869 Shares 8693 views

Dlaczego dzieci często wymiotować: znaleźć odpowiedzi

Prawdopodobnie słyszałeś zdanie, wypowiedziane przez starszego pokolenia: „trzymaj Po karmieniu kolumnę dzieci, niech srygnet”. Co to jest? Dlaczego to zrobić?

Niedomykalność – jest naturalnym procesem, w którym po piersią trochę mleka lub produktu mlecznego kombinacji jest wyrzucane do przełyku, a następnie – w jamie ustnej. Proces ten jest spontaniczny, w różnym stopniu, widać u 67% dzieci. Ale co zrobić, jeśli młodzi rodzice dziecka często wypluwa się?

Generalnie mitralnej – proces fizjologiczny, a jeśli dziecko zjada z apetytem i przybiera na wadze, to nie martw się. Jednakże, czasami może być objawem pewnych chorób. Dlaczego dzieci często wymiotować? Dzieje się tak przede wszystkim u dzieci, ze względu na specyfikę struktury przewodu pokarmowego: przełyku, krótki niedojrzałością zwieracza między przełyku i żołądka. Innym powodem, dlaczego dzieci często wymiotuje, to ogólna niedojrzałość organizmu – nie jest niczym niezwykłym dla wcześniaków lub niskiej masie urodzeniowej dzieci. Wystarczy upewnić się, że dziecko rozwija się prawidłowo i pod nadzorem lekarza, a wszystko idzie sam po pewnym czasie.

Inną rzeczą jest to, że czasami dzieci wymiotują z powodu wad wrodzonych przewodu pokarmowego i ośrodkowego układu nerwowego. Choroby te są spowodowane ciężkimi ciąży matki, niedotlenienie płodu i zwykle wykrywane bezpośrednio po urodzeniu, jak te dzieci są zwykle niski wskaźnik skali Apgar urodzenia. Jeśli dziecko wymiotuje często, co zrobić w obecności takich wad? Skonsultuje się tylko do lekarza i jego stały nadzór, możliwe jest chirurgia. Dokręcić z tym nie warto – bo stawką jest życie i zdrowie dziecka.

Oprócz względów czysto medycznych, dlaczego dzieci często wymioty, możliwych warunkach domowych. Że może jesteś piersią rzadkie i obfite? Z tego sposobu karmienia wszystkie mleka lub wzoru nie może w pełni być wchłaniane przez organizm – nie za nic, że nawet eksperci zalecają dorośli jeść małe posiłki kilku przejściach. Wtedy obciążenie na brzuchu jest jednolita. Połóż dziecko do karmienia na żądanie, nie objadać, a liczba mitralnej jest zmniejszona.

Upewnij się, że dziecko jest prawidłowo ujęte pierś lub butelkę. Niektóre dzieci udaje się ssać tak chciwie, że w czasie karmienia mlekiem w ich przełyku uzyskać pęcherzyków powietrza, które następnie uruchom kolki dziecka.

Inną prawdopodobną przyczyną, dlaczego dzieci często wymiotują bez wyraźnej przyczyny, może być przeciążony psychikę. Spróbuj w pierwszych miesiącach życia dziecka jest mniejsza niż być z nimi w hałaśliwych miejscach, unikać spotkań dużej liczby osób w domu, jak również nadmiernie głośne dźwięki i jasne światła. Wszystko to – zbyt wiele szok dla nowo pojawiających się na światło człowieka. Nie należy umieszczać swoje dziecko bezpośrednio po posiłku na jego brzuchu i nie zmuszaj go przenieść wiele po jedzeniu – może również powodować mitralnej.

Staraj się słuchać rad i wyżej, jeśli objawy niedomykalności stopniowo do niczego, cieszyć się dziecko i jego rozwój. Jeśli dziecko nadal często i obficie wymiotować – należy skonsultować się z pediatrą może potrzebować dodatkowych środków w celu skorygowania jedzenie dziecka.