458 Shares 9524 views

Pioneer, kontroler Specyfikacje, opisy, porównania i oceny

Firma Pioneer jest wystarczająco duży. Według statystyk, towary własnej produkcji ciężko walczą ze sobą o pierwsze miejsce na rynku. Jednym z znanym z wytworzonych produktów można nazwać akcesoria dla DJ, które pomogą Ci stworzyć klubową atmosferę.

Należy zauważyć, że na rynku, które oferują studio herbaty, bardzo wąskie, a Pioneer ma długi i stabilny jest na nim. Specyfika organizacji jest jasne. Nowi producenci nie są w stanie konkurować z ustalone. Jakość i cena musi ściśle odpowiadać siebie. Naprawdę dobre firmy można policzyć na palcach jednej ręki.

Ma długie panele, miksery, DJ-kontrolerów i innych urządzeń z Pioneer konkuruje z firmy Matsushita. Jesteśmy w tym materiale będzie o pierwszych producentów.

DDJ-Wego

Kompaktowe urządzenie, które jest wyposażone w bardzo przyzwoity zestaw funkcji. Najlepiej nadaje się dla tych, którzy kochają muzykę elektroniczną. Ludzie, którzy chcą podbić rankingi DJ, kontroler Pioneera Wego nie będzie działać. Instrument będzie „King” partie dom, on jest w stanie dać niezapomniane i miłe chwile. Pozycje producent tego modelu jako technika nieprofesjonalne. To będzie bardzo przydatne dla tych, którzy chcą zaangażować się w działania na poziomie kochanka DJ.

Sterownik działa tak samo jak wiele innych urządzeń. należy podłączyć go do laptopa. Ze względu producent Pioneer (sterownik) ułatwia zarządzanie utworów melodie zmieniając ich elastyczność. Odbywa się to za pomocą pobranego oprogramowania, który ma nazwę Virtual DJ.

Co odróżnia ten model od innych? Ustalono producenta podświetlany diodami LED, który pomaga uporać się ze swoich obowiązków bez obaw nawet w ciemności. Należy zauważyć, że w każdym z trybów kolorów na własną rękę. Oznacza to, że każdy doświadczony DJ, który od dawna do czynienia z modelem Wego może zrozumieć, na pierwszy rzut oka, jak jego instrumentem w tej chwili.

Zarządzanie DDJ-Wego

Większość przycisków znajdujących się na przednim panelu sterownika. Wyjątkiem był standardowy klucz „włącznie. / Wył.”. Wszystkie przyciski są dość blisko siebie, w pewnym stopniu nawet spłaszczony. Odbywa się to w celu zaoszczędzenia miejsca i materiałów.

Na ogół, sądząc po opiniach, zarządzania i ergonomii urządzenia, jak zawsze, na najwyższym poziomie. Jest to, czego oczekuje się od producenta Pioneer. Kontroler jest kompaktowy, niektórzy ludzie uważają, że gałki suwaków są zbyt małe, ale tak nie jest. Ten ostatni efekt występuje tylko w tych, którzy są przyzwyczajeni do pełnej wielkości. Dla początkujących, wydają wygodne.

Wszystkie pokrętła i przyciski są szybko aktywowane. Nie trzeba naciskać mocno, że prozhimayutsya gładko i bez surowości. Dla tych, którzy chcą zajmować się zarysowania, nadaje się również kontroler Pioneer DDJ wego. Crossfader jest dość proste i działa wystarczająco szybko.

Doskonałe wrażenie na wszystkich użytkownikach tam po pracy z rotatorów. Zalecane jest, aby dokładnie je badać, ponieważ często nie samego początku. Wynika to z faktu, że wirniki są coraz częściej wykorzystywane.

