163 Shares 8593 views

Jak przyspieszyć komputer.

Zapewne wielu zastanawiał się, jak przyspieszyć komputer. Najbardziej oszukani do myślenia, że to jest bardzo trudne, a to jest konieczne, aby połączyć się panom lub kogoś innego. Ale to nie jest przypadek, ponieważ można zwiększyć wydajność ich własne.


Oczywiście, jeśli nigdy nie otworzyć jednostkę systemową, a nie widzieli go tam, to będzie trochę trudne, ale nadal wszystko jest możliwe.

Zatem przyspieszenie pracy komputera należy zacząć od znalezienia słabości i powody, dla których wydajność jest niska. Ogólnie rzecz biorąc, te opcje są tylko dwa. Problemem jest zarówno w oprogramowaniu lub sprzęcie. Pierwsza opcja jest prostszy i nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Jak przyspieszyć pracę komputera na poziomie programu

Jeśli komputer jest uruchamiany pełzający „hamulec”, przed tym nie zaobserwowano, to trzeba go w poszukiwaniu wirusów. Być może działa wirusy, które wymagają dużo zasobów, a tym samym spowalnia system.

Zdarza się również, że źle zainstalowany program antywirusowy, który nie złapać jakieś wirusy. W tym przypadku trzeba sprawdzić konfigurację systemu i sprawdzić, które programy powiesić przy starcie.

Aby to zrobić, kliknij menu „Start”, a następnie „Wszystkie programy” – „Akcesoria” – „Run”. Lub na klawiaturze, naciśnij kombinację klawiszy Windows + R «», a następnie natychmiast otworzyć okno „Uruchom”. Po wywołaniu tej oknie wpisz msconfig «» i nacisnąć przycisk «Enter» klucz. W rezultacie tych kroków, będziesz miał „Konfiguracja systemu”.

W tej aplikacji, należy otworzyć kartę Uruchamianie. Nie będzie się lista programów, które są ładowane z systemem operacyjnym. Przed każdym pudełku będzie (checkbox), gdzie można albo dostarczyć lub usunąć zaznaczenie.

Należy zauważyć, że w celu ustalenia, jakie programy są potrzebne, trzeba przynajmniej trochę je zrozumieć, poznać ich imiona i zrozumieć, czym są. Po zidentyfikowaniu niepotrzebnych aplikacji, wyłącz i zapisać ustawienia. Na przykład, większość zwykłych programów można również usiąść przy starcie, ale nie je regularnie. Oni również włączyć off.

Na przykład, po zainstalowaniu programu, takich jak: Nero, Adobe, Mail.Ru pełnomocnika, Skype, Winamp i wielu innych, natychmiast pojawiają się na starcie. Albo przynajmniej niektóre z ich gadżetu. Zajmują one ogromną przestrzeń w pamięci RAM, zwłaszcza jeśli jest to mała.

Jak przyspieszyć uruchamianie komputera, jeśli czyszczenie nie pomaga

Istnieją sytuacje, gdy jest to niezbędne do rozbiórki „wiatr” i zainstalować nowy system operacyjny. Jest to konieczne w następujących przypadkach:

• Jeśli leczenie startowy nie pomogło;

• program ponownie i ponownie pojawia się przy starcie;

• Twój system Windows jest zainstalowany na długi czas (mają takiej jakości jak „latać” w czasie).

Zainstalowanie nowego systemu operacyjnego, lub dokonać istniejącą odzysku. Po zainstalowaniu systemu operacyjnego w menu jest pozycja taka jak „Restore” (nie mylić z odzysku za pomocą wiersza poleceń). W tym przypadku należy zaktualizować pliki systemowe i pełny folder Windows.

Jak przyspieszyć komputer na poziomie sprzętowym

Oczywiście, nie jest banalny powód, że komputer „zawiesza” – Ma bardzo słabe dane. Jeżeli maszyna (komputer) jest słaby, nie ma potrzeby, aby wysłać go mocno, a popyt z nim coś niesamowitego, zarówno w potężny komputer najnowszych generacji.

Co zrobić i jak przyspieszyć komputer w tym przypadku? To proste. Kupić nowe części. Ale to jest bardzo ważne, aby zrozumieć, że nie można ślepo kupować. Trzeba podnieść urządzenie w taki sposób, że mogą być ze sobą połączone i że funkcjonują one prawidłowo.

Innymi słowy, nie kupuj kół ciągnika na samochód „Ziguli”. Jeśli komputer jest dość stary, trzeba będzie wymienić wszystkie szczegóły. Ku pamięci nowa płyta stara linia nie będzie działać. Stary procesor również nie działa. Można zostawić dysk twardy i napęd optyczny.

Zmienić konfigurację komputera mądrze.