797 Shares 7295 views

W serii „Next”: aktorzy i role. „Ślad” – serial kryminalny Rosyjski

Ta historia wybuchła w naszym życiu kilka lat temu, kiedy zaczęła się pokazać cztery razy w tygodniu na głównym kanale kraju. I choć nasza publiczność była nieco rozpieszczony przez taśm detektywistycznych, zarówno produkcji krajowej i zagranicznej, ta seria jest pokazanie każdemu jakiś świeży powiew wiosny, lekki wiatr pachnącego z odrobiną nowości i splątanych uderzeń.


Utalentowani i ciekawe aktorzy i role. „Next” jest pomysłem ostatniej dekady. Zajmuje się organizacji pracowniczych wynaleziono – Federalnej Służby Expert (PES).

Linia Fabuła serialu

Pewne Federalna Służba ekspert skupia najbardziej utalentowanych specjalistów w różnych dziedzinach. Jej zespół składa się z badaczy i programistów, kryminalistyki i balistyki. Usługa może spędzić cały ogromny wybór wszelkich niezbędnych ekspertyz biznesowych i różnych badań. Również w jego obowiązku zbadania, a wiele poważnych przestępstw. Tutaj na pomoc ktoś potrzebujący mogą mieć zastosowania. To nie odnosi się tylko do osób z litych taśm, badaczy z prokuratury, ale nawet zwykłych młodych agentów lub dzielnicy. W serii „Next”, aktorzy i role, które idealnie dopasowane, pokazując każdym przypadku osobnego filmu pełnometrażowego.

asystent eksperymentalny

FES niegdyś przeznaczone wyłącznie jako konkretnego eksperymentu. Jego zespół jest w stanie trenować młodych specjalistów złamać w nowej technologii i mają silne wsparcie w rozwiązywaniu przestępstw przez niektórych innych służb specjalnych. FES Laboratorium wyposażone w najnowszą technologię. Więc to był pierwotnie pomyślany serii „Next”, aktorzy i role grali, doskonale oddaje całą atmosferę i stosunki międzyludzkie w każdej historii.

Każdy członek jej zespołu w swojej kategorii najzdolniejsi, unikalne specjaliści. Głównym zadaniem pracowników usług – aby pomóc w dochodzeniu i wysłać go do odpowiedniego, właściwego szlaku; zbadać wszystkie dowody przedłożone, wybierając dokładnie, że najważniejsze i niezbędne w tym czasie, który będzie potrzebny do ustalenia prawdziwego sprawcę. Tak tworzyć, gromadzić historię aktorów i roli „Dalej”. Każdego dnia, cały personel pracuje bardzo ciężko, żeby upewnić się, że żadne sankcje karne nie są już przez to nie zbrodnia pozostaje nierozwiązany.

ich miejsce pracy

Do strzelania odbyły się w najbardziej prawdomównych warunkach, a publiczność pozostawiono żadnych wątpliwości, że to wszystko dzieje się naprawdę, a futurystyczny urząd FES powstała. Obejmowały one doprosnaya i salę konferencyjną, kostnicę, laboratorium i innych urządzeń niezbędnych do utworzenia „prawdziwego” obrazu.

Każdy krótki film pracownicy FES 39-minutowe są badane dość skomplikowane i poważne sprawy, a wszyscy sprawcy przestępstwa pochodzą do czystej wody.

Szef i jego zastępca

Aby zarządzać poważną i odpowiedzialną obsługę zostało powierzone doktora nauk medycznych Galina Rogozina (role aktorka Olga Koposova). Według fabuły, jest wdową, która straciła ukochanego męża w Czeczenii. A teraz, ona poświęciła swoje życie do pracy – laboratorium, które obecnie zastępuje jej wszystko, a jej ulubionym dzieckiem. Początkowo wydawało się, że personel jest bardzo surowy i poważny człowiek, ale nawet po krótkiej rozmowy z jej podwładnych byli gotowi poświęcić dla przerw obiadowych i święta na rzecz pracy. Do tej roli był bardzo duży casting, ponieważ szukał nie tylko rygorystyczny i inteligentny, ale również piękną kobietą. Aktorka na początku pracy nad rolą wątpliwości, ale czy będzie w stanie poradzić sobie z tym. Ale wszyscy wokół niej przekonany, że uzyskanie w stu procentach. A teraz nikt nie ma wątpliwości, że wybór był prawidłowy początkowo ponieważ inny Rogozin, nikt nie jest.

Seria zastępca Rogozin był major Nikołaj Kruglov (rola aktora Włodzimierza Tashlykova). On zazwyczaj nie uczestniczy w badaniach przeprowadzonych w laboratorium doświadczalnym, wolą uczestniczyć w przesłuchaniach i do pracy na miejscu przestępstwa. Zgodnie ze scenariuszem Kruglov – operative z dużym doświadczeniem, jest to dość trudne, widzi swoją pracę po swojemu, gotów bronić swoich opinii, nie wiem co. Będąc byłym kochankiem swojego szefa – Galina Rogozin, niemal stale, czasami nawet rozpaczliwie, próbując jego mocy, aby odzyskać swoje dawne uczucia do siebie.

Były głowice z serii "Next". Aktorzy wystąpili które weszły obraz z pierwszej serii.

„Eksperci” będą zajmować

Proces filmowania trwała przez długi czas. Pomimo faktu, że twórcy serii „Dalej” i roli aktorów one wykonywane starannie przygotowane i wyróżniał się z góry ustalić, że tej fikcyjnej organizacji stałej. Nie wszyscy widzowie są w różnym stopniu, wentylatory zdjęcia, świadomi faktu, że usługa ekspertem, aby wyświetlić je na ekranie, mimo całej wiarygodności, jeszcze nierealne. Dlatego też, na początku dużo żałosny listów z prośbami o pomoc przyszła w samą FES.

W Primorsky Territory Departamentu Spraw Wewnętrznych służby prasowej nawet zaapelował do mieszkańców wzywających wystrzegać się oszustw, które bezczelny dość długo stwarzające jako pracownicy służby ekspertów. A policja Sterlitamak aresztowano sprawcę, który jest również reprezentowana przez członków zespołu PES wysianych u dzieci i młodzieży z telefonów komórkowych.

Poważny i żmudne filmowania

Przez cały długi proces filmowego, który miał miejsce na tyle intensywnie, nakręcony równolegle co najmniej sześciu do ośmiu odcinków. Już pierwsze miesiące ciężkiej pracy na filmowania trwało około osiemnaście godzin na dobę. Nieco później, czas została zmniejszona do dwunastu godzin. Wypisano interesujących i dokładnych obrazów, aktorzy i role ( „powinien”, bo tak popularne) odpowiednio odtwarzane. Dlatego też, każdy epizod doprowadzono do perfekcji. Było to bardzo męczące, nawet dla najbardziej wytrzymałych i trwałych aktorów. Wielu z nich, nawet tych, którzy byli w rolach głównych, po prostu fizycznie nie mógł wytrzymać taki maraton, więc stopniowo w lewo z tego projektu, jak to oni lubili tam pozostać. Nawiasem mówiąc, jest to niemożliwe, aby zwrócić uwagę na fakt, że podczas przygotowywania w przybliżeniu 450-tej serii, wycofał się w filmie przez ponad trzy i pół tysiąca aktorów.

Rubicon nie przekroczył. podczas

Nawet 500-cie serii (pierwszy duży taśmy rocznica) nie zbliża się koniec filmowania. Prace na wystawie był w pełnym rozkwicie. 450-seria, która została już wcześniej wspomniano, jest nowy główny bohater – jeden funkcjonariusz ekspert, patolog Boris Selivanov. Aktorzy i rola „Dalej” uzupełniane z nowym aktorem i bohaterem. Ta seria powiedział o badania specjalistów przypadek FES wenerolog lekarz Lidii Razumovoy. Podczas pracy nad nią w doktora komputerowego znaleźć jakieś dane na temat tancerzy z klubu ze striptizem. Jednocześnie z badania całkowicie stracił córka umarła. Przedstawiciele FES i jest obecnie wymagane w celu określenia, czy wzajemnie między tymi wydarzeniami, a kto jest lekarz zabójca. W tej sytuacji, będą Selivanov. W serii „Next”, aktorzy i rola 2015, w którym nie były w zasadzie takie same, znajome część publiczności, udał się, aby dać ludziom wiarę w sprawiedliwość.

Te widzów, którzy obserwowali zdarzenie na ekranie przez cały czas, od razu wiedziałem, że ten aktor (Oleg Walkman) zapisał się w tym ogromnym projekcie. Zagrał w zespole dopiero na wiosnę. Aktor wystąpił w wielu innych serialach – „grzmot”, „batalionu karnego” i innych. Ale na planie „follow” to już raz odwiedził: w jednej historii grał biznesmenem. Walkman został zauważony przez reżysera i zaprosił do stałej pracy.

W wywiadzie aktor wspólnie z dziennikarzami o swoich wrażeniach na temat fotografowania i że w jego życiu jest nieco inna od swojej postaci. Sam Oleg Walkman można łatwo przechodzić z jednego typu krwi. Ale Boris Selivanov, po prostu przygotowuje aktorów w makijażu, które przedstawiają ofiary różnych przestępstw. Aktor żartuje, że rozumie, co się dzieje na zdjęciu – to film, a to wszystko dla zabawy. Ponadto, byłoby nieprzyzwoite pokazać słabość, gdy jego postać została skryptów Czeczenię i afgański, został uwięziony i wielokrotnie ranny.

Śmieszne rzeczy na planie

Nawet na planie najpoważniejszy (a może tragicznego filmu) jest niemożliwe do zrobienia bez zabawnych incydentów. I nie był wyjątkiem i seria „Next”. Aktorzy i rola kobiet, które je uosabiają, poddany takich wybryków często. Alla Dankova że zawarte przez patologa ekranie Valentin Antonov, według scenariusza jednego z serii było zbliżyć obraz młodego artysty „trupa”. Tutaj jest to dziewczynka, wykonane zabawy: otwór w najbardziej odpowiednim momencie, oczy, zapytał Valentine jak konto jest „klient”, że ona jest. Pomimo już od nastrój panował na miejscu Antonov zaczynają się w umyśle szybko dokonać obliczeń. Liczyła aż dziesięć. Był to „Jubileusz”. Oni od dawna wyśmiewali ten fakt.

Następnym razem nie była ciekawość w miejsce wydawało się być żart nie jest przeznaczony pierwotnie – zbudowany w kostnicy. Jeden z asystentów, zapalonym popielica, planowane na relaks podczas lunchu i przypadkowo zasnął, kryty blachą nad głową. Kiedy strzelanina już się rozpoczęła, to przeszukiwane przez długi czas, dopóki radio nie słychać bardzo głośne chrapanie. Młodzieniec właśnie stracił poczucie czasu. Omal nie został pozbawiony premii za to filmowanie musiała zostać zawieszona.

Jeszcze przed nami …

Choć były one filmowanie, aktorzy „follow” – cykl, w którym wystąpili który przyniósł im sławę, doświadczyli zmian w życiu osobistym. Tatyana Isakova, który grał rolę w serialu Dari Maksimovoy, opuścił zespół, kiedy dowiedziała się, że spodziewa się dziecka. Ale Elena Golovizin (rola porucznika Eleny Shustovoy) i Siergiej Pióro (w roli serial Igor Shustov) dziecko było prawie podczas filmowania.

Takie zmiany doświadczonych aktorów „follow” – serię, w której główne role grali. Ale Olga Koposova – w głowie serii Federalnego usługi biegłego – nie wszystkie zmiany były obiecujące. Po dzienny z ukochanego męża Vlad żonaty dziesięć lat i urodzeniu syna Gleb, że dowiedział się o obecności męża życiu innej kobiety. nie mogła wybaczyć, i złożyła pozew o rozwód. Później odbyło się spotkanie z nowym kochankiem, który jest trochę jej pomóc leczyć rany emocjonalne. Ale związek nie działa z nim. Aktorka nie tracić ducha, bo w 45 lat ona ma tak wiele więcej.

Tak, ale nie wszystko było tak gładkie, poza zestawem serii "Next". Aktorzy i rola kobiet a mężczyźni – wszyscy ci, którzy są filmowane, wszystko, co zostało pokazane na ekranie, pozostanie w pamięci załogi. Ludzie byli zadowoleni i bardzo, zakochał się i rozstania, szczęśliwy uśmiech banalnej i smutny, bo okno było deszczu. Ale ze względu na fakt, że w odpowiednim czasie wszystko może się spotkać i wykonać wszystkie nastawy reżysera, okazała się taki wielki show.

Burmistrz w czarnych skórzanych kurtkach

Jednak aktor, który wystąpił w show jednej z najbardziej uderzające (zwłaszcza w opinii młodych widzów) ról GRU major Siergiej Majski, Pavel Shuvaev odgrywa nie tylko w filmach i serialach. On jest również ściśle powiązany z innymi ścieżkami sztuki: Paul – muzyk, ponadto śpiewa w grupie „OddisS”. Kiedy młody człowiek odbył się w serii próbek, od razu umieścić na zarządzanie powiadomienia, że jego wizerunek chce opuścić przed końcem pracy na planie. Po krótkiej dyskusji i podejmowaniu decyzji, aby utrzymać tak barwną postacią, producenci dozwolone Shuvaeva zostawić rzeczy takimi, jakimi są: kolczyki, długie włosy i czarne skórzane kurtki, Kurta. W tym i pamiętam go w serialu „Next”, aktorów i roli w 2015 roku, które wciąż były kochany przez publiczność. Dokładnie tak samo, jak kilka lat temu, gdy seria została wydana tylko wtedy, gdy publiczność zaczęła tylko do zapoznania się z jego bohaterów.

Wiara w sprawiedliwość

Tak było „Dalej”, serial telewizyjny, aktorzy i role które zostały rozmieszczone tak starannie i słusznie, że wielu widzów łatwo uwierzył w realność tego, co dzieje się na ekranie. I nie jest to zaskakujące, ponieważ historie są często opisywane w nim, dotyka kogoś z osób siedzących na tej stronie ekranu.

Niezwykłe nawet dla współczesnego widza był film „Next”, aktorzy i role grali, należy stwierdzić, wystarczy talent, my pokazaliśmy wszystkiego o fikcyjnym, ale bardzo potrzebne dla osób obsługi. Każdy artysta został wybrany bardzo starannie, przechodząc poważne przesłuchanie. I było to pierwsze ogniwo sukcesu filmu.

Zatem serii „Next”. Aktorzy i role one wykonywane w pasie wieloczęściowe, zachęcał publiczność, budzą zaufanie, że każda zbrodnia powinna zostać ujawnione, a sprawca musi spełniać prawnie.