294 Shares 5981 views

Zaklęcia i rytuały do chrztu. Czar miłości

Zapewne wiesz, że istnieją pewne dni w roku, że całe społeczeństwo uznane najbardziej magiczne i uroczyste. Wśród nich pierwsze miejsce Epifania (19 stycznia). Ponieważ to święto jest związane z wieloma legendami i tradycjami. Mówimy i jakie zaklęcia i rytuały prowadzone w Trzech Króli, w jaki sposób i do kogo są one pomaga. Zainteresowany?


Czy wierzyć w bajki?

Wiesz, amulety i rytuały na chrzcie jest tematem wielu opowieści. W ostatnim stuleciu często zaufaniem ze względu na zły obieg informacji, powiedzmy, gdy dana osoba stała się atrakcją motyw per se, a następnie zdemontowane. Dziś piszą wszystko o wszystkim. Z prawdziwym odcinku występują tysiące artykułów, nieistniejących szczegółów pomalowane. Gdzie jest prawda? Nikt nie zrozumie. Niektórzy twierdzą, że w chrzcie zrobić czar miłości, inni twierdzą priorytet ciepłej magicznego uzdrawiania w tym okresie. Są ludzie, którzy wierzą, że to wielkie święto muszą komunikować się z aniołami. Wszyscy autorzy są w porządku, ale każdy chce być jedynym guru. Aby zrozumieć taką obfitość informacji proste. Trzeba zadać swoje babcie. Prawdopodobnie pamiętać, że powiedziano im przez ich przodków. Więc można dostać się do tradycji swojego plemienia. A oni są najbardziej lojalni. Oczywiście, większość informacji jest już zapomniane. Uwielbiałam patrzeć na kierunku. I uroki i rytuały na Objawienia opisano w ilości takiej, że dla każdego znajdzie smak. Ale używaj ich mądrze warto polegać na pamięci rodowej.

O zdrowiu i kąpieli

Jeśli szukasz ciekawych działek i rytuałów na chrzcie, uwaga nie można uniknąć religijne motywu. Każdy wie, że w tym czasie trzeba nurkować w open source. Mówi się, że na północy, „niebiosa otwarte”, a ziemię opływającą czystą boską energię. Część tej wielkości można absorbować w organizmie podczas oczyszczania wody. Ludzie religijni czekać aż ksiądz poświęci na jezioro lub rzekę, inni nie próbują oszukać ich mózgi rytuały. Oni nurkowania bez powodu, czekając na północy. Zaleca się przed kąpielą do zapoznania się z „Ojcze nasz”. Następnie zanurzyć. Tylko długi czas w wodzie, nie zwlekaj. To jest coś, oczywiście, święty, tylko złapać przeziębienie, jak to możliwe. Chociaż ludzie w jednym głosem powiedział, że choroba w dzień iw nocy nie przeszkadza. Obyć się bez ekscesów. Spróbować sami. A jeśli przerażające, a następnie ustawić wiadro wody pod gołym niebem w nocy. A rano wlać się od stóp do głów.

Wróżby i rytuały miłosne

Ale wszystkie powyższe jest dobrze znane. Porozmawiajmy o mniej popularnych, ale niezwykle użytecznych rytuałów. Na przykład, weźmy czar miłości. Ludzie myślą, że to jest przeprowadzane w odniesieniu do konkretnej osoby – ofiary. istnieją tylko fundamentalnie różne ceremonie. Epifanii Dziewczyny poszły do stawu wnieść w ich życiu miłości jako takiej, bez myśli o konkretnym mężczyzną. Prosili o wzajemności niebie szczęścia, rodzina, dzieci, dobrostanu. Oznacza to, że rytuał przeprowadzono w celu zmiany się więc, że jest to prawdziwe uczucie. Chociaż, oczywiście, nikt nie myślał o tym. Po prostu poprosił o miłości. Trzeba to zrobić. Na samej północy muszą mieć przy nabrzeżu. Musisz być koszula do głów na biało. Powiedzieć fabuły: „Pod niebem przyszedł panieńskie-Uroda. Śmiało zanurzył się w wodzie, tak że los jej uśmiechu! Jak wynika z wody, więc nie czekaj więcej kłopotów. Samotność jego zaczerwieniona jak kurz. Oblicze świeci rozbił przynęt i miłości, aby opóźnić losu! Jak powiedziałem, i będzie, aż do miesiąca rodzi w niebie! Amen! „A teraz trzeba szybko zdjąć koszulę, sukienkę w ciepłych ubrań i home run. Dyskusja każdemu jest niemożliwe. Koszula do wyschnięcia i ukryć. Jest od tego momentu staje się talizman przyszłego wyścigu.

