297 Shares 6169 views

A pomnik Putina w Genewie jako bojownika o pokój

07 października 1952 urodził się człowiek, który może zmienić świat. Będzie przechodzić trudne 48 lat, a ta osoba będzie znać nazwy wszystkich obecnych. On stał się prezydent Rosji, i mówić o tym całą planetę!


Putin – droga do sukcesu!

Ale 7 października 1952 na ten jeden nie mógł sobie wyobrazić. Władimir Władimirowicz – prosty radziecki chłopiec, nazwany na cześć jego ojca. Kto by pomyślał, że z biegiem czasu nazwa Putin będzie grał z każdym radiem, telewizją i codziennego flash na pierwszych stronach mediach. Rodzice stał zwykli ludzie radzieccy, które w żaden sposób nie odnosi się do życia politycznego kraju. Ojciec – marynarzem, jego matka – ciężko pracownik fabryki. Dzieci przeszły niezauważone. Po otrzymaniu Leningradzkiego Uniwersytetu Państwowego imienia Zhdanov Vladimir wkracza w szeregi KPZR. Świadkowie w momencie powiedział, że to był uczeń Władimir Putin zaczął wykazywać cechy przywódcze i zainteresowanie życiem publicznym. Całe jego życie wydawało się być prawdziwym wyzwaniem. Zanim usiądziesz na prezydenta, miał bogate doświadczenie i wiele usług dla ojczyzny! To z tego powodu był pomnik Putina w Genewie!

Putin w dzisiejszym świecie

Fakt ten spowodował silną reakcję ze strony opinii publicznej. Każda osoba odpowiedzi dotyczącej tej czucia w swój własny sposób. Rzeczywiście, w odpowiedzi na ostatnie wydarzenia na świecie i tak wszyscy mówią o aktualnym rosyjskiego prezydenta. Poglądy przedstawiane w najbardziej różne. Nie jest tajemnicą, że w ciągu ostatnich kilku lat, zachodnie media po prostu zrobić skrytykował pracę prezydenta Federacji Rosyjskiej. Wszystkie zdarzenia objęte zagranicznych mediów są za niezwykle negatywny. Dlatego nie dziwi fakt, że idea tego człowieka wśród większości ludzi są bardzo różne. Ktoś myśli, że to wielki polityk i człowiek, który przyniósł stabilizację i spokój we własnym państwie. I ktoś uporczywie twierdzi, że Putin wniósł do kraju tylko niezgodę i korupcji. Historycy i eksperci nie wierz mu, że tylko uwierzyć fakty. A jeśli opierają się na nich, w ciągu ostatnich kilku lat, to Putin, który został wybrany człowiekiem roku, a obecnie (od czasu do publikacji). Został poświęcony najbardziej uderzających tytuły i komentarze. Nie jest zaskakujące, a fakt, że sztuka nie jest pozostawiony na uboczu. A fakt, że w Genewie, pomnik Putina – jasny przykład!

Putin w Genewie

W dniu najbardziej udanych prezydenta Rosji Urodzony w Genewie, był pomnik Władimir Władimirowicz Putin. grupa działacz wyprodukowany 3-metrową rzeźbę Prezydenta Federacji Rosyjskiej, w celu zainstalowania go pod pomnikiem „Zepsute krzesła” na Place des Nations. Działacze spotkania skomentował akt, który jest pragnienie wielu ludzi, aby wyrazić swoją wdzięczność dla prezydenta Rosji do swoich działaniach pokojowych. Instalując rzeźbę jest złamana noga legendarny fotel, postanowili pokazać prace, które prezydent sprawia, wspieranie osób potrzebujących. Rosnąca rzeźba symbolizuje wysokość jego intencji w zapobieganiu utraty życia, gdzie można ich uniknąć. W ogóle, pomnik Putina w Genewie nazywa niesamowitą reakcję wśród miejscowej ludności i turystów, którzy go odwiedzili. Po tym wszystkim nie jest dobrze stosuje się do prezydenta Rosji, ale każdy zna historię pomnika „Zepsute krzesła”. A wielu stało się nieczytelne Symbolika dlaczego Władimir Władimirowicz „naprawić” ten pomnik.

„Zepsute krzesło” w Genewie

Pomysł postawienia pomnika wymyślić Daniel Merced w 1997 roku. Powodem powstania tego pomnika były związane ze stosowaniem wydarzenia bomb kasetowych i min przeciwpiechotnych. Sama struktura symbolizuje żołnierzy, którzy zostali okaleczonych i rannych w wyniku takiej broni. Podczas gdy w Ottawie tylko planowane podpisanie Konwencji w sprawie zakazu stosowania takiej broni. Daniel i jego asystent Beerse Louis Genet wzniesiono pomnik na Place des Nations, dokładnie naprzeciwko siedziby Narodów Zjednoczonych Europejskiej. Natychmiast po podpisaniu konwencji, zdecydowano się na usunięcie pomnika. Ale dokument nie został podpisany. Tak więc, rzeźba pozostała do dziś przypomina wszystkim o tragedii stosowania takiej broni. Do produkcji pomnika włożono kilka ton naturalnego drewna i ma wysokość 12 metrów. Rzeźba „Zepsute Chair” przyciąga ogromną liczbę turystów. Po tym wszystkim, idea stworzenia, a samo stworzenie zasługuje na godne uwagi. Nie jest zaskakujące, a fakt, że Władimir Władimirowicz Putin stał się „brakującym noga” w tym dziele sztuki. Rzeczywiście, w ciągu ostatniej dekady ma reputację jako najbardziej znanym politykiem, który walczy na świecie!

