611 Shares 5495 views

plaża wojskowa w Pattaya: jak się tam dostać? Zdjęcia i opinie

Obecnie zarówno doświadczonych jak i początkujących turystów, którzy wyjeżdża za granicę po raz pierwszy, to jest bardzo trudne, by przyciągnąć do europejskich ośrodków. Jako obywatele i cudzoziemcy wolą krajach azjatyckich, w tym Tajlandii i. Tematem niniejszego artykułu – plaża Wojskowego w Pattaya i jego funkcji.


Sytuacja ekologiczna

Wielu turystów boją się o tym, że na wybrzeżu Pattaya jest bardzo zanieczyszczone morze. Fabryki obszarze osuszone wszystkich substancji chemicznych w wodzie. W związku z tym, w ośrodku do pływania nie tylko nieprzyjemne, ale także niebezpieczne. I chłonąć ciepłe fale, trzeba udać się do wysp. Oczywiście, ten wyjazd droższe i mniej przyjemne. Ponadto banki, które nie należą do serwisu, są źle wyposażone i wypełnione śmieciami.

Przyjemnie różni się od innych plaży wojskowej w Pattaya. Zdjęcia turyści potwierdzili, że ta plaża jest czysta i bezpieczna.

Paradise Corner, piękno i malownicze krajobrazy, które nie są gorsze od drogich ośrodków można znaleźć na plaży Sai Kaew. Zatoka ta jest również znany jako Blue Lagoon, ze względu na specyficzną turkusowe wody. Umieść pokrywa góry, więc nie jest rzadko szalejące wiatry. Fale morskie rzadko są wysokie. Jest tam wszystko, co jest popularne wśród turystów – Azure wody, biały piasek i słoneczne niebo. Po fali pozostaje ogromne pole.

unromantic nazwa

Ta plaża była niegdyś przez wojsko. Serwisanci mieszkał tu aż do 2003 roku. Dlatego dla Sai Kaew zatrzymany nie jest zbyt romantyczny nazwę. Wielu turystów odstrasza nawet pseudonim. Inna nazwa, która ma ten Blue Lagoon – plaża Wojskowa. Pattaya, zaledwie 25 kilometrów od tego miejsca. Droga do plaży w idealnym stanie. Zatory nie widać, więcej samochodów na granicy ośrodka. ruch maszyny jest powolny i spokojny. Czasami ścieżka kontroluje urząd policji. Najczęściej ścigania, sprawdzanie dokumentów, można znaleźć w hotelu „Ambasador”.

Dziś, w pobliżu brzegu morza stoi szkoły wojskowej. Jednak kupując bilet, wybrać się na plażę i każdy może. Obszar ten stał się popularny ze względu na fakt, że szereg wybudowany park wodny. Jednak eksperci mówią: biorąc pod uwagę fakt, że obszar ten należy do wojska, nie mogą budować kompleksy hotelowe i rozrywkowe tutaj. W związku z tym pytanie, w jaki sposób dostać się do plaży wojskowej w Pattaya, to nadal będą istotne.

Jednakże, bezpośrednio na brzegu znajduje się niewielki dom, gdzie pokoje wynajem na noc.

Cechy drogowe

Szerokość plaży – około 30 metrów. Jego główną zaletą w stosunku do innych kąpielisk – to znajduje się bezpośrednio na kontynencie, podczas gdy inne są ukryte wśród wysp laguny, co jest kosztowne i niewygodne do osiągnięcia. Więc można zaoszczędzić na promie. Ale wejście na plażę jest opłata i waha się między 100 bahtów.

Lepiej jest iść w dni powszednie do plaży wojskowej w Pattaya. Jak dostać się do tego punktu – wiersz w hotelu. Jest to bardzo wygodne, aby wynająć skuter. Można wziąć taksówkę. Musisz być kierowane do strony hotelu „Ambasador”. Przechodząc Park Nong Nooch, nie przegap żadnej sygnalizacji świetlnej. Za nim po prawej stronie będzie PPC. Blisko szyld z napisem Sai keaw Brzeg.

