401 Shares 8024 views

Film „Hide and Seek”: recenzje publiczności filmowej

Zwiększone zainteresowanie teorią psychoanalizy, sponiewierać obcy świat w późnych latach 60., znajduje odzwierciedlenie w przemyśle filmowym. Nastąpiła seria filmów, z lekką rękę krytyków nazywany „Freuda”. Podstawą fabuły tych filmów były wszelkiego rodzaju odchyleń rozwoju umysłowego, a ujawnienie bohaterów obrazu nie jest przekształcona w psychologicznym studium cech psychicznych i psychiatrycznych analizy przerw.


Zgodnie z aktualnymi trendami

Nie jest zaskakujące, że projekty horroru z przesadną przyjemności ten temat. Film „Hide and Seek” (przeglądy dowodu film), nawet jeśli nie jawnie, ale nadal się uczyć jednego z naruszeń – mianowicie, linia podziału osobowości. Reżyseria Dzhon Polson, wybitnego mistrza krótkich filmów, jeden z organizatorów festiwalu Tropfest otrzymanych za debiut „kompletnego metr” nie jest szczególnie pochlebne publicznego wglądu. Taśma ocena według IMDb wyniosła tylko 5,90. Film „Hide and Seek” krytycy wychwalał również pod niebiosa, 155 oficjalnych opinii wynosi 20 napisane w sposób pozytywny, a 135 – negatywna.

Działka

Film „Hide and Seek”, aktorzy i role są dopasowywane do siebie podczas odlewania producenta Barry Josephson, zawiera intrygującą fabułę. Główny bohater, New York psycholog dziecięcy Devid Kalauey (Robert De Niro) i jego córka Emily (młoda Dakota Fanning), 11 lat, przeżywają straszną stratę – śmierć ukochanej żony i opiekuńczą matką. Aby odwrócić uwagę dziecka, ojciec kupił dom i zabiera córkę ze strasznych wspomnień. Jednak pochopny ruch nie przyniesie im upragniony spokój. David mówi jego córka wszystkie symptomy postępującej choroby psychicznej. Dziewczyna wydaje wyimaginowany przyjaciel Charliego, ma błędne temperament, który jest oskarżony o śmierci matki David i Amy zachęca w każdy możliwy sposób, aby zaszkodzić ojcu. Śmierć przerażające, z odrobiną mistycyzmu, wypadki (gdy te przestępstwa) nagle ma logicznego wyjaśnienia. Tak więc, w najbardziej korzystny zachować intrygę, krótko opisać i scharakteryzować fabułę filmu „chowanego” opinie widzów.

intrygujące trailer

Szczególnie rozczarowany film „Hide and Seek” otrzymane od mieszkańców, z nadzieją widzenia przyczepy. Oni oczekują wiele od projektu Dzhona Polsona. zaścianka wiejskie, samotna latarnia na zniszczonym ganku, dając podstawę do pobliskiego lasu i ponurej jaskini – doskonały prolog dla horroru. Zachowanie bohatera Robert De Niro, którego żona dokonał udanej próby samobójczej, daje nadzieję na obecność ducha zmarłego, a młodzi Dakota Fanning oczy wielkości spodków – idealne ofiary. Dla kompletności zbioru intrygujących elementów – obecność jakiegoś złego podmiotu, do szpiegowania na nowych lokatorów i od czasu do czasu organizowanie obskurantyzm. Po takim rozrywkowym infomercial tylko sceptyczny osoba nie figuruje w wykazie obowiązkowych projekcje filmu „chowanego”. Recenzje przyczepie co drugi użytkownik były entuzjastyczne.

Rozczarowanie po premierze

Niestety, po premierze w kinie większość publiczności wyszedłem rozczarowany. Film „Hide and Seek” w porównaniu do odpowiedzi czekamy do komentarzy na przyczepie był powściągliwy. Wiele kinogurmany opuszczające przegląd taśmy, zauważył, że po raz kolejny w tworzeniu Dzhona Polsona dobry pomysł nie znalazł godnej zasłużoną wcielenie. Wydaje się, że 97 minut dla reżysera – to za dużo. Maestro krótkie filmy nie mógł wytrzymać tempa i spadła do frazesów. Prawie cała taśma narracja została ograniczona do kpiny z niefortunnym bohaterki Dakota Fanning. Dla wszystkich twórców, próbując uratować opłakany sytuacji, wzięli aż cztery alternatywne zakończenia, w niektórych krajach, obraz został pokazany z oryginalnym zakończeniem, w innych – z alternatywą. Obraz jest to pierwszy przypadek w historii przemysłu filmowego, gdy wykończone taśma jest rozpowszechniany bez kulminacyjnym części. To oddzielnie doprowadzone do teatru w dniu premiery. Istnienie alternatywnej końcowy ramki może był powodem, że folia „chowanego” zwrotne recenzentów była diametralnie.

