196 Shares 2923 views

Program zmniejszyć ping, i inne sposoby na zmniejszenie opóźnień

Fani gier online często spotykają się z problemem wysokiego pingu. Problem polega na tym, że przekazywanie informacji z serwera gry do komputera i odwrotnie występuje opóźnienie, które w znacznym stopniu wpływa na rozgrywkę. Co się dzieje na ekranie odtwarzacza jest bardzo różne od tego, co dzieje się na serwerze. Wszelkie, nawet najmniejsze opóźnienie powoduje tak zwaną „lag”. Opisać przykład Counter Strike, gdzie znaczne opóźnienie prowadzi do niewłaściwego zachowania postaci w grze (tkwią w miejscu, poruszając się gwałtownie, strzelać z niewłaściwej częstotliwości, itd.) – jest to „opóźnienie”.

Gracze starają każdy możliwy sposób, aby zmniejszyć to opóźnienie, tak aby gra działała szybciej „czystsze” i nie miał nic narzekać w przypadku porażki. Na szczęście, wiele problemów można rozwiązać, jest specjalny program, aby zmniejszyć ping w CS 1.6, World of Warcraft i innych gier. Ale przed rozpoczęciem pracy z tym konieczne jest, aby zrozumieć, dlaczego występuje opóźnienie.

Zasada działania pakietu

Podczas przesyłania danych z serwera do komputera klienta, czyli komputer sprawdza dane. Pochodzą one w postaci pakietów sieciowych, a system operacyjny Windows jest skonfigurowany tak, aby każdy z nich został przetestowany. W tym celu został stworzony timer, który opóźnia odbiór nowego pakietu, tak aby system został zakończony poprzedni.

W celu uniknięcia tej procedury, specjalny program do zmniejszenia ping lub dokonać zmian w rejestrze.

poprzez rejestr

Jednym ze sposobów, aby zmniejszyć ping jest dostosowanie ustawień rejestru, który będzie „usuń” timer i spowodować, że system otrzyma pakiet bez sprawdzania celowo.

Ważne jest, aby zrozumieć, że zmiany te będą działać tylko wtedy, gdy problem nie jest z ISP. Dlatego nie powinny być traktowane jako panaceum na tej metody, ponieważ wiele czynników, takich jak przepustowość, zdalny serwer, gier typu i innych, może mieć znaczący wpływ na ping.

Co należy zrobić?

  1. Najpierw musimy uruchomić narzędzie do edycji rejestru, że odbywa się to w sposób następujący: otwórz „Start”> Uruchom> regedit (w systemie Windows 10, można wpisać „regedit” w polu wyszukiwania).
  2. W edytorze, trzeba znaleźć ciąg HKEY_LOCAL_MACHINE SYSTEM CurrentControlSet Services Tcpip Parameters Interfaces .
  3. W każdym polu, należy utworzyć linię interfejsu DWORD o nazwie TcpAckFrequency, to nie musi być zainstalowany i sprawdzić wartość szesnastkową jednego.
  4. Potem idziemy do HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft MSMQ Parameters.
  5. Nie szukając pozycji TcpNoDelay (jeśli brak, to trzeba tworzyć własne), ustaw wartość 1.

Następnie należy ponownie uruchomić kartę komputera lub sieci. W przypadku sukcesu w grze jest spadek ping i zmniejszenie liczby wyjazdów.

Leatrix Latency Fix

Dla wielu może się wydawać trudne techniki opisane powyżej, a niektóre sekcje rejestru może być nieobecny w ogóle. Leatrix Latency Fix – specjalny program, aby zmniejszyć ping został stworzony dla takich użytkowników. To narzędzie działa na tej samej zasadzie, tylko z jedną różnicą – wszystko dzieje się automatycznie. Po zainstalowaniu programu narzędziowego, należy ponownie uruchomić komputer lub wyłączyć i ponownie włączyć kartę sieciową.

cFosSpeed

Jest jeszcze inny, bardziej zaawansowany program zmniejszyć ping. CFosSpeed działa trochę inaczej i ma bardziej szczegółowy interfejs. Program zmniejszyć ping w grach pozwala ustalić priorytety , aby otrzymać pakiet, dając przewagę premii treści cyfrowych lub innych, od uznania użytkownika końcowego.

przez pełnomocnika

Jeśli z jakiegoś powodu program zmniejszyć ping jak Leatrix cFosSpeed i nie nadaje się do użytkownika w tym celu można skorzystać z serwera proxy przejście. Istnieje mnóstwo zasobów, zapewniając do nich dostęp. Pozwalają one na przyspieszenie prac w grach online. Serwery te nie rozwiązuje problemu całkowicie, ale istnieje, nawet jeśli nie pomagają zmniejszyć ping użytkową.