Na punktach kontrolnych oficer poprosi zaparkować. Stamtąd iść na plażę przez 10-15 minut. Można użyć lokalnego transportu tuk-tuk. Kierowcy tych wozów otwarte są do godziny 18:00. Po upływie tego czasu, plaża jest uważany za zamknięty. Na punkcie kontrolnym poproszony o opuszczenie jako dokumentów depozytowych. Więc nie zapomnij je w hotelu.

standardowe reszta

Z dala od dużych hoteli jest plaża wojskowa w Pattaya. Opinie są często negatywne. Droga jest długa, a osoby chore są zorientowane w nieznanym obszarze, trudno jest dostać. Jednak istnieje sposób. Wiele biur podróży organizuje transport. W małym autobusie dla 10 osób bez żadnych problemów będzie można dostarczyć i odebrać od brzegu Sai Kaew. Wnętrze jest wyposażone w klimatyzację. Wylot na plaży o 8-9 rano. Odpocząć po godzinie 16:00.

Dużo zabawy dla turystów oferujących plażę wojskową w Pattaya. Jednak, jak turyści, że to miejsce nie jest znacznie różni się od podobnych ośrodków. Służy ona jako wynajętych skuterach wodnych, a także amunicji do nurkowania. Są łodzie i banany. Jeśli zostawić depozyt i zapłacić za godzinę, możliwe jest użycie nadmuchiwany materac.

Dodatkowe korzyści

Plaża wyposażona darmowych leżaków. W czasach, kiedy wielu ludzi, dają się wynająć. Można jeść w dwóch restauracji i kawiarni. Urlopowicze powiedzieć narodowy jedzenie jest bardzo dobre, a ceny są niskie w porównaniu z innymi instytucjami. Koszt jednej porcji waha się od 3 $.

plaża wojskowa w Pattaya, całkiem cywilizowany. Są darmowe toalety i prysznice. Również umieścić siatkę do siatkówki. Można wziąć z piłką i cieszyć się swoją ulubioną grę.

Wszystko, co zostało zapomniane w pokoju hotelowym, nie jest łatwo kupić bezpośrednio na plaży. Sprzedawane jako akcesoria do sportów i pamiątek. Turyści mówią, że sprzedający są nenadoedlivye i tolerancyjny.

drobne błędy

Jeden z małych minusów – lokalnej walucie. Aby zapłacić za usługi trzeba Baht. 35 jednostek równa jednego dolara. Dla tych, którzy spoczywają w tym kraju po raz pierwszy, może to być trudne do wstępnie obliczyć kwotę. Ale turyści twierdzą, że wymiana waluty, a następnie nawigować po prostu w kosztach usług.

Jednak nie wszystko w tym miejscu jest doskonałe. Chociaż skała częściowo pokrywać brzegu przez wiatr, wodę, nie chronić. Po wielkich sztormów i burz fale często rzucać śmieci na ton piasku, które nie tylko psują widok, a pozytywne nastawienie.

Emeryturę tutaj nie uda. Na plaży prawie codziennie jest pełen turystów, z których niektóre są Rosjanie. Przez weekend przyjść jako mieszkańców. Po zachodzie słońca, istnieje tylko kilka osób, które wynajęła pokój w małym hotelu. Za dodatkowe łóżka do zapłaty.

Dlatego doświadczeni turyści polecić dojść do plaży wojskowej w Pattaya przed świtem. Więc nie tylko wybrać najlepsze miejsce, ale również być w stanie korzystać z bezpłatnego magiczny wschód słońca. Ale musimy pamiętać, że obiad będzie chciał się ukryć przed upałem w cieniu drzewa. Dlatego lepiej jest pozostać pod okapem z szerokimi liśćmi.