DDJ-T1 i DDG-S1

Muszę powiedzieć, że biorąc pod uwagę produkty z Pioneer, kontroler T1 śmiało konkurować z pokrewnego modelu S1. Oboje pomagają sterować odtwarzaniem muzyki (ścieżki), dzięki zainstalowanych programów. Oprogramowanie jest ładowane przez producenta. W związku z tym, nie ma żadnych problemów z jego wstrzyknięciu nie nastąpi. Wszystkie te pytania są marki Pioneer. Kontroler z każdym modelu jest dostarczany do klienta jest już w jego całości.

Po prezentacji instrumentu, natychmiast wywołał duże poruszenie. Wszakże już tak oczywiste, że firma nie jest zaangażowana w produkcję „surowego” produktu. Należy zauważyć, że PIONEER – znanego producenta urządzeń niezawodnych, funkcjonalnych. Są one również charakteryzują się dobrą ergonomią i montażu. Modele T1 i S1 przekroczyła wszelkie oczekiwania nabywców. Są dobrze rozproszone po całym świecie. Co jeszcze można było oczekiwać od produktów Pioneer?

S1 kontroler i krótkie specyfikacje:

  • Całkowita waga – 5 kg.
  • kontroler MIDI.
  • istnieje jeden wpis dla mikrofonu i jednego typu AUX.
  • Maksymalny zakres częstotliwości – do 20 tysięcy Hz ..

Krótka charakterystyka techniczna T1:

  • Waży 5 kg.
  • kontroler MIDI.
  • Zniekształcenia – mniej niż 0,005%.

T1 urządzenie i S1

Kontroler DJ Oba modele wyposażono w zdejmowany panel, który znajduje się w dolnej części. Dzięki tej maszynie stoi na małej odległości od powierzchni tabeli lub tabel, w którym można ustawić laptop dla maksymalnego komfortu. Należy zauważyć, że nawet urządzenia nadające z ekranami 17 cali. Taki decydent pomoże zmaksymalizować przestrzeń.

Biorąc pod uwagę Pioneer DJ-Controller, należy powiedzieć o swoim urządzeniu. Wszystkie elementy na panelu są takie same jak w serii 400. Różnica polega na tym, że odtwarzacz i pilot zintegrowany i stają się znacznie łatwiejsze w użyciu. Oba opisane urządzenie posiada imponujące rozmiary, ale ta niedogodność jest łatwo kompensowane maksymalną funkcjonalność.

Kontrolery są potężne, a co należy się spodziewać. Sprzężenie zwrotne jest stale porównywane ze sobą wielu modeli producenta, podkreślając T1 / S1. Mają doskonałą budować, dobre klucze i dźwignie. Luz, pisk i na luzie w niewłaściwym miejscu tam.

Wygląd T1 / S1

Kontroler DJ Pioneer modele T1 / S1 jest trudna do oszacowania wartość true, jeśli nie mówić o możliwościach, ale wygląd. Wynika to z faktu, że odpowiedzi specjalistów na tyle silnie różnią. Niektórzy lubią standardowej lokalizacji wszystkich szczegółów, podczas gdy inni nie pasują, i porównać je z jakiejś niepotrzebnej płyty z tworzywa sztucznego.

Jedyną rzeczą zgodził didżejów zdaniem – kontrolery kicz nie wyglądają w każdym przypadku. Oni nie mają podświetlenie, nie błyszczący, ani normalne. Projekt skupia się na neutralnym kolorze, który zmienia się tylko w jego zasięgu. Poszczególne modele to albo ciemniejszy lub jaśniejszy. Przyciski są podświetlane. Hue – pomarańczowy. Jest to standardowy kolor dla tego producenta. Niektóre więcej szczegółów mieć lekko cieniowanie, ale to nie wygląda bez smaku i lepki. Wygląd jest sto procent ścisłe i konserwatywny, ale nie powoduje nudy.

DDJ-SX

Kontroler Pioneer SX został zaprojektowany we współpracy z Serato. Charakteryzuje intuicyjnemu i funkcjonalności. Dzięki specjalnej przyciski i dźwignie, które pozwalają na dostosowanie poziomu muzyki, można łatwo pracować bezpośrednio z czterech pokładów, próbek, etykiety. Oprócz podstawowych cech modelu, jest również wyposażony w efekty dziesięć wysokiej jakości, które sprawiają, że piosenki niezapomniany.

