708 Shares 4830 views

Opaski na szkolenie. Expander-tow

Gumowa opaska ekspander – miniaturowy symulator celu wzmocnienie mięśni i może zastąpić wiele innych, takich jak sztangi, hantle, skakanka, obręcz. Podczas ćwiczeń przy użyciu tej symulatora załaduje znacznie więcej, a zatem mięśnie staną się silniejsze i szybciej rosną.


Za pomocą przewodów niezbędnych do wykonywania niskiej intensywności, w którym symulator zaciśnięcia krwiobiegu. Tych, którzy wynaleźli tej metody ćwiczeń, należy upewnić się, że po ich masy mięśniowej, wytrzymałość i moc zostanie zwiększona.

Jaki jest pożytek z gumką?

Ze względu na mały rozmiar gumowej opaski na szkolenie można zabrać ze sobą wszędzie, czy to święto poza miastem, na wakacje lub wyjazd z kraju, a tam chętnie wykonać trening. W zasadzie, w domu nie zawsze jest taka sama jest miejsce dla dużych symulatorów, więc okablowanie będzie niezastąpionym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zaoszczędzić miejsce i nadal utrzymać swoje ciało w formie.

Symulator pozwala na pracę tych mięśni, które są trudne do pracy w domu, bez dodatkowych symulatorach. Ponadto, istnieją nici o różnych długościach, dzięki czemu można zmieniać obciążenie różnych grup mięśniowych.

W Japonii, naukowcy przeprowadzili eksperyment i okazało się, że ci, którzy wykonują ćwiczenia z gumką na stałe, masy mięśniowej dynamika wzrosła o 290%.

Uważa się, że stosowanie uprzęży podczas ćwiczeń powoduje, że mięśnie w stanie szoku, a także stworzyć środowisko, w którym nawet przy niskim obciążeniu wzrostu mięśni jest aktywowany. Taki trening czyni bardziej intensywny przepływ krwi, a tym samym zwiększenia wzrostu mięśni.

eksperyment porównawczy

Aby dowiedzieć się, jak wykorzystać wpłynie na organizm człowieka, eksperyment został przeprowadzony. Dla niego dobrano ludzi, oni przeprowadzić to samo ćwiczenie, ale niektóre z nich – z symulatorem, a część – bez niego. Podczas eksperymentu wykazano, że ci, którzy korzystają z opaska uciskowa, poziom hormonu wzrostu zwiększyła, ale wysiłek, aby to zrobić musiał włożyć mniej. Na podstawie danych doświadczalnych, możemy stwierdzić, że okablowanie wykonywania zwiększa ich skuteczność.

W przypadku korzystania z opaski uciskowej, aby ograniczyć przepływ krwi, ale nie rób ćwiczenia konsekwentnie, hormon wzrostu pozostanie na tym samym poziomie.

Jak wybrać uprząż?

Ekspander jest taśmą gumową, która może być różnej długości i różnej głębokości. Od długości symulator będzie zależeć od obciążenia będzie doświadczenie podczas ćwiczeń. Im krótszy jest taśma, tym większe obciążenie. Jeśli chodzi o szerokość, do mięśnia trening jest lepiej wybrać wąską holowania oraz prasę do pompy – szeroki.

końce wiązek różni są również: w symulatorze może obsłużyć otwory na ramiona lub tylko pocięte końcach. Należy wybrać opcję, że są wygodne do trzymania. Expander do rąk użyć podwójnie użyteczna, gdyż nie tylko pomogą wzmocnić mięśnie, ale również zwiększyć siłę chwytu.

Są gumki o różnych kolorach, i nie jest to tylko chwyt marketingowy. Kolor wstążki pokazuje twardość symulatora.

Oczywiście przy wyborze uprzęży, jak w przypadku każdego zakupu, nie jest to kwestia kosztów. Ile gumki? Cena tego symulatora waha się od 100 do 1000 rubli.

Charakterystyka szkolenia z warkoczem

Kiedy osoba praca trwa długo, on pracuje, na przykład w sferze handlu i ma zbędny wolną chwilę, to prawie niemożliwe, aby znaleźć czas na regularne wycieczki do siłowni. W takich przypadkach, okablowanie będzie idealnym rozwiązaniem. Wystarczy zapłacić sporo czasu do treningu w domu.

Prace przy instalacji jest bardzo prosty, nie istnieją żadne konkretne instrukcje w ćwiczeniach lub zawartość symulatora. Opaski wykonywać bezpieczne podczas użytkowania i mięśni, gdy go używać cały czas rozciągnięte. Ponadto, nie ma zagrożenia uszkodzenia lub skręcenia. Korzystanie z ekspandera, będzie obejmować prawie wszystkie mięśnie.

Ćwiczenia z gumek

W rzeczywistości, ćwiczenia z trenerem wagi, można jeszcze wymyślić własne. Dogania okresowo, będziesz mógł wybrać ćwiczenia, które działają dokładnie na tych grup mięśniowych, które trzeba. Jeśli nie chcą eksperymentować, tuż poniżej opisze najbardziej skutecznych ćwiczeń z użyciem opaski uciskowej.

Przed rozpoczęciem szkolenia, to najlepiej ubierać się w obcisłe kształt uprzęży nie trzymają się rzeczy w ćwiczeniach. Ponadto, jeśli masz długie włosy, muszą zbierać.