Aby stać się słodkie i atrakcyjne

Ten rytuał, w rzeczywistości nigdy nie została zapomniana. Musisz wybrać śniegu w Epifanii. Tylko nie każdy pojemnik jest odpowiedni dla niego. Co do zasady, w przeszłości do rytualnego basenu wykorzystanie miedzi lub wiadra. Śnieg napełniony pojemnik został umieszczony w ciepłym miejscu. I tak szybko, jak to rozmrożone, przemywa się od stóp do głów, mówiąc: „wodą święconą przyjść do piękna dziewczyna” W niektórych wsiach na rycie nadal korzystać drewniane wanny. Ale to musi być wykonany z drewna dębowego. Być może ze względu na fakt, że to drzewo jest bogate w życiodajnej energii. Nawiasem mówiąc, można prać różne. W niektórych wsiach, uznano, że należy moczyć w wodzie elegancki jedwabny szal i ciała i twarzy wytrzeć. Tkaniny, a następnie suszy się i nie myć. Stała się talizman przed złym okiem. Były trądzik lub skóry został siwieją, wziął chusteczkę i znów kąpać się z nim zrobić. Wszystkie problemy cudownie znika.

Zasady rytuału

Często zdarza się, że nie działa u ludzi. Wydaje się, wszystko odbywa się tak jak jest napisane, ale bez rezultatu. O karmie, nie wspomnę. Po tym wszystkim, to jest czasami winę za niepowodzenie. Ale to długa rozmowa. Lepiej jest wyjaśnić jak zrobić fabułę, tak aby nie być rozczarowany. Zasady są tu nemudrenyh. W rzeczywistości to, co robisz, musisz pobożnie wierzyć. Rzucać myśli sarkastyczne i wątpliwości. Zanurzyć się na jedną noc w naiwnej stan małego dziecka. Więc, proszę mi wierzyć, że o wiele łatwiej jest powiedzieć fortuny. Słowa lub modlitwy spisek wymawia wyraźnie wyobrażając wynik. Niech cud zstąpi na was w tej chwili ekscytujące oczekiwaniu.

aura oczyszczająca

Oczywiście, najpotężniejsze zaklęcia i rytuały związane z ochroną i pozbyć się negatywnych. W magicznym Epifanii można zrzucić ciężar nałożony problemy. Oto jak to zrobić. Jest to konieczne w nocy, aby dostać wodę, jest oczywiste, ze źródeł publicznych. Dostosowania go do domu. Wlać do szklanki. Otoczyć jego rodzinie kościelnych świec. Zapalić im jeden mecz. Patrz się w wodzie przez światłach, wypowiadając te słowa: „Epiphany woda jest czysta jak świętego Wspominanie Chrystusa. Kąpię go przed uszkodzeniem ukroyus. Wydostać się z czarnej sługi Pana (nazwa) kiedykolwiek! Amen! „Teraz wstać w łazience i wlać wodę na górze. Niech spuścić swobodnie przez ciało. Po wytrzeć, ale nie zgasić świecę. Powinny one całkowicie spalić się.

