

Kod główny

W celu uniknięcia znajomy, trzeba będzie użyć specjalnego polecenia: / region removemember [nazwa obszaru] [Nazwa]. Jak widać, kod należy wpisać w czacie, nie trzeba używać nawiasów. Można również używać skrótu polecenia: / rg. Po przeprowadzono tę operację, wybrany użytkownik nie będzie w stanie podjąć jakiejkolwiek części w danym obszarze, lub raczej, że nie będzie w stanie zaangażować się w budynkach, niszcząc wszystko i wziąć na użytek rzeczy, które są w skrzyniach ,

Po usunięciu znajomego, on również nie będzie mógł otworzyć drzwi. Jednak na niektórych serwerach, gdzie ingerencja obserwowanych w związku z tym, twoi przyjaciele będą mogli otwierać tylko drewnianą bramę. W rzeczywistości, na pytanie, jak usunąć gracza z regionu, jest proste, najważniejsze – prawo do wprowadzenia powyższego polecenia określ obszar, jak i logowania użytkownika, które chcesz wykluczyć.

Specjalny dodatek

Jeśli regularnie grać „Maynkraft”, to prawdopodobnie miał do czynienia z innymi obszarami ludowych, które wcześniej były zajęte przez uczestników. W tym przypadku można powiedzieć, że te otwarte przestrzenie są pod prywatne. Jak usunąć z obszaru innego, wiesz. Należy rozumieć, i sposób, w jaki prawo zaprivatit swoje terytorium. Kwestia ta jest obecnie bardzo popularne. Aby zaprivatit swoje terytorium, konieczne jest zainstalowanie specjalnej administracji plug-in. Nie martw się, ten dodatek został już zainstalowany na prawie wszystkie serwery.

wniosek

Mimo to, w jaki sposób usunąć z obszaru innego każdy gracz powinien wiedzieć, ponieważ, dodając do swoich nowych znajomych, dając im możliwość zarządzania swoim terytorium, ryzykujesz. Może pewnego dnia mogą przejść na stronę wroga. Dzisiaj zdecydowaliśmy się na kwestii, tak aby usunąć z regionu Inne, a na pewno będzie sukces. To wszystkie informacje, chcieliśmy podzielić się jako część materiału.