280 Shares 9941 views

Kompleks mieszkalny "Cascade" (Nizhny Novgorod): sprzedaż mieszkań o lepszym planowaniu

Kolejnym, trzypiętrowym domkiem o ciekawej koncepcji architektonicznej, będzie ozdoba dynamicznie rozwijającego się miasta. Jest to kompleks mieszkalny "Cascade". Nizhny Novgorod, słynący z zabytków i muzeów, zarośniętych funkcjonalnymi wieżowcami, które nadają mu nowoczesny wygląd.


LCD "Cascade" znajduje się w centrum rozwiniętego obszaru pod adresem: ul. Lopatyna, 9. Dom i sąsiednie tereny mają na celu zapewnienie wysokiego komfortu życia zarówno dla dorosłych, jak i dla małych dzieci. Kompleks obejmuje:

  • Dwa poziomy podziemnego parkingu dla 194 samochodów;
  • Parking naziemny na 40 samochodów;
  • Komfortowy plac zabaw;
  • Strefy odpoczynku.

Udane położenie kompleksu i dobrze rozwiniętej infrastruktury sprawiają, że są wygodne: w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych, przedszkoli, szkół, licznych sklepów, salonik, klubów sportowych, szpitala, kina i centrum handlowo-rozrywkowego.

Kompleks mieszkalny "Cascade" (Niżny Nowogród) położony jest w odległości piętnaście minut jazdy od centrum miasta. Wycieczka na najbliższy przystanek potrwa nie dłużej niż pięć minut.

Które apartamenty oferują "Cascade" (kompleks mieszkalny)?

Niżny Nowogród to miasto liczące milion mieszkańców, które wymaga odpowiedniego poziomu życia mieszkańców.

"Cascade" jest gotowa zaoferować mieszkania w dowolnym rodzaju i kategorii cenowej, od apartamentów z jedną sypialnią z wykończeniem "ekonomii" do czteropokojowego pokoju z wykończeniem "komfortowym". W każdym apartamencie znajduje się jasna, duża kuchnia, balkon lub loggia, panoramiczne szyby. Jako bonus – oddzielne miejsce do klimatyzacji.

Powierzchnia mieszkania wynosi:

  • W apartamentach jednopokojowych – od 34,4 mkw. Do 40 m 2;
  • W pokoju dwuosobowym – od 58 do 62,5 metrów kwadratowych;
  • W trzech pomieszczeniach – 64,5 do 80 mkw;
  • W apartamentach z czterema sypialniami – 92 mkw.

Kompleks mieszkalny "Cascade" (Nizhny Novgorod) ma typowy apartament. Jednak na żądanie właściciela można zmienić układ i uczynić go indywidualnym.

Technologia budowlana

Kompleks mieszkalny zbudowany jest z uwzględnieniem budowy nowoczesnych technologii. Monolityczne ściany ramy wykonane są z żelbetonu z zastosowaniem bloków silikatowych gazowych, izolacji i tynku. Wewnątrz mieszkania są przegrody z paneli gazowo-gazowych. Standardowa wysokość sufitu wynosi 2,65 m.

Kompleks mieszkalny "Cascade" (Nizhny Novgorod) zbudowany jest zgodnie z najnowszymi technologiami, szybko i jakościowo, co zwiększa charakterystykę funkcjonalną mieszkań.

Nowoczesne materiały do wykańczania ścian zewnętrznych sprawiają, że fasada jest piękna i trwała. Drzwi przednie wyposażone są w windy dla pasażerów i pasażerów.

Koszt metra kwadratowego w "Cascade"

Cena jednego miejsca na parkingu kompleksu mieszkalnego wynosi 300 000 rubli.

Chcesz kupić mieszkanie na LCD "Cascade", ale nie mając odpowiedniej kwoty, możesz użyć ratów lub hipotek. Jednak właściciel metrów kwadratowych będzie mógł wejść do mieszkania nie wcześniej niż w trzecim kwartale 2017 roku. Wtedy zostanie oddany do użytku kompleks mieszkaniowy "Cascade" (Nizhny Novgorod).

Odpowiedzi właścicieli mieszkań świadczą o korzystnych warunkach zakupu mieszkań. Na przykład nie ma raty zerowej do pełnej spłaty.

Cena za metr kwadratowy w kompleksie zmienia się od 56 000 do 70 000 rubli, w zależności od liczby kondygnacji, materiału filmowego i rodzaju dekoracji.

Jeśli chcesz kupić mieszkanie czteropokojowe, staniesz się właścicielem dwóch bezpłatnych miejsc parkingowych jako prezent od autora.