619 Shares 5633 views

Film „Dangerous Age”: opis filmu i biografie aktorów

Film fabularny „Dangerous Age” – dramatyczny obraz, który ukazał się w radzieckim kasie w 1981 roku. Napisał scenariusz do rzymskiego Furman wraz z autorów, „Ekran”. Aktorzy "Dangerous Age": Alisa Freundlich, Juozas Budraitis i Anton Tabakov, Żanna Bolotova Nikita Podgórny, Lidia Sawczenko i inni. Kierowany przez Aleksandra Proshkin, który postanowił nakręcić film o losie dziecka bez opieki i konsekwencji negatywnych działań w społeczeństwie.


Film

Rodimtsev para z filmu „Dangerous Age” Przez długi czas razem. Mają czterdzieści lat, a romans z relacji niezauważone. Częste kłótnie o drobiazgi i skarg komplikować życie zakłóca jego kariery. Są one nie spieszy się do powrotu do domu, unikając spotkania. Gdy cierpliwość się skończyła, postanowili się rozwieść. Muszą przeżyć cały etap zerwania: podział nieruchomości, mieszkań i sąd. Dla własnych problemów, zapomnieli o dziecku. Facet był dorosły, ale bardzo martwi się o swoich rodziców i nie rozumiem, jak sytuacja mogłaby pogorszyć. Mocno wskazuje niezadowolenie, próbując drażnić je w nadziei, do pogodzenia. Ale wszystko na próżno. Głowa rodziny pracuje w dziedzinie perfumerii, a jego nos może rozróżnić wiele zapachów. Pewnego dnia został poproszony o pomoc w eksperymencie śledczym, gdzie podejrzany szkodzi jego twarz. Po tym, węch całkowicie zniknął, a mężczyzna okazał się bezużyteczny w pracy. Moja żona, zbyt trudne, a syn chce iść do szkoły nawigacji i urlopu.

Juozas Budraitis

W październiku 1940 roku w małej wiosce nie było Lipinay noworodka płacz – to był słynny litewski aktor „Dangerous Age” Juozas Budraitis. Wychowywał się w rodzinie chłopskiej. Ukończył 8 klas liceum, następnie objął stanowisko cieśli. Służył w wojsku, a następnie udał się do szkoły prawniczej na Uniwersytecie Vilnyussa.

debiut miał miejsce w 1961 roku, kiedy Juozas odgrywała niewielką rolę, to było jego pierwsze doświadczenie aktorstwo. Później, jako student trzeciego roku, wystąpił w sensacyjnym filmie „Nikt nie chciał umierać” i obudziłem się sławny. Aby kontynuować karierę aktorską, musiał być przeniesiony z pełnym wymiarze czasu w niepełnym wymiarze godzin. Zagrał także w popularnym filmie „Niebezpieczny wiek”, grając rolę perfum i głowy rodziny.

Od 1969 roku, Juozas dołączył do zespołu litewskiego studiu filmowym, aw połowie lat 70., trenował jako reżyser w kursach w Moskwie. Ale kariera reżysera nie pracował na początku, a po przepracowaniu 10 lat w Teatrze Dramatycznym w Kownie, Budrajtis zakończył karierę aktorską. W 1996 roku, Juozas wrócił do Moskwy i został mianowany Attache Kulturalny Ambasady Litwy. I Juozas opuścił stanowisko dyplomatyczne i udał się do Petersburga, aby wziąć udział w grze przed jego urodzin (70 lata). Jak Budrajtis lub próbuje uciec z działalności aktora, ale nie był w stanie to zrobić, choć było zupełnie przez przypadek.

Tabakov Anton

Anton Tabakov urodził się w Moskwie (rok urodzenia – 1960), w rodzinie gwiazdy Radzieckiego. Rodzice: Oleg Tabakov, znany aktor radziecki i rosyjski kina, matka – Ludmiła Krylova, uznanego artysty Federacji Rosyjskiej.

Działając kariera zaczęła się we wczesnym dzieciństwie, na wiele sposobów, w tym pomagał ojcu: dzięki niemu pojawiła się w filmie dla dzieci „The Four Seasons” i „Timur i jego zespół.” Po ukończeniu szkoły średniej, ukończył Szkołę Dramatu ZSRR najlepiej – GITIS. Filmowa kariera aktora aktywnie połączone z działalnością teatralną, był członkiem teatru „Współczesna” i „snuff-box”. Wraz z wiekiem, po rozpadzie ZSRR, stał zainteresowany w branży restauracyjnej, która jest uznanym ekspertem. Również sponsorowana tworzenie francuskiego oddziału salonie kosmetycznym w Rosji i publikacji książki o współczesnym teatrze „do teatru do gier.” Zagrał w filmie „Niebezpieczny wiek” młodego człowieka, syna pary i niepełnym wymiarze czasu pracy uczestnika Nautical College.

Alisa Freundlich

Aktorka urodziła się w grudniu 1934 roku w Leningradzie (obecnie Sankt Petersburg). Mama aktorka całe życie mieszkał w Pskowie, a następnie przeniósł się do Petersburga i spotkał młodego człowieka o niezwykłej nazwie – Bruno Freundlicha. Wkrótce po spotkaniu para zaczęła żyć razem, osiedlając się w mieszkaniu na placu św Izaaka, gdzie Alicja urodziła.

Od wczesnego dzieciństwa, dziewczynka była zainteresowana działań twórczych, doskonały śpiew i taniec. Po przyszła II wojny światowej i jego ojciec udał się na wycieczkę w Taszkiencie i jego matka zdecydowała się go opuścić. Więc rodzina rozpadła się, a Alice pozostało żyć z babcią i matką. Po kilku dniach po dziewczynka poszła do pierwszej klasy w blokady Leningradu zasłona spadła. Ze względu na nietypowe imiona rodziny musiał znosić nie tylko atak z siłami wroga, ale także otaczającej społeczności.

Po szkole Freundlich przybył po raz pierwszy w Instytucie Teatralnym imienia A. N. Ostrovskogo w Leningradzie i po to rozpoczął pracę w teatrze Komissarzhevskaya.

Zagrał w filmie „Niedokończone opowieści”, gdzie nawet nie weszła w tytułach po raz pierwszy w filmie Alice. Po grała w innych filmach – "Immortal Song", "12 krzeseł", "Striped locie", "Dangerous Age". kochać ludzi przyszedł po kręcenia „Office Romance”, gdzie Alicja Brunovna wystąpił w twardą głowę.

Był trzykrotnie żonaty. Jej pierwszy mąż – student Vladimir Karasev. Małżeństwo trwało tylko jeden rok. Drugi mąż – Igor Vladimirov, reżyser teatralny Leningrad Rada Miejska. W 1968 roku ich córka Barbara urodziła. Trzeci mąż – artysta Yuri Sołowjow, z którym nastąpiła przerwa od ciągłego śmieci na tle popularność Alisa Freundlich.