Ze względu na obecność szesnastu niestandardowych klawiszy, można dodać nowy poziom do dowolnego utworu. Dowiedzieć się tych klawiszy jest dość prosta – są gumą i mają jasne podświetlenie. Przyciski pozwalają przełączać się pomiędzy kilkoma trybami.

Producent zadbał o to z łatwością urządzenia wytrzymują długi okres pracy, jak również ciężkich ładunków. Panel górny i jog wyglądają bardzo stylowe i piękne, i są wytrzymałe i odporne na uderzenia mechaniczne.

Mixer DDJ-SX

W rzeczywistości, „twarzą” kontrolera można nazwać tylko mikser. Urządzenie współpracuje z czterech kanałów odtwarzania. Dwa z nich są automatyczne. Resztę można dostosować do swoich potrzeb, na przykład, aby podłączyć urządzenie zewnętrzne, lub wykorzystać je jako centrum cyfrowej lub analogowej.

Brak pojawiają się problemy podczas połączenia. Jednak podczas odtwarzania można zauważyć znaczące różnice w dźwięku. może pojawić się dodatkowy hałas lub zmniejszyć głośność.

Oprogramowanie urządzenia posiada wbudowany korektor. Dzięki niemu można łatwo zmienić muzykę, aby dźwięk był bardziej wydajny. Regulacji tonów niskich i wysokich tonów może być jednym z lekkiego dotyku.

XDJ-R1

Kontroler Pioneer R1 współpracuje z wieloma formatami muzycznych i łatwo odczytać pamięci zewnętrznej. Ze względu na fakt, że typ urządzenia MIDI, może to być bardzo proste, aby wymienić panele bez dodatkowych funkcji.

Model ten łączy w sobie zwykłe graczy, mikser oprogramowanie sterujące. Może również wykonywać swoje funkcje przez produkty firmy Apple. To jest iPad, iPhone.

To urządzenie nie jest na miejscu przez specjalistów, którzy nie mają wystarczającej elastyczności w działaniach. Regulator przełącza pomiędzy trybami łatwo. Często stosuje się go do występów na żywo. Zarządzanie – full-touch, który dodaje wygodę i komfort. Recenzje dodatniego znaku. Wszystko doskonała wygląd, który idealnie wtapia się w funkcjonalności. Przedział cenowy pasuje do każdego potencjalnego nabywcy.

DDJ-SR

Regulator-DJ Pioneer DDJ-SR jest stosunkowo nowym narzędziem. Posiada wbudowaną kartę dźwiękową, która jest wymagana dla Serato. Sądząc po opiniach DJ-ów, ten model jest najczęściej wybierane przez profesjonalistów. Sterownik ten jest na tyle mocny, łatwy w transporcie, posiada unikalną funkcję, która pozwala osobie wyrazić swoją kreatywność i rozwijać się pomyślnie. Model ten nadaje się zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Jednak ci, którzy nie będą działać w tym obszarze jest poważny, to najlepiej nie zwracać uwagi na tę opcję. To jest zbyt drogie dla zwykłych hobby. Recenzje urządzenia są dobre. Wszystko odzyskuje swój wielki dźwięk i łatwe sterowanie.

Konkludując

Wszystkie te modele mają dobrą funkcjonalność, niektóre z nich – zwiększona. Nie każdy nadaje się dla początkujących lub amatorów, ale plusy zdecydowanie zwrócić uwagę na takich urządzeniach.

Jaki jest pierwszy przyciągnąć każdy kupujący? Wygląd. Producent to rozumie, więc nigdy nie pozostawiać do późniejszego sprawdzenia projektu. On nie „surowe” i jest demokratyczna, nawet powodując w niektórych modelach. Rozsądna polityka cenowa, cena nie jest zawyżona (od 15 do 236 tys. Rubli). Z jej doskonałej jakości meczu, a to jest najważniejsze.