347 Shares 2752 views

Kobieta Skorpion-Tiger: charakterystyka cech osobistych i biznesowych

Skorpion kobieta, urodzona w Roku Tygrysa – silna osobowość. Jest to związane z obrazem pewnej Iron Lady, nie widząc przeszkód na swojej drodze. Aby osiągnąć ten cel panienka jest gotowy do tworzenia cudów. Inni uważają, że jej życie jest pomalowane w jasnych kolorach, pełen ekscytujących momentów. I trudno nie zgodzić.

Egoistyczne, kochający luksus – samica Skorpion Rok Tygrysa może urodzić. Funkcja Lady zaczyna się jego wygląd. Ta młoda dama jest bardzo elegancki. Ubiera się dobrze, kocha drogie i masywne ozdoby. On jest utalentowanym liderem: to słuchać nie tylko w pracy, ale także w domu. Ta pani wyróżnia się spośród tłumu jego determinacji i odwagi. To nie potrzebuje moralnego lub finansowego wsparcia.

Ogólna charakterystyka

Astrologowie współczuć z tymi, którzy dostali się w sposób kobiety Scorpio-Tiger. Charakterystyczny w tej pani, co następuje: apodyktyczny, surowy, bezwzględny bestia. Uwielbia towarzystwo ludzi, wśród których czuje się jak królowa. Nie mogę znieść wiecznych skarg i łzy, więc każdy wysiłek unika kontaktu ze słabej woli natury. Często idzie do przodu, aby osiągnąć cel. Od czasu do czasu jej pomysły zniechęcające i niepokojące, ale zawsze działa. Ponadto, ta dziewczyna wie, jak kontrolować, aby być twarde, gdzie jest to potrzebne. A jeśli nie, to okaże się prawdziwym kłamcą, rozlewając komplementy i pochlebstwa Charu. Ale to tylko wtedy, gdy spodziewane korzyści osobiste dla niej.

On nie może i nie chce, aby nauczyć się przebaczać Scorpio-tygrysa. Kobieta, której cechy są przedstawione w tym artykule są dość ostrożne i mściwy. To karze sprawca nie jest słowem, ale czynem. Jednocześnie jest to bardzo solidny i wierny towarzysz. Ta dziewczyna jest towarzyski i rzeczowy. Zawsze trzymać się pomocnej dłoni do swojej rodziny. Mimo że staje się tak wystarczająco trudne dla niego. Lady przed pozwolić komuś do twojej duszy, będzie nadal uważnie obserwować, uczyć się i analizować. Przywiązują się do ludzi kocha. Ale jeśli to się stanie, będzie to całkowicie rozpuszczają się w osobę.

miłość

Jak się zachować, jeśli podoba Ci kobietę (Skorpion Tiger)? Charakterystyka pań w sferze miłosnej obok: kocha drogie prezenty, romantyczny wieczór, delikatny uścisk, piękne zalotów, jasne komplementy. Rzadko spada. Nawet jeśli to się stało, że nie jest zdolny do poświęceń. Więc partnerzy zmieniają się często. Jednocześnie młoda dama jest bardzo wybuchowy. Że człowiek, który był na tyle szczęście, aby spędzić z jej burzliwą noc, zapamięta go do końca życia. Uwodzicielka, adorując sex gry, w stanie dać przyjemność, nienasycony i nieprzewidywalny – to kobiety szalone silniejszą płeć.

Jak na poważny związek, to szukasz niezawodnego i wiernego człowieka. Ona musi mieć pewność, że małżonek może polegać, zaufać mu. Ona będzie w stanie dostosować się do jego charakteru, będzie on wybaczyć wiele niedociągnięć, ale slyuntyaystva i beznadziejności. Jeśli człowiek ma cel w życiu, jest on propan dla niej. To niesamowite, jak taki skomplikowany charakter w sekundach osiąga faceci układ. To proste: im silniejsza płeć jak jej pragnienie sprawiedliwości, adekwatności, odważny, poświęcenie i ludzkości.

praca

Jeśli twój szef – kobieta Skorpion-Tiger, co jest charakterystyczne dla niego? Astrologowie twierdzą, że jest otrzymywany z rygorystycznego i inteligentnego szefa, który potrafi jak zachęcić i ukarać. Uwielbia dyscypliny i bezwzględnego posłuszeństwa. Jeśli chcesz zachować swoje miejsce, trzeba będzie poddać się wszystkim i zgodzić się z wszystkiego z nim. Ale będziesz mile zaskoczony, kiedy się o chwilę cierpliwości przyzwoite nagrody: wynagrodzenie wzrasta, nowa praca, sukces projektu. Ta kobieta potrafi być wdzięczny. Będąc hojny, ładuje z prezentami jego otoczenie w postaci prezentów podporządkowanych i premie.

Jeśli jest to prosty pracownik, można szybko zrozumieć, jak uruchomić się po drabinie kariery. Kobieta jest bardzo aktywna. Praca na trzy, nie może pozostać niezauważone. Young Lady Scorpio-Tiger znajdzie sposób na zarabianie pieniędzy z powietrza nawet, jeśli to konieczne. Rzadko problemy z finansami. Zawsze była w stanie zapewnić dla siebie.

Odsetki i zdrowie

Ta kobieta intelektualnej Scorpio-Tiger. Charakterystyczną jej wszechstronnych zainteresowaniach. Zazwyczaj, hobby, panie hobby związane z wyższymi sprawach: istnienia krajowego z jego ponurego realizmu rzadko zainteresowany. To może angażować się w badaniu astronomii badań w dziedzinie medycyny, sytuacji gospodarczej na świecie. Jest bardzo mądry, rozsądny i głęboka tożsamość.

W odniesieniu do zdrowia, te dziewczyny mają inną konstytucję. Są pełne siły i energii. Jednak odporność może cierpieć z powodu nadmiernego zatrudnienia i nadmiernego stresu emocjonalnego.