Rite szczęście

Na samej północy trzeba wpisać w szklance wody. Istnieje również umieścić złote ozdoby, które często noszą. Umieścić szybę w świetle księżyca, prosząc o jego błogosławieństwo słowa dla wszystkich swoich czynów i planów. Rano, przed świtem, zdjąć biżuterię i zużycie. A stoczni vyplesnite wody. Nie usuwaj złoto w ciągu tygodnia. Będzie to wcisnąć się do decyzji i działań, które prowadzą do sukcesu. życie będzie stopniowo przekształcone, wypełniona musujące z radości i szczęścia. Czasami woda nie zaleca się wlać i umieścić przed ikonami. Można zrobić. Po prostu nie pić ze względów higienicznych. Chociaż, jeśli będzie dobrze umyć przed rytualnym dekoracji, ograniczenia są usuwane. Można wypić kilka łyków przy wykonywaniu konkretnego pragnienia. Należy zauważyć, że najpotężniejsze czary pochodzą z duszy. Nie skupiaj się na tekście zawarte różnego rodzaju guru. Pomyśl o swoim zjeździe z wszechświatem. Słowa rodzą się w sercu i są najbardziej wydajne i wierny.

o wróżenia

Wcześniej nie Epiphany noc nie była bez wróżenia. Dziewczęta chciał wiedzieć o tym, że los ich czeka, zawołał: „zwężenie, fantazyjne sukienki …” zgadywania jest teraz w modzie dzięki reżyserów filmów. Trzeba umieścić lustro obok siebie. Odbieranie korytarz optycznego. Siedzieć samemu więc można zobaczyć jego głębokość, przed Świecę zestawie. Z dużym wyprzedzeniem grzebień. Uważa się, że w nich tkwi moc czarów każda kobieta. Kontynuując pracę grzbiet, zadzwoń: „zwężenie Pojawiają” On będzie migotać w głębi korytarza lustrzanym. Niektórzy ludzie widzą to wyraźnie, z drugiej – tylko sylwetkę lub cień. Nie jest to szczególnie ważne. Najważniejsze jest to, że będzie musiał. A jeśli coś nie czekaj, wróć do rytuału usuwania szkód. Ktoś jest zazdrosny o odwołaniu i zamknął drogę do szczęścia. Myśleliśmy więc w dawnych czasach. Korzyść z ujemnym mogą być usunięte w tej samej nocy. Jesteśmy z wami już wiadomo!

Zaklęcie do konkretnej osoby

Wielu z nich nie są zainteresowani w ogólnych obrzędów. Oni szukają sposobów na przyciągnięcie uwagi konkretnej osoby. Możliwości te, oczywiście, zapewnia magię Epifanii. Conspiracy kochać należy uważnie przeczytać. Brak czarne wróżby nie są zalecane w tym czasie. Oświadczenie będą droższe. Dial wodę chrzcielną w słoiku. Umieścić go w swoim ulubionym zdjęciem. Załączyć dwa brzegi pojemnika świec. Światło z jednym meczu. Podczas spalania, mówiąc: „Epiphany noc woda święcona łączy nas, moja droga, ty. Świece są oświetlone, mówić o miłości. Jeśli nie wychodzić być wszystko w porządku! Amen! „Jest oczywiste, że jeżeli co najmniej jedna z lampek” die”, trzeba porzucić nadzieję na wzajemność. Wiedzieć wyższą moc nie ma miłość. Mają inne plany. Biały spisek Guy miłości można przeczytać w jego obecności. Ale to jest zrobione, jak wiadomo, jest w Epifanii. Nawiasem mówiąc, dziewczyny świetnie zrobił to podczas służby w świątyni, do której wszyscy ludzie zebrali. Powinien on być ulubionym wstecz i powiedzieć, patrząc na tył głowy specjalnymi słowami. Powtarzać je trzy razy bez przerwy. Są to: „Niebiosa były otwarte, to zakochałem się w tobie. Serca połączyły na zawsze. rozciągnięcie ciała, spotkanie, a nie część. Jak świcie bo szczęście przyjdzie. Amen! „Jeśli chcesz sprawdzić samemu. Mówią, że w godzinach porannych facet zaczął dbać o dziewczynie, któremu udało się utrzymać taką ceremonię podczas nabożeństwa.