Pomniki Putin na całym świecie

Władimir Putin – to nie tylko prezydent Rosji. Jest to człowiek, który zdobył co najmniej szacunek i podziw ludzi na całym świecie. I nie bez powodu pomnik Putina w Genewie spowodował wiele słów i emocji w teraźniejszości. Rzeczywiście, pomimo obiegowej opinii publicznej, nie ma chyba nikogo, kto jest łatwo być w stanie powiedzieć, ile pomniki prezydenta Rosji ustanowione na całej planecie. I to jest to wyraźny znak, że ludzkość jest w dużych rozmiarach rozpoznaje Vladimir emulowane i podziwiany. Jeden z największych trendów Prezesa Zarządu – walka o pokój. Ostatnie wydarzenia na świecie pokazują, że polityki nie tylko jako wykształconego i kulturalnego człowieka. Ale także jako biznesmen i mądry politolog. Jego wkład do walki z wojny z setek milionów ludzi. Każdy kraj i miasto stało się dążyć do postawienia pomnika do Putina. Obraz najbardziej uderzające rzeźby wszechczasów błysnęła na łamach znanych publikacjach i forach dyskusyjnych. Oczywiście, nie wszyscy ludzie są w stanie ocenić wkład człowieka w chwili obecnej. Ale nawet ci, którzy są niezadowoleni z rządów obecnego prezydenta Rosji, przepojone szacunku dla niego głęboki dół.

Słynny Moscow?

Jednym z najbardziej znanych zabytków wzniesionych na cześć Włodzimierza znajduje się w stolicy Rosji – Moskwie. Chociaż jego twórcy, Zurab Tsereteli, powiedział, że pomnik – tylko obraz, nowoczesność nie można postrzegać inaczej jako pomnik rosyjskiego prezydenta. Pomnik ten został nazwany: „Zdrowe ciało – zdrowy duch”. Polityk przedstawiono boso prostych koszul i lekkich spodni. Bardzo podobny do rosyjskiego prezydenta w kimono. Dla wielu nie jest tajemnicą, że oprócz osiągnięć politycznych Vladimir Vladimirovich zwraca uwagę na sporcie. Tak, prezydent ma czarny pas w karate. A pomnik Putina w Moskwie został otwarty w 2004 roku. Początkowo planowano, że przeniósł się do Petersburga, ale potem zdecydował się opuścić stolicę. Przez krótki okres 10 lat, to dzieło sztuki przyciąga wiele uwagi. Prawie codziennie jest on odwiedzany przez ogromną liczbę turystów.

Mit czy rzeczywistość?

popularność Putina rośnie z każdym dniem. I wielu z nich nie może żyć bez codziennych doznań, które wpływają na pracę, życie osobiste lub statusu światowego prezydenta. Tak, kilka lat temu stwierdzono, że Twer wzniesiono pomnik rosyjskiego prezydenta. Informacja ta natychmiast rozproszone po całym świecie. Jednak, zgodnie z mieszkańców się Twer, nie pomnik w rzeczywistości nie było. Jakiś czas później, gdy mówimy o tym zabytku zaczęła się zapadać, świat złamał wrażenie, że ten pomnik Putina w Twerze został zniszczony. Zaskakująco, zdjęcia zaczęły pojawiać się w Internecie nieistniejącego, lecz złamanego pomnika.

Kostopol. Co myślą o Putina?

A oto pomnik Putina Kostopol – żywym przykładem tego, jak lekceważący ludzie mogą odnosić się do pracy i osiągnięć innych ludzi. Sytuacja polityczna na Ukrainie, który ostatnio pełnił wiele do niezgody między dwoma bratnimi narodami, są teraz widoczne na jego kultury. Przy wjeździe do miasta Kostopol był pomnik rosyjskiego prezydenta. Pomnik ten był rodzaj symbolicznych nagrobków z inskrypcjami. Nie było wrażenie, jakby ludzie z Ukrainy zakopać sam człowiek. Napis na tabliczce oznaczone datę śmierci w dniu 9 maja. Każdy mógł przypisać do tego zabytku wszystko, co uważa za stosowne. Kto dokładnie był inicjatorem instalacji takiego „pomnika” nie jest znana. Ale stwierdzono, że pomnik został rozbity.

Putin i Świat

Mówiąc o prezydenta Rosji, można powiedzieć wiele rzeczy. Ale najważniejszą rzeczą dla tego polityka – aby słuchać głosu ludu. Pomnik Kostopol Putin mówi, że większość ludzi jest niezadowolonych z tego, co dzieje się w ich kraju. Ale jak Mahatma Gandhi powiedział: „Jeśli chcesz zmienić świat – zacznij z siebie!” Dlatego pomnik Putina w Genewie spowodował wielkie zatwierdzenie przez ludzi na całym świecie. I zaledwie kilka dni w pobliżu pomnika była odwiedzana przez ogromną liczbę turystów, którzy szczerze obsługiwanych tę akcję!