prywatną opinią

Spośród wszystkich uwag i opinii są wielorakie i pozytywną opinią filmu „Hide and Seek”. Recenzje widowni filmu, napisany w sposób neutralny lub pozytywny sposób, trzeba pamiętać, że taśma jest usuwana profesjonalnie i skutecznie, ale nie udało się wyrwać z typowego thrillera dla pojedynczego oglądania. Jednocześnie w filmie gatunku nie jest zły. Podczas oglądania nie tylko poszukuje się trząść ze strachu, ale koneserem przerażeniu nie będzie wstrząśnięty „kulminacji oryginału.” „Chip”, który buduje narrację, ostatnio została wielokrotnie wykorzystywane w takich projektach, a już stał się jednym z dobrze znanych filmowych klisz. To nie jest łatwy do przewidzenia, ale to nie jest zaskakujące.

Samiec ołowiu

Na szczęście, twórcy filmu „Hide and Seek” aktorów – wykonawców głównych ról przeciągnięty na przyzwoitym poziomie. W przeciwnym razie, to nie może być, bo główną rolę męską w filmie zagrał charyzmatycznego Roberta De Niro. Powtarzające się zwycięzcą nagrody „Oscara” i „Golden Globe” dla długiej kariery artystycznej odegrał wiele różnorodnych ról. Najbardziej popularne wśród obrazów w jego filmografii to „Ojciec chrzestny 2”, „Przebudzenie”, „Raz w Ameryce”, „Chłopcy z ferajny” i „Casino”. Większość Wcielony na ekranie postać aktora są złożonymi osoby z sprzecznego charakteru, norovyaschih, przede wszystkim, aby zrozumieć siebie. W aktywnym wykonawcą i ma niezwykłą hity i obrazki, niezauważone, tylko znaczny udział w produkcji artystycznej miejsce. Niestety, „Hide and Seek”, szacowany na świecie krytyków filmowych, odnosi się do tych drugich. Choć tożsamość charakteru De Niro – David Kollueya – został poddany szczegółowej analizie przez ekspertów w dziedzinie zdrowia psychicznego, o czym świadczy liczba publikacji w mediach.

Główną gwiazdą filmów

Ale to, co naprawdę mile zaskoczyć publiczność podczas oglądania, więc jest realistyczny, dorosły profesjonalny gra jest jeszcze bardzo młody Dakota Fanning. Karierę rozpoczęła z częściami bitowych w szeregu znanego serialu, to jest uważany za debiutancki film „I – Sam”. Za udział w dramacie siedmioletnim dzieckiem ona otrzymała Screen Actors Guild. Rok później Dakota zagrała w projekcie Stevena Spielberga „skradziono”. W tym czasie jej konto w tym kilka entuzjastyczne recenzje z najlepszych krytyków. Jednocześnie zażądał talent zagrał w trzech projektów filmowych „Jaś i Małgosia”, „24”, „Sweet Home Alabama”, a Przed wziąć udział w produkcji „chowanego gra” razem dziewczyna zdobycia doświadczenia w dramacie kryminalnym „Anger”. Wielu respondentów-Autorzy analizują „Gra w chowanego” wrażenie, że dziecko, po prostu sortowaniu najdrobniejsze szczegóły natury swojej postaci, aktor został zbudowany dobrze przemyślanej konstrukcji. Wielu ekspertów nie nazywa De Niro i Dakota, główną gwiazdą thrillera, opierając swoje twierdzenia, że w nim, w rzeczywistości, cały film jest utrzymany. Widz po prostu przerażony, kiedy zobaczyłem w oczach bohaterki Fanning horror, przebłyskiem szaleństwa.

zamiast wniosku

W skrócie, film „Hide and Seek” (przeglądy publiczności film jest potwierdzone) mogą być zalecane do oglądania dla tego młodego, utalentowanego, ale przyzwoity wykonawcy. A reszta, według ekspertów z branży, film jest zwykłym „strach na wróble”, które z pewnością zaspokoją nerwy widzów, ale zostaną zapomniane w ciągu zaledwie kilku dni.