250 Shares 1534 views

TC "Park House", sklepy Samara, recenzja po polsku, adres i klientów

„Park House” (Samara), sklepów, która jest codziennie odwiedzane przez mieszkańców i turystów – to duży kompleks handlowo-rozrywkowy, na terytorium którego duża liczba punktów sprzedaży detalicznej, restauracje i kawiarnie, kino i centrum rozrywki dla dzieci. Istnieje również znaczną liczbę różnego rodzaju usług dla zwiedzających TRC.


informacje ogólne

To duże centrum handlowe (w tej kategorii to „Park House” w Samarze) ze sklepów modne ubrania i buty, a także mnóstwo rozrywki znajduje się w centrum miasta, przy szosie Moskwa. To zapewnia jej popularność wśród ludności. Statystyki pokazują, że co tydzień, to centrum handlowe jest odwiedzana przez około 100-150 tysięcy osób. Dlatego obszar detaliczny wysoki popyt, który jest dzierżawiony wynająć tutaj.

Niedaleko TRC posiada duży parking dla samochodów gości, który jest przeznaczony dla 1100 samochodów. Wewnątrz budynku, ustawić najlepszy system klimatyzacji, który pozwala na stworzenie najbardziej komfortowe warunki dla gości.

Sklepy w "Park House" (Samara)

W centrum handlowym „Park House” istnieje duża liczba sklepów, które sprzedają towary w różnych kategoriach. Istnieje platform obrotu, które sprzedają produkty wiodących marek. Pełny schemat zakupy „Park House” (Samara) znajduje się na pierwszym piętrze dozownika, nie daleko od głównego wejścia.

Ten dozownik każdy miał okazję do zakupu popularne kosmetyki – znajdują się sklepy takich marek jak MAC ( „IAC”), „Letual”, „Constellation piękna”, Tiara & Shampoo ( „Tiara i