856 Shares 4911 views

Scheffler, Guzman i Nephrolepis – opieka w domu

Wspaniałe zielone Nephrolepis – jeden z najbardziej wytrzymałych i łatwa w uprawie paproci. Ojczyzna kwiat – tropikalny las zielony Australii i Ameryce Południowej, a można je znaleźć w Azji Południowej. Jeśli nie było pragnienie, aby uzyskać gęstą i soczyste Nephrolepis, opieka w domu należy rozpocząć od wyboru gleby. Pamiętaj, aby zadbać o wystarczająco wysokiej warstwy drenażowej, w przyszłości będzie ona chronić glebę i korzenie przed gniciem i zapewni niezawodną wymianę powietrza w doniczce. Do podlewania roślin wybranych lekko oddalone lub gotowanej wody. kwiaciarnie profesjonalne polecić to Nephrolepis leniwy, opieka w domu trwa pięć minut i cotygodniowy nawóz do paproci w postaci płynnej zrobić roślina ta jest bujne i jasna zieleń. W zimie, roślina podawany co trzy do czterech tygodni. Fern kocha światło, ale zabezpieczone przed jasnych promieniach miejscu – idealnym rozwiązaniem byłoby wschód lub zachód okna. upał może wentylować Nephrolepis – opieka w domu polega na usunięciu puli na świeżym powietrzu, na przykład na balkonie. Zimą Fern muszą natryskuje wodę na suchą powietrza w pomieszczeniu nie jest zniszczony świeże kiełki. Aby uzyskać zdrową Nephrolepis, opieka w domu zawsze powinien składać się z trzech punktów: dobrze przepuszczalnej gleby, podlewanie i łagodne odpowiedniego światła.


Fani docenią zieloną woskowy pozostawia Scheffler, który zyskuje popularność wśród ogrodników. Kwiaciarstwo Scheffler, opiekę w domu – w mieszkaniu lub biurze – bardzo prosta. Trzeba przestrzegać dwóch zasad: punktualność i regularność. Aby umieścić nowy pet stojący w oknach wschodnich i zachodnich, jak Nephrolepis. Będą odpowiednie i rozproszone światło słoneczne, na przykład na półce pod oknem. Od temperatury reżimu mało wymagająca, ale w okresie letnich upałów lepiej przynieść kwiat w powietrze i umieścić w chłodnym cieniu. Minimalna temperatura dla roślin 14 ° C Podlewanie jest konieczne tylko całkowicie wyschły grunt w lecie pod garnka Schefflera umieścić zasobnik wilgotnego piasku. Nawozy stosowane są od marca do końca września przemian mineralnych i organicznych nawożenia. Przeszczep, który dwa razy w roku, wybrać garnek 2-3 cm więcej niż w poprzednim, wylewa drenaż prawie ćwierć pojemnika i pokryta konwencjonalnym starterem dla roślin liściastych może być przeprowadzona.

Gdybyśmy chcieli nie tylko zielone, ale jasne kolory, idealnym rozwiązaniem byłoby Guzman. rośliny zakupu koniecznie muszą być przesadzone, ponieważ przekazywanie gruntów nie nadaje się do dalszego wzrostu. Gleba powinna składać się z równych części Sphagnum mchu, torfu, piasku i darń. Można używać zakupionego gruntu, przeznaczonego dla Bromelii kwiatów. Aby uzyskać piękny Guzman, opieka w domu eliminuje dalsze przeszczep i zastąpić pulę. Światło powinno być rozproszone, a powietrze jest wystarczająco wilgotne. Zasady uprawy Guzman są takie same jak dla Schefflera z Nephrolepis, z wyjątkiem podlewania. Woda nie jest wlewana na korzeniu lub patelni, delikatnie prawidłowo wypełnione rozety liści. Nawozić roślinę niekoniecznie ważne, aby utrzymać wymagany poziom gruntu.

Wskazówka: Jeśli Guzman nie kwitną w odpowiednim czasie, trzeba położyć pokrojone jabłka w naczyniu i przykryć przezroczystym opakowaniu. Gaz, który jest wyizolowany gnijące pąki owocowych przyspieszy uwalnianie. Najważniejsze – nie wydają się kształtować na korzeniach lub jabłek w ramach pakietu. Jeśli podejrzewasz, że białe lub zielone pleśni jabłka muszą być zmienione.