878 Shares 6562 views

Wszystkie muzea Rzymu i zdjęcia

Wieczne Miasto, zakochać się w turystów z całego świata, posiada bogate dziedzictwo kulturowe. Kapitał włoski, gdzie jak nigdzie indziej czuć oddech historii, nie ukrywa wartości artystycznych i naraża je wyświetlić, zapoznanie zwiedzających z przeszłości i teraźniejszości. Nic dziwnego, że mówią, że w każdym mieście na świecie istnieje tak wiele muzeów, zarówno w pięknym Rzymie.


Oczywiście niemożliwe jest niewielka ilość czasu, aby ominąć wszystkie muzea Rzymu, więc starają się odbyć wirtualną wycieczkę po interesujących punktów kulturowych interesów.

Trochę włoski Louvre

Rozpocznij swoją podróż z bycia w pobliżu stolicy Włochy Galleria Borghese. Jest uważany za najbardziej pożądanym celem dla turystów, którzy marzą, aby odwiedzić kultowego muzeum w Rzymie (Włochy). Zawdzięcza swój wygląd do kardynała chciwy, uwielbiam sztuki, orientacyjny utrzymuje wiele tajemnic.

Nie cofnie się przed niczym kardynała Scipione Borghese, który stwierdził, że na jego rozkaz nawet porwanych znane obrazy, zaczął myśleć o budowie willi na obrzeżach miasta. Ma dobrą kolekcję rzeźb i obrazów, chciał umieścić sztuki w pięknym budynku. Więc nie był znanym galeria – godny ustawienie wartości kulturowych, aby zobaczyć, że marzenie wszystkich podróżnych.

Niestety, po śmierci Borghese kilka cennych eksponatów zniknęło. Na początku XX wieku muzeum został kupiony przez rząd włoski, a wszyscy miłośnicy sztuki mogli zapoznać się z unikalną kolekcją rzeźb i obrazów.

Skarb, który trudno jest się tam dostać

Włoch ma skarb najbardziej ogromnej kolekcji w świecie dzieł Caravaggia i Bernini rzeźby. Teraz w oczach opinii publicznej ponad 500 obrazów i kilkaset rzeźbiarskie kreacje. Turyści zamarza ducha radości na widok galerii ze wspaniałymi freskami, mozaikami, piękne listwy, malowane ściany.

Liczne hale, który przechowuje unikatowe dzieła są otwarte dla wszystkich gości miasta, jednak uderzyć mocniej niż w innych instytucjach we Włoszech. Chodzi o to, że w wolnych sprzedaż biletów nie są dostępne, i wejść do tych szczęśliwców, będą mogli tylko dwieście do dwóch godzin. Jednak dla miłośników sztuki mają możliwość pre-order bilety online w małej rzymskiej Luwru.

Najstarsze muzeum na świecie

Następnym punktem naszej podróży – Muzeum Kapitolińskie w Rzymie, który można porównać znaczenie z Ermitażu. Włoski góry rozpoczął swoją historię w XV wieku z kolekcji antyczny brąz, podarowany przez papieża Sykstusa IV, podziwiam jej blask. Cały kompleks galerii sztuki znajdujących się na Kapitolu – symbol potęgi starożytnego Rzymu – będzie zanurzyć się w atmosferze sztuki.

najstarsze muzeum na świecie jest zespół architektoniczny składający się z trzech pałaców połączonych przejścia podziemne, a obszar Capitol. zabytków Rzymu jest zwiększone zainteresowanie ze strony turystów. Oto znaleziska archeologiczne, starożytne dzieła, zbiór klasycznej rzeźby, galeria sztuki, muzeum i numizmatycznych wystawie biżuterii.

Kompleks czterech oddziałów

Oczywiście, aby zbadać najlepsze muzea Rzymie małą ilością czasu nie może być każdy. Ale nie wizyta została założona pod koniec XIX wieku kompleks z kilku części, które posiadają artefakty czasach rzymskich, niemożliwe. Lokalny punkt orientacyjny, znanym daleko poza granicami Włoch, która słynie z bardzo bogatej kolekcji, które z pewnością docenią miłośnicy starożytności.

Muzeum Narodowe w Rzymie, który obejmuje cztery oddziały w różnych miejscach, powie o dawnej historii miasta. Massimo wspaniały pałac będzie zapoznać się z obszerną kolekcję rzeźby, sarkofagi, groby i murali.

Termy Dioklecjana, którego ruiny zbudowany kościół, domy kolekcję epigrafice, która obejmuje ponad 10 tysięcy graficzne napisów.

W krypcie Balbus przedstawia całą historię starożytnego miasta i na wyświetlaczu naukowców archeologicznych.

Luksusowy Palazzo Altemps przyciągnąć uwagę zachowanych rzeźb od czasów starożytnych.

Najbardziej niezwykłe muzeum

Rzym muzea są tak zróżnicowane, że byłoby pożądane, aby powiedzieć o najbardziej niezwykłe z nich, a teraz idziemy do kościoła, który nie jest daleko od Watykanu. Gotycka budowla ozdobiona marmurowe rzeźby zmarłych, z nadzieją patrząc w górę, wywołuje mieszane wrażenia. Infiltracja dusze w czyśćcu Muzeum – duży zbiór dowodów, że martwe grzeszników serwuje rozmaite znaki żywy.

Marseille kapłan podróżował po świecie, szukając potwierdzenia istnienia życia pozagrobowego. Mała kolekcja jest wewnątrz kościoła i zachwyca odwiedzających. Tutaj można zobaczyć koszuli ze śladami, które pozostały martwą matkę, której syn jego. Kobieta karci syna w luźny sposób życia, smażone palcami.

Przeklęte odciski rąk ludzi uwikłanych w czyśćcu i przemawiających za pomoc, przedstawiony na blacie, modlitewniki, poduszki. Dusza zmarłego został poproszony o modlitwę za nich i opuścił ślady, że krewni uwierzyli im. Nadprzyrodzone wydarzenia są bezpośrednim dowodem, że grzesznicy próbuje odpokutować i przenieść się do raju.

Warto zauważyć, że przez wiele lat Watykan, który zaprzecza miejsce cierpiących dusz, na rzecz zamknięcia muzeum, wykraczające poza zwykłe turystycznych.

muzeum makaron (pasta)

Biorąc pod uwagę wyjątkowe muzea Rzymie, nie możemy ignorować piękny budynek, wystawa poświęcona jest produktem, który stał się symbolem Włoch. Jedenaście salach znanych zabytków opowie o historii makaronu i tajemnic ich wytwarzania. Co ciekawe, narodowe danie wymyślone przez Greków, a mieszkańcy kraju nauczyli się trzymać produkt w postaci stałej.

Nasza mała podróż zbliża się do końca. Oczywiście, nawet spacery po zabytkowych ulicach pięknego miasta, można zapoznania się z najbardziej znanych zabytków stolicy Włoch. Jednak liczne muzea Rzymie dadzą niezapomniane emocje i emocje i fascynujące historie przewodników zostanie zapamiętany na długo.

Dobrą wiadomością – od lata 2014 roku wejście do instytucji państwowych w pierwszą niedzielę miesiąca jest wolny dla wszystkich.