375 Shares 1791 views

Multivarka lub aerogrill – to lepiej się przygotować?

Dziś wielu gospodyń domowych są zarysowania głowami nad jakiej funkcjonalności: multivarka lub aerogrill? Lepiej jest kupić, aby mieć pomocnika w kuchni „wszechstronny”? Porównanie tych wspaniałych urządzeń Zaczniemy z faktem, że uważamy każdy z nich oddzielnie.


aerogrill

W rzeczywistości, aerogrill jest piec konwekcyjny. Powietrze ogrzewa Tan krąży kolby sposób wytwarzania produktów występuje. Samo urządzenie jest duży pojemnik szklany, którego wielkość mieści się w zakresie od 8 do 20 litrów w zależności od modelu. Na zwiększenie mocy produkcyjnych można umieszczać na specjalnej pierścień, który może zwiększyć użyteczną objętości naczynia. Może być noszony do dwóch lub trzech pierścieni w tym samym czasie, jeśli urządzenie posiada zdejmowaną pokrywę. Ale musimy pamiętać, że dla Aerogrill z dużym rozmiarze trudno obchodzi. Umyć to nie będzie działać w zmywarce, gdyż nie przechodzi w rozmiarze, funkcja samooczyszczania, jak pokazuje praktyka, działa dobrze tylko w reklamach, ale w rzeczywistości większość tłuszczu musi przebiec ręce i szczotek. Teraz dostępny aerogrili niewielkie rozmiary, aż do pięciu litrów. Jak wybrać aerogrill poprosisz specjalistów z urządzeń gospodarstwa domowego przy zakupie. Popularne marki są uważane pakiecie, VES, Smile, Unit, Domus, Vitesse.

multivarka

Multivarka – to kuchenny z zestawem funkcji, które mogą być zaprogramowane. Urządzenie składa się z antyadhezyjną powłoką pokrywy pojemnika i elektrycznie opalenizny. Proces gotowania w multivarka zautomatyzowane, często można po prostu położyć produkty i kliknąć odpowiedni przycisk. Do czasu zakończenia timera uśpienia zawiadamia swoich potraw gotowości. Konwencjonalne modele mają pojemność kubka od 2,5 do 4,5 litrów. Ciężar urządzenia jest niewielka – 3-4 kg. W porównaniu z Aerogrill plus Multivarki jest kompaktowość, mobilność i łatwość pielęgnacji.

Multivarka lub aerogrill: lepiej jest przygotować?

Na to pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie, jako zasady przygotowania urządzeń pierwotnie różnych danych. Producenci Aerogrill zapewniają nas, że jest ona identyczna z rosyjskiego pieca przez strumień gorącego powietrza. W multivarka same produkty wytwarza się w metodzie niskie temperatury ociężałość. Ciśnienie pary wewnątrz urządzenia zależy od tego, co funkcja zaprogramowaniu go. Tak wszystko jedno – lub multivarka aerogrill? Co lepiej poradzić sobie z tym zadaniem? Oba instrumenty są ważne, jakość – one pozwalają gotować bez użycia oleju. Ale produkty Aerogrill może być zainstalowany na siatce tak, że cały nadmiar smaru spłynie do miski olejowej, a posiłki będą naprawdę dietetyczny. Na przykład, jeśli gotować kurczaka i scali ogrzewany olejem od niego, nawet skorupy, który jest powszechnie uważany za najbardziej wysokiej kalorii, można jeść bez obaw o rysunku. Ale kiedy gotujesz w multivarka, następnie produkt zachowuje więcej składników odżywczych i witamin. W Aerogrill można grill, piec, dym i suche. Uzyskane znakomite dania z grilla. Można dostać chrupiące, złociste Brown jako podczas smażenia w oleju, ale bez jego użycia. Frytki, wędzona makrela, grillowany kurczak – z tym wszystkim aerogrill łatwo sobie poradzić. Multivarka przeznaczony głównie do gotowania na parze, duszenie, tęsknotę. W nim można przygotować smaczne posiłki, zupy i sosów. Będziesz nawet w stanie zrobić pieczone mleko, Rjażenka lub jogurt niż ty niewymownie Gladden fanów mleka. Ona piecze wspaniałe babeczki i zapiekanki, ciasta i ciastka.

podsumowując

Multivarka lub aerogrill? Który jest lepszy? Urządzenia te są dobre na swój własny sposób, aby porównać ich stosowanie nie jest dużo, ponieważ mają one zasadniczo różne sposoby gotowania. Miłośnicy smażone aerogrill lepiej nadaje się dla tych, którzy lubią Stew – multivarka. Panasonic, Redmond, marka Moulinex – multivarka któregokolwiek z tych producentów będzie przygotować się do dań przydatne i smaczne.