263 Shares 7735 views

Sewastopol Fiolent – Raj na Ziemi

Sewastopol – miasto-bohater, miasto Rosyjskiej chwały! Każdego roku, trwa dziesiątki tysięcy turystów. I ludzie przychodzą tu nie tylko kupić, ale także do korzystania ze wszystkich atrakcji miasta. Rzeczywiście, istnieje wiele plaż w mieście Sewastopol. Fiolent – to miejsce, które słynie ze wspaniałej scenerii.


Co nie jest Hiszpania?

Często ta peleryna jest porównywany do hiszpańskiego wybrzeża. Lub włoskich ośrodków. A podobieństwo jest naprawdę niesamowite, różnica prawie nie ma! Podobnie jak w wielu miejscach w mieście Sewastopol. Fiolent – peleryna z kilku malowniczych plaż. Jednym z najbardziej znanych jest nazywany Carskie Sioło. Nawiasem mówiąc, plaża nie jest zbyt wielu ludzi, nawet w sezonie. Faktem jest, że w Carskie Sioło trzeba zejść symulowane kroki, rzeźbione bezpośrednio do gruntu, a ich liczba kilkuset. Nie wiele osób chce, aby pokonać taką drogę, ale bezskutecznie – i wody i gatunków jest po prostu nie do opisania.

historia

Bogatej historii – to słynny Sewastopol. Fiolent posiada również bardzo ciekawą pochodzenie. Na przykład, jest także nazywany Przylądek św. Ma pre-historia święty był marynarze, którzy odnieśli katastrofy w pobliżu Cape i na cześć jego ratunek założyli klasztor na klify. Kim jest George Monastery. Ale współczesna nazwa pojawiła się pod koniec 18 wieku, który później można było zobaczyć na mapach, w tym jeden, na którym jest przedstawiony Sewastopol. Cape Fiolent ma jeszcze inną nazwę – „kraj Boga.” Ponadto, był nazywany „wściekły”, ponieważ obok niego były częścią podniecenia morza. A przecież Cape nazwie słowo „felenk”. Z tureckim oznacza „przylądek Tygrysa”. Jest to logiczne, ponieważ banki są ciemne smugi i czerwonawym trachit. Ta kombinacja kolorów jest bardzo podobna do skóry tygrysa.

rekreacja

Wiele osób chce odwiedzić tę pelerynę, pochodzących w Sewastopolu. Fiolent – jest naprawdę miejsce, aby je zobaczyć. Wspaniały morski świeże powietrze, przyjemne plaże żwirowe, fale błękitne, krystalicznie czysta woda … i jakie! Półka przybrzeżnych i doskonale zakrzywiona linia brzegowa dziwnego uznany za rezerwat przyrody. A fani sportu, jak nurkowanie, są zobowiązane do zachwyceni podwodnego świata. Wielu turystów podziwiać programy wycieczek. plaża Jasper, znany George Klasztor, natura chroniony, Cape Lermontow, winogrono Cape, jak również wiele malowniczych miejsc z ciekawą historią. Po ich wizycie zadowolonych gości zabrać do domu dużo interesujący, przedstawiających żywe chwile życia zdjęcie. Sewastopol Fiolent, Kominiarka, Inkerman – wszystkie miejsca w jego własne niesamowite.

Reszta przeznaczona spacyfikowane

Mówiąc na temat takich jak Sewastopol Fiolent i innych miejsc, należy zauważyć, baza uwaga o nazwie „Orle Gniazdo”, który jest obok przylądka. 15 km od centrum miasta – nie tak dużo, ale wciąż daleko od cywilizacji, która jest idealnym miejscem do odpoczynku od hałasu. Baza znajduje się tuż obok klasztoru St. George, tuż nad słynnej plaży Jasper. Jest to jedna z cech, które przyciąga turystów. Fakt, że plaża Jasper jest jednym z najlepszych w całym Krymie. Czyste i ciepłe wody Morza Czarnego – co może być lepiej? Ponadto, zawsze kilka osób na plaży. Wszystko w zasadzie pływać w mieście. W związku z tym spokój i spacyfikowane pewni. Wielu ludzi lubi odpocząć w Mayak – choć trochę trudno dostać się na dół. To samo odnosi się do Caravelle, zanim nastąpił schody, ale nie było załamanie, z powodu których nie udało się przywrócić jego pierwotny wygląd w roku 2005. Jeśli pójdziesz w dół – wtedy z urwiska, trzymając się liny przymocowanej tam. Pomiędzy tymi dwoma miejscami jest kolejnym, który prowadzi trudne zejście. Centrum rekreacji „Fiolent”. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie te plaże, ale raczej sposób im przypadnie do gustu miłośnikom ryzyko i ekstremalne. Ale również odpowiednia nagroda – reszta praktycznie sam.

trasa

Najważniejszą rzeczą dla każdego turysty – radzić sobie z tej trasy. Od Sewastopol – wielkiego miasta, należy dbać o niego. Nie brakuje transportu, tak aby dostać się do określonego miejsca będzie żadnych problemów, tylko trzeba wiedzieć, w jaki sposób, bo miasto ma taksówki, trolejbusy, pociągi, a nawet łodzie. W związku z tym, wiele z pytaniem „Fiolent, Sewastopol – jak dostać się do tego miejsca?” W mieście znajdują się czółenka, które prowadzą prosto do Cape. Ich numery: 72, 19 i 6. Wszystkie one poruszać Centralnego Domu Towarowego (TSUM). Przed tym przystanku można dotrzeć prawie każdy autobus, w którym jest napisane nazwisko. Oczywiście, można wynająć samochód i postępuj nawigatora, łatwy do podróżowania po mieście-bohaterze i jego niezwykłych miejscach.