341 Shares 1831 views

Siatki z powłoką PVC – produkt jest popularny

Dziś pewnie trudno nazwać obszary budowy, które nie byłyby stosowane różne rodzaje siatek. Ale niewiele osób wie, że ich gatunek jest bardzo dużo od spawana i tkane lub tkane sączy spawana wzmocniona, miedzi, a nawet niklu. I to nie jest cała lista. Ten artykuł zostanie szczegółowo wyjaśniony na temat typu produktów z kolejnym osłoną z PCW, że nomenklatura zwanego spawane siatki z powłoką PVC. Materiał aktywny wytwarzany w postaci siatki z drutu wytłaczane lub gładkiej o średnicy 0,6-5 mm. W produkcji okuć mogą być również stosowane, o średnicy od 6 do 12 mm, nakładanie odbywa się w kierunku prostopadłym i starannie uszczelnione. Siatki powleczonego PCV można na kartach, a wielkość komórki uzyskuje się z 5 do 200 mm. Ten typ produkty metallometiznoy są powszechnie stosowane. Znalazł zastosowanie w realizacji mocowania cegły, budowa ścian, wzmocnienie nawierzchni i konstrukcji betonowych dróg. Siatki z powłoką PVC – jest wspólna spawane siatki, z tą tylko różnicą, że w co opada w stopionym PVC. Gdy istnieje potrzeba, aby zakupić ten produkt, należy bardzo uważnie patrzeć na średnicy drutu. Według statystyk, konsumenci zwracają uwagę na to, co jest gwarantowane przez producenta średnicy określana często opiera się na samej powłoki, w wyniku różnego rodzaju nieporozumienia mogą pojawić się w przyszłości.


Warstwa z polichlorku winylu, w zależności od zastosowanej technologii, może mieć grubość 0,1-0,3 mm. Gdy mamy do czynienia z popularnymi siatki z parametrami 50h50h2,2, gdy grubość powłoki jest brane pod uwagę, średnica drutu może być tylko 1,9 mm, które mogą znacząco wpływać na wytrzymałość całej konstrukcji.

Siatki z PCW pokryta, zgodnie z danymi, większość producentów wytwarza się, o średnicy 0,2-0,4 mm. Niektóre podwójna średnica podane w dokumentacji – rdzeń i zewnętrzną. W tym przypadku, zła interpretacja prawdziwej grubości drutu może mieć jeszcze bardziej dramatyczny efekt. Zwykle takich produktów sprzętowych jest PVC zielony. Warto wiedzieć, że większość producentów krajowych i zagranicznych określonych produktów pakowane są z PCV powlekane polietylenem, i, na przykład, Chiny – na grubym papierze. Siatki z powłoką z PCW jest dostarczana w rolkach, powodując łatwe do transportu. właściwości antykorozyjne są polimerowej warstwy, która, między innymi, daje związek (w porównaniu z konwencjonalnym modelu), bardziej estetyczny wygląd. Dlatego produkt ten jest często stosowany w budownictwie domków.

Istnieje ocynkowanej siatki pokryty PVC w dwóch postaciach: w przekroju i rzucie.

Do wszystkich wyżej wymienionych, można dodać fakt, że materiał nie jest narażona na szkodliwe działanie środowiska i nie rdza w czasie.