211 Shares 4280 views

W „Variety”: kompozycja (pierwsza i nowy), historia zespołu

I wiesz, kiedy utworzona grupa „mieszane”? Jego skład jest znany z wami? Jeśli nie, radzimy przeczytać artykuł. Dostarcza informacji na temat zespołu dziewczynki.


Historia powstania

W 2003 roku konkurs wokalny „Artysta Ludowej” został uruchomiony w kanale telewizyjnym „Rosja”. Sześciu z jego członka, dostał się do finału, połączone w zespole. „Mieszane” jest jak artysta. Pierwsza część: Kazakova Oksana Natasha Pavolotskaya Arina Ritz Vatlina Olga Zajcewa i Anna Maria Alina.

Dziewczyny podpisał kontrakt z producentem Jewgienij Fridlyandom. On przygotował dla nich materiału muzycznego. Mówimy o stylów, takich jak soul i R'n'B, pop światła.

grupa „mieszane”, którego skład jest sekstet, zarejestrowane kilka oryginalnych kompozycji. Wielu słuchaczy lubiące ich piosenki „Dwa płatki śniegu”, „ding-dong” i „Willow”. Ale to nie wszystko. Piosenka „Beautiful Love” stał się hitem. Self-zatytułowana grupa klip Dziewczyna spojrzała na setki tysięcy obywateli. Po tym, „mieszany” został zaproszony do występów w klubach i na najważniejszych estradach w kraju. Dziewczyny były filmowane na plakatach i okładkach magazynów mody.

Obecnie istnieje kilka zespołów, grać na żywo. „Variety” i dotyczy grupy z nich. Skład, nazwiska uczestników pisaliśmy. Rozważmy teraz biografię każdego z wokalistów.

Anna Alina

Urodziła się w 1981 roku (23 maja) w Saratowie. Z 7 lat odwiedziłem szkołę muzyczną, a także różne kluby (taniec, angielski, rysunek). W wieku 15 lat, Anne zaczęła twórczą aktywność. Dziewczynka wzięła udział w konkursie wokalnym „Utah”, został jego zwycięzcą. Przez dwa lata, Anna Alina był solistą Filharmonii Saratowie. Pochodzący z Saratowa wykazać swoje umiejętności i talent w konkursie „Blue Bird”, która odbyła się w Majkop. Ale to nie wszystko. W 1999 roku Anne otrzymał Grand Prix na konkursie w Moskwie „Roza Vetrov”.

Dziewczynka ma dwa dyplomy – na studiach muzycznych (Saratowie) i liceum w stolicy (Gnesinka). Anna Alina "świeci" w musicalu "I" (Projekt A. Shulgin). A „Artysta Ludowej” poszedł na wystawie w 2003 roku.

Arina Ritz

Atrakcyjna blondynka jest rodem z Republiki Mołdowy. Urodziła się w kwietniu 1981 roku w miasteczku o nazwie Balti. Od 6 roku życia dziewczynka zaangażowanych w taniec i muzyka (gra na fortepianie). Nauczyciele przewidział świetlaną przyszłość dla niej.

W 1996 Arina przybył do Moskwy, aby wziąć udział w festiwalu Hebraika. Młoda piękna wykonał słynną pieśń żydowską „Balalaika”. Ciągnęła do udziału w różnych konkursach.

W wieku 17 lat, dziewczynka od pierwszej chwili wszedł GITIS. Jej wybór padł na wydziale „Aktor pop”. W 2002 Arina otrzymał dyplom.

Oksana Kazakova

Piekący brunetka urodziła się w 1982 roku w Leningradzie (obecnie – Sankt Petersburg). Od dzieciństwa uczyła muzyki i brał udział w festiwalach i konkursach. W wieku 17 lat dostał od przeniesienia „Morning Star”. Dziewczynka wygrała jury jej miękki głos i możliwość stanąć na scenie.

Maria Zaitseva

Ciemnowłosa wokalista grupy „Assorted” urodził się w 1983 roku w Moskwie. Ukończyła liceum z angielskim stronniczości. Jako dziecko uczęszczał do studia tańca. Masza nie można nazwać profesjonalnym muzykiem. Dziewczynka została zaangażowana w samokształceniu. Piszę muzykę, śpiew z mikrofonem w domu i marzyła o zostaniu gwiazdą.

W wieku 15 lat, Maryja poszła na casting w grupie „strzałki”. Producent Igor Seliverstov wrażeniem jej wokal. Był gotów wziąć dziewczynę w zespole, ale będzie musiała opuścić szkołę. Zajcew nie był zadowolony z takich warunkach.

Olga Vatlina

Smukły i blond (1983 str.) Wiele lat poświęcił zajęcia taneczne. Pewnego dnia uświadomiła sobie, że chciała zostać piosenkarką. szkoła muzyczna Olga nie uczestniczyć. Vatlina prywatne lekcje śpiewu.

Natasha Pavolotskaya

Urodziła się w Kirowa w 1984 roku. Absolwentka szkoły muzycznej (klasa fortepianu) szkoły z angielskim uprzedzeń i Humanistycznych Uniwersytetu. Z 13 lat brał udział w konkursach i festiwalach śpiewu.

„Mixed” grupa: nowy skład

W marcu 2011 roku wygasł kontrakt pomiędzy Friedland i wokalistów. Pięć z sześciu państw grupy odmówił kontynuowania współpracy z producentem. Tylko Oksana Kazakova był gotowy do przedłużenia umowy.

Jewgienij Friedland nie namówić dziewczyny do pozostania. Ale, aby zatrzymać istnieje grupa, on też nie miał zamiaru. Producent ogłosił casting do utalentowanych i atrakcyjnych kobiet. Wkrótce Oksana Kazakova dołączył Abdullayev Marina Julia Tatchina, Troshanova Drozhdin Masza i przystani.

Castingi odbyły się w dwóch etapach. Po pierwsze, uczestnicy byli odesłać producentowi filmów, w których mówią o siebie i swoich celów. Aby dostać się do drugiej rundy udało kilka dziewcząt. Odlew wzięli udział nie tylko Moskale, ale także piękno innych miast. Profesjonalne jury oceniało wokalne i zewnętrznych dziewcząt danych. Brane pod uwagę, a cechy takie jak artyzm, umiejętność poruszania się na scenie i pewności siebie. Dwa Marina Julia i Maria przyszła we wszystkich tych parametrów.

Jak publiczność zachwycił zaktualizowaną grupę „Assorted”? Skład Pick up jest to konieczne: wszystkie mądre i piękne. W krótkim czasie producent przygotował dziewczęta do programu koncertowego. Kwintet nagrał około 10 nowych piosenek. Wkrótce zespół wyruszył w trasę. girl band koncertował nie tylko w Rosji, ale także w krajach WNP. Wszędzie ich występy wziął doskonałe.

Konkludując

Teraz wiesz, kto i kiedy stworzył grupę „Variety”. W skład pierwszego i prąd zostały przedstawione w artykule. Życzymy utalentowana i ładna dziewczyna sukces!