154 Shares 8837 views

Największe centrum handlowe w Moskwie. Nazwa centrum handlowego. Centrum handlowe Moskwa na mapie

Moskwa to dynamicznie rozwijająca się metropolia. Jednym z dowodów tego faktu – pojawienie się nowych centrów handlowych, które mają imponującą powierzchnię. Moskale i goście mogą spędzać czas wolny zabawny. Wystarczy odwiedzić jeden z tych obiektów. Wybór rozrywki, które zapewniają swoim klientom dużych handlowych ośrodków w Moskwie, jest bogata i zróżnicowana. To nie tylko zwykłe zakupy. Bez wychodzenia na zewnątrz kompleksu można zjeść lunch lub kolację w restauracji, odwiedzić kino, itd.


Największy kompleks handlowo-rozrywkowe

Aby ułatwić poruszanie się w różnych sklepach w stolicy, to wystarczy, aby znaleźć centrum handlowe Moskwa na mapie. Największym z nich jest centrum handlowe „Vegas”. Znajduje się na dwudziestym czwartym kilometrze Mkad, w pobliżu skrzyżowania autostrady z autostrady Kashira. Największe centrum handlowe w Moskwie «» Vegas został oficjalnie otwarty w dniu 1.06.2010, rok później został uznany za największy w Europie.

Opis obiektu

Największe centrum handlowe w Moskwie znajduje się w obszarze trzysta osiemdziesiąt sześć tysięcy metrów kwadratowych. W tej dzielnicy handlowej przeznaczono 130 tysięcy metrów kwadratowych.

Po raz pierwszy w zamkniętym pomieszczeniu w Rosji został zaprojektowany przez park na dwóch poziomach, które ustanawia ekstremalnych przejażdżek. Znajduje się na terenie „Vegas” centrum handlowego. Park rozrywki centrum Ferris koło ustawione. Jej wysokość jest równa osiemnastu metrów. Istnieje również arena lód. Wśród atrakcji szczególnego zainteresowania jest wieża spada dziewiętnaście metrów.

sieci sklepów

Największe centrum handlowe w Moskwie „Vegas” oferuje swoją przestrzeń dla wielu lokatorów. Należą hipermarketów „Auchan”, „M.Video”, „Media Markt”, obszar pojęciowy, który nosi nazwę „Your House”, park rozrywki ze znajdujących się na jego terenie 5D kino, sieć multicomplex „Luxor”, który obejmuje dziewięć hale.

Czterdzieści procent powierzchni centrum handlowego będzie najemcą.

Centrum handlowe „Vegas”. zakupy

Największe centrum handlowe w Moskwie oferuje swoim gościom odwiedzić ponad trzystu sklepów. Unikalna koncepcja została przewidziana przy projektowaniu kompleksu. Tak więc, o ile do podziału wewnętrznych obszarów przestrzeni handlowych, z których każda odzwierciedla tradycji etnicznych i kulturowych różnych narodów.

Jest tam centrum handlowe „Vegas” noc ulica „Ginza”. Ta liczba butików oferując klientom produkty z najdroższych marek. Ci, którzy cenią biżuterii i jest warte odwiedzenia pluszowy «Złota Ulica». Tutaj biżuteria są oferowane w szerokim zakresie.

Kupujący są zanurzone w atmosferze wre sklepów handlowych na ulicy East «Bazar». «Fashion Avenue», to na pewno do wygrania fanów mody szeroki wybór butików, oferując ulubione marki. Tematyka każdej ze stref doskonale uzupełnione muzyką w tle. Mówi się, że na obszarze handlowym kompleksu ma ponad siedem tysięcy specjalnie wyprodukowanych elementów oświetleniowych.

rozrywka

Za nic nie odpowiadają nazwę centrum handlowego. Największe centrum handlowe w Rosji ma unikalną konstrukcję i architekturę. Cały kompleks został zaprojektowany w duchu słynnego amerykańskiego miasta Las Vegas.

Mall «Vegas» zaproponowała nowy rodzaj doświadczenia handlowego, który jest połączony z rozrywką. Liczne atrakcje zachwyci gości na wszystkich poziomach dwóch krytego parku. Oprócz diabelski młyn i Krzywa Wieża jest przygoda jaskinia, auto, a skalo- Motodrom, i wiele więcej.

W ciągu salach kina „Luxor” zainstalowany sprzęt, aby pokazać filmy w formacie 3D nie tylko, ale i 5D. Istnieje również VIP-hall. W centrum handlowym znajduje się duży obszar restauracji i kawiarni, a także centrum rozrywki dla całej rodziny.

Największe centra handlowe w stolicy

Drugim co do wielkości po „Vegas” to kompleks centrum handlowego „Mega Belaya Dacha”. Znajduje się on w obszarze trzystu metrów kwadratowych. W tym przypadku, powierzchnia handlowa centrum handlowego obejmuje 182,622 metrów kwadratowych. m. Kompleks znajduje się na czternastym kilometrze Mkad. Nazwa centrum handlowego została zapożyczona z usytuowanej bezpośrednio „White Villas” dzielnicy mieszkalnej. Oficjalne otwarcie kompleksu nastąpiło w dniu 29.11.2006, pełne zakończenie budowy odbyło się 14.12.2007

Centrum handlowe Centrum handlowe „Mega Belaya Dacha” wynajmuje hipermarketu „Auchan”, sprzedaje żywność „Ikea” przechowuje „DIY”. Ponadto, goście kompleksu mogą odwiedzić centrum ogrodnicze z nazwą „Belaya Dacha” AGD i RTV megastore „Media Market”. Duże centrum handlowe jest hipermarket „Decathlon”, który implementuje sprzętu sportowego, jak również „M.Video” oferuje odwiedzającym elektroniki.

Zakupy w centrum handlowym „Mega Belaya Dacha” można doskonale łączyć z kręgielnią, klubem bilardowym wizyty oraz kino „Kinostar”, który oferuje widok filmów w jednym z piętnastu pomieszczeń. W centrum handlowym funkcjonuje centrum zabaw dla dzieci, centralną scenę i lodowisko.

Innym dużym centrum handlowym w Moskwie – „złoty Babylon Rostokino”. Jego oficjalne otwarcie odbyło się 17.11.2009 Plac kompleksu handlowego – dwieście czterdzieści jeden tysięcy metrów kwadratowych. Obszar, w którym znajduje się w handlu w 170000 tys. m. Na jego terenie można odwiedzić hipermarkety „Okay” i „Castorama”, cztery dom towarowy, około trzysta osiemdziesiąt sklepów, centrum rozrywki z kręgielnią oraz wielosalowe kino. Działają one na terenie restauracji, centrum handlowe, kawiarnie i liczne usługi salonów.

W pięciu z największego centrum handlowego w stolicy obejmuje ona centrum handlowo-rozrywkowe „City”. Tutaj powierzchnia sprzedaży wynajęty przez ponad dwustu pięćdziesięciu lokatorów. Oprócz sklepów, restauracje i kawiarnie oferują swoim gościom kino z ośmiu sal usług „Kronverk Cinema”. Istnieje również arena lód. Jednocześnie, centrum handlowe „City” może trwać nawet do trzech milionów ludzi.

Innym ważnym handlowo-rozrywkowe kompleks znajduje się centrum handlowe z Rons kapitałowych. Znajduje się na autostradzie Dmitrow. Ten Osiemdziesiąta druga km od Mkad. Oficjalne otwarcie kompleksu nastąpiło w dniu 19.12.2008, o łącznej powierzchni centrum handlowego – 250.000 m.kw. Sprzedaż towarów odbywa się na stu pięćdziesięciu tysięcy metrów kwadratowych.

Goście mogą odwiedzić TC RONs takich placówek jak NASH „Hipermarket”, „Eldorado”, „Nasz Dom”. Oferuje klientom, którzy chcą połączyć zakupy z rozrywki, kino „Cinema Star”, amfiteatr i część kręgle.

Centrum handlowe „Moskwa”

jeden z najbardziej znanych i dużych kompleksów kapitału znajduje się w Lublinie. To centrum handlowe „Moskwa”. Na jego terenie znajduje się ponad pięć tysięcy pawilonów handlowych. Jednocześnie są one umieszczone na stu siedemdziesięciu tysięcy metrów kwadratowych. Towary w butików centrum „Moskwa” można kupić nie tylko w sprzedaży detalicznej. Sprzedać tu i luzem. Tutaj każdy kupujący wybierze najlepszy według gustu i portfela niemowlęcych towarów, futra, buty, ubrania, perfumy i kosmetyki, pościel i obrusy, biżuteria, materiałów budowlanych, mebli, itd.
Centrum handlowe „Moskwa” w Lublinie oferuje swoim gościom pełną gamę usług dla gospodarstw domowych, wizyty do kina, restauracji i kawiarni, usług samochodowych. Dzieci mogą mieć wielki czas na placu zabaw. Jeśli to konieczne, można odpocząć w hotelu, który ma trzysta osiemdziesiąt pokoi.

Nowoczesne centrum kultury i biznesu

W stolicy, zrealizowała projekt kompleksu wielofunkcyjnego, w której struktura jest centrum targowe i hotel. Ten CDC "Hanoi-Moskwa". Wietnamski inwestycje przyciągnęła na budowę obiektu. W ramach kompleksu partii, o powierzchni 4,9 ha.

Wystawa-Center „Hanoi-Moskwa” to trzypiętrowy budynek. Łączna powierzchnia budynków wynosi prawie trzydzieści jeden i pół tys. M. m. Podczas tworzenia projektu CDC „Hanoi-Moskwa” wszystkie obecne tendencje na rynku nieruchomości komercyjnych zostały uwzględnione.

Powierzchnia handlowa kompleksu łączy dostawców zarówno detalicznych i hurtowych. Ponadto, kupujący mogą zawsze znaleźć odpowiedni produkt dla siebie. Prezentuje liczne butiki hit ogromny wybór najmodniejszych ubrań i butów, różnych akcesoriów i przedmiotów gospodarstwa domowego, a także eleganckich prezentów. Tutaj można kupić i jedzenie.

Ponadto centrum handlowe oferuje do wynajęcia pawilonów zaprojektowanych dla wystaw. Wszystkie architektury i planowania rozwiązania budowlane umożliwiają klientom czuć się tak komfortowo jak to tylko możliwe. Od hotelu, znajduje się na terenie kompleksu, w handlu pawilony można uzyskać za pośrednictwem zadaszonym przejściem dla pieszych, a goście, którzy przyjeżdżają samochodem, iść do centrum handlowego na windą do podziemnego parkingu.