Ćwiczenia na biceps i triceps

 1. Ćwiczenia na triceps: Weź pasmowy ekspander gumowy, stań na jednym końcu pięty, a drugi koniec wziąć w rękę i wprowadzić go na głowie. Wyciągnij ramię w górę, wyprostuj go i wyciągając wiązkę.
 2. Ćwiczenia na biceps №1: Stojak obiema stopami na środku symulatora końców, wziąć w ręce, zagięcia i wyprostu łokcie.
 3. Ćwiczenia na biceps №2: stojący krok na jednym końcu taśmy, a drugi pick w ramieniu. Przyciska rękę do ciała i uwolnienie.

Ćwiczenia na mięśnie piersiowe

 1. Owinąć gumką wokół ciała i przyjąć pozycję na brzuchu, tak, że jego ręce dociskany końcach szelek do podłogi. W tej pozycji, wykonaj upy.
 2. Obsada dla ekspandera z powrotem. Opaski na swoich końcach trzymać się za ręce. W pozycji stojącej, trzymaj ręce na wysokości barków. Zmniejsza i rozprzestrzenia się ręce.
 3. Połóż się na podłodze, podczas gdy środkowa uprząż odepchnąć symulator kończy się podnieść i naśladować pompki.

Ćwiczenia dla pleców i brzucha

Ćwiczenia te wykorzystać siły odporność na odkształcenia mięśnie pleców i prasy.

Pierwsze ćwiczenie odbywa się w trzech etapach. Wykonując dostaje stopy na środku uprzęży, ale w rękach trzymając końce. Tułowia powinna być gładka. Ponadto w trzech etapach wykonać każdą samego zadania:

 • bez zginania tułowia unieś bezpośredni ręka w rękę, a następnie powoli puścić z nich;
 • podnieś ramiona prosto przed siebie i powoli spadać z tyłu;
 • wyciąga ręce z tyłu i powoli sprowadzić ją przez szwy. Ćwiczenie rozpoczyna się ponownie wtedy.

W drugim treningu fizycznego na okablowaniu wykorzystuje mięśnie ramion i górnej części tułowia. Podnieść nasze ręce przed siebie, trzymając za końce wiązki, to jak mieć siłę, rozpościera ramiona w bok i powoli zredukować do pierwotnego położenia.

Trzecie ćwiczenie kryptonim „Zbocza bieguna”. Nazwa wybrana dlatego, że wiąże się z tych samych grup mięśniowych, które działają na stokach z tego postu. Do ćwiczeń, trzeba naprawić wiązkę blisko podłogi za pomocą ciężkiego nieruchomego obiektu. Stojąc obok siebie, pochyla się i rzuca wolną część sznura na szyi. Następnie powoli wyrównać, przezwyciężając opór uprzęży i powoli odchyl się do tyłu. Od tego ćwiczenia musi być na tyle ostrożny, ponieważ obciążenia na plecach niezbędny.

Aby wykonać czwarte ćwiczenia wymagane na jednym końcu wiązki wstać prawą nogę, a drugi zacisk w prawej ręce. Ręka musi być wyciągnął na bok, a następnie produkować powoli tułów w lewo. Ćwiczenie jest konieczne, aby wyjaśnić, czując pracę mięśni. Następnie powinniśmy okablowanie w drugiej ręce i naprawić drugą nogę. Zgodnie z tym, okablowanie jest po lewej stronie, a stoki będzie dobrze. W przypadku niedostatecznego obciążenia uprząż można złożyć na pół.

Ćwiczenia na obszarze pośladków i tylnej części uda

 1. Stań z jedną nogą na uprzęży na szkolenia, symulator kończy się wziąć w rękę i dokręcić go jak najwięcej. Śledzić krok wstecz wolną nogę i przysadziste kilkakrotnie. Wykonać każde ćwiczenie dla każdej nogi 10-15 razy.
 2. Weź gumkę w dłoniach i stanąć na czworakach, tak że końce wiązek są dociskane do podłogi z rękami. Zostały utworzone pętlę taśmy. Włożyć do niego jedną nogę i wyciągnąć go, prostując kolana. Śledź upravzhnenie na każdą nogę po kolei.
 3. Krotnie bieżni dwukrotnie i ewentualnie uchwyt zazębiają się ze sobą, zamocować na nóżkach na jednym końcu z wynikającą pętli lub nici w nogach. W pozycji stojącej, nogi, rzucił się, przynosząc zgiętą nogę na masę ciała. Wykonać każde ćwiczenie w kolejno na każdej nodze.
 4. Na następujące ćwiczenia wziąć pozycji leżącej, ugnij nogi w kolanach. Końce uprzęży pchających dłoni na podłogę, tak aby ekspander się powyżej bioder. Postępuj zgodnie z wieżowców miednicy, rozciągając tym wątku.

Tak więc, gumka – to świetny symulator wykonywać bez wychodzenia z domu. Ma niewielkie rozmiary i jest łatwy w obsłudze, taśma nie wymaga specjalnego przeszkolenia w obsłudze, i dużo miejsca do przechowywania. Wykonywanie regularnych ćwiczeń, może zwiększyć ich działanie podczas korzystania z tego symulatora. Szczególnie wysoka sprawność pokazuje chwytaka rękę. Ci sukces szkolenie!