809 Shares 2100 views

Cicha mysz do komputera – idealne do pracy produkcyjnej

Aby praca była wydajna i wszystkie projekty zostały zakończone na czas, konieczne jest, aby dbać o wyposażenia technicznego w miejscu pracy. Na pierwszy rzut oka taki drobiazg jak mysz komputerowa, nie może wpływać na cały proces roboczy, ale jest to mylące. W wykonywaniu obowiązków w miejscach publicznych, a nawet w domu jak ludzki wydajność można zwiększyć przez kilka razy, i zredukowane do minimum.


Problemy mysz komputerowa

Dość często ludzie stają w obliczu trudności związanych z funkcjonowaniem komputera myszy. Podczas wykonywania zadań pracy na laptop, tablet, smartfon lub urządzenia peryferyjne nie mogą być konieczne, ale ten szczegół jest uważane za integralną część komputera. Po pewnym okresie użytkowania mogą pojawić się problemy, które nie tylko nie uda, ale również irytujące. Jednym z nich jest głośny sprzęt roboczy, przeszkadzać innym. O stężeniu w danej sytuacji może być zapomniane. Wyobraźmy sobie, że za każdym razem po naciśnięciu klawisza myszy komputerowej pojawiają się trzaski koła i przycisk „kliknięciem”.

Jak wybrać cichą myszkę?

Właściwy dobór myszy komputerowej poprawi wydajność pracy lub nauki. Aby nabyć taka technika stoi na własną rękę, w oparciu o własne doświadczenia. Świetnym rozwiązaniem byłoby zbadać myszy, aby spróbować i może przenieść ją na stole. Wybierz cichą myszkę do komputera, który ma tylko rozmiar i konstrukcja, która jest najlepsza dla właściciela komputera. Więc więcej.

Logitech

Wybierając się w cichej myszki do komputera, konieczne jest, aby zdecydować się na Logitech szybko rozwijającą się na rynku konsumenckich technologii. Marka Logitech Cichy oferuje wiele oryginalnych i niezwykle wygodny dla myszy komputerowej, o stopniu redukcji hałasu nawet o 90%. Ponadto, wszystkie myszy najspokojniejszy komputerowe są wykonane z materiałów o wysokiej jakości, co zapewnia płynny ruch na Pulpit techniki powierzchni.

Warto zauważyć, że tylko mysz komputerowa Logitech Milczy przyznano certyfikat Quiet Mark z Międzynarodowego Stowarzyszenia dla problemów związanych z hałasem. Na rynku można znaleźć następujące modele poszukiwane przez kupujących:

  • M590 Wielu użytkowników urządzeń energetycznych Cicha PC (mieć możliwość pracy z dwoma komputerami z obsługą technologii FLOW Logitech);
  • MX Mistrz 2S (posiada oryginalny design i jest w stanie poruszać się między dwoma komputerami);
  • MX Anywhere 2S – kompaktowy, bezgłośny mysz komputerowa jest idealnym towarzyszem podczas pracy w kawiarni, pokój hotelowy, kabiny.

HP mysz komputerowa

Jakie inne marki to warto wspomnieć? Świetnym rozwiązaniem byłoby kupowanie cichą myszkę do komputera z firmy Hewlett-Packard w USA, która ma ponad 75 lat pracy w dziedzinie technologii informatycznych. Popularne modele od HP są:

  1. HP X3000 Wireless Black (H2C22AA);
  2. HP N4G65AA;
  3. HP 200 X6W31AA Czarnego.

Bezprzewodowa mysz DNS

Mysz komputerowa z przyciskami i cichy prezentowanych firmy DNS. Sprzęt optyczny pracuje w zakresie od 10 m i ma trzy przyciski, kółko przewijania. Dzięki specjalnej przycisków myszy można stosować w nocy, gdy nie przerywając ciszę. Cicha mysz do komputera, przegląd i cech, które można znaleźć praktycznie wszędzie, jest to popularne modele budżetowe.

Apple: Myszy

Świetnym rozwiązaniem byłoby użycie myszy komputera firmy Apple. Oni szybko połączyć się z technologią i charakteryzują bezawaryjnej pracy dzięki czujników wrażliwych, czyli pole Multi-Touch, który zajmuje prawie całą powierzchnię komputerowej myszy Magic Mouse. Ponadto, każda część może być używany jako przycisk kosztem specjalnie wbudowany w chip. Myszy waga – 10-15 gramów. Podłączyć urządzenie można wykorzystać port Bluetooth i odgromowej. Użyj myszki można stosować tylko wtedy, gdy jest to komputer Mac. Urządzenie automatycznie połączy się z nią i od razu gotowy do użycia.

Porady przy wyborze sprzętu komputerowego

Zanim wybierzesz myszką na chłodnym i cichym PC, konieczne jest ustalenie:

  • Wymaga optycznej lub laserowej myszy.
  • Co forma jest najbardziej wygodne.
  • Lepiej jest kupić przewodowej lub bezprzewodowej myszy cichego.

Laser jest inny od tego, że zawiera optyczny czujnik o wysokiej rozdzielczości i dokładne kursora. Urządzenia laserowe dla laptopa lub komputera rzadko wymagają wymiany baterii i może pracować nawet na nierównych powierzchniach, szkła lub lustra. LED lub myszy optycznego jest wyposażone w specjalne diody, która określa ruch kursora na ekranie. Optyczna mysz komputerowa milczy gorzej pracuje na błyszczącej powierzchni stołu. Postać, która jest stale używany, powinien być wygodny i łatwy w ręku nie dostać podczas pracy zmęczony.

Wybierając się w cichej myszki komputerowej, decyduje o jej powołaniu. Do pracy w Internecie jest bardzo odpowiednia konwencjonalny sprzęt przewodowy. I pracować z obrazami i wideo należy wybrać cichą myszkę z przewijaniem szybko iz czujnikiem wrażliwej. Niezależnie od rodzaju devaysa zaproponowany zostanie wybrana, sprzęt komputerowy pozwoli Ci wygodnie pracować w miejscach publicznych, a także zachować marzenie przyjaciół i krewnych.