644 Shares 4117 views

Guadalest – góra skarb Hiszpania

Walencja są starannie ukryte na ich terytorium, niewielkiej górskiej miejscowości Guadalest (Guadalest), która nie jest tak łatwo znaleźć, jeśli coś wcześniej słyszałem o nim. Miasto, które jest bardzo szczęśliwy dla naturalnego bogactwa, jest otoczony ze wszystkich stron przez góry, jest on na górze, ale nadal posiada szeroką niebieską rzekę pod jego podstawy. Więc jeśli pobyt na wybrzeżu, przy willi w Hiszpanii, tam będzie prawdziwa przygoda!

Wcześniej w rodzinie Guadalest żył velmozhnogo rodzaju Orun, historii i przedstawicieli który powie Ci przewodnik do swojego zamku, zachowany do naszych czasów. Tutaj można zobaczyć jak wyglądało mieszkanie w Hiszpanii i to właśnie tutaj w przeszłości. pokój Zamek wyprowadzone na szczycie góry, gdzie znajduje się kaplica z cmentarza, małych uliczek i tarasów widokowych z niesamowitym widokiem na widoki dom, rzeki i góry. Ze szczytu widać najwyższe pasma górskie w prowincji Alicante – Sierra Ayhorta z północy, Sierra de Aitana i Sierra na południowy zachód Surrey.

To małe miasto jest stałym miejscem zamieszkania około 250 osób, co nie przeszkadza mu być popularny wśród turystów z całego świata. Oprócz samego zamku, który nosi nazwę miasta, tutaj można znaleźć ogromną liczbę sklepów z pamiątkami i restauracji. Nie Guadalest i własny mały kościół, a wiele miniaturowe muzea, takie jak Muzeum lalek Antonio Marko, mikrogigantov, Muzeum miniatur, Muzeum Tortur, przesiewaczy sól i pieprz, Muzeum starych samochodów.

Aby przejść do Guadalest, najlepiej jest wynająć samochód z nawigatora. To znacznie ułatwi zadanie znajdziesz miasto, ponieważ jest ukryte głęboko w górach. W obecności nawigatora można łatwo dojechać z każdej nadmorskiej miejscowości. Jeśli przeglądarka nie jest obecny, po lewej na CV70 drogowym, niezależnie od jej boku jesteś, należy obserwować znaki i odwrócą się od Benidorm (Benidorm) w Cayos de ensar (Callosa de Ensarriá), a następnie kierujemy się do Guadalest / Alcoy ( Guadalest / Alcoi).

Przy wjeździe do miasta, można zostawić samochód na duży parking, w pobliżu którego, nawiasem mówiąc, jest to punkt informacyjny i podróży. Stamtąd można wziąć broszury i wyjaśnienia, w jaki sposób można zejść do rzeki Guadalest. W mieście może być smaczne i satysfakcjonujące obiad, jak wiele restauracji, które oferują zestawy, które zwykle składa się z dwóch dań głównych, deserów i napojów. W Guadalest można kupić doskonałe oliwy z oliwek i innych produktów, które są wykonane w tych dziedzinach, a także lokalne wina.

Przynieść jedzenie na piknik, jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na restauracjach. Zejście do rzeki, która jest 5-10 minut jazdy samochodem w dół wzgórza, znajdziesz wspaniałe spokojne miejsce do odpoczynku i samotności. Podczas letnich miesięcy, można nawet popływać w chłodnej i czystej wodzie.

Czas do zapoznania się i obejść Guadalest górę iw dół, to będzie wymagane. Wystarczy do jednego pełnego dnia. Ale to miasto upewnić wspomnieć w pamięci jako miejsce, aby cieszyć się ich wolność i prywatność w samym sercu pięknego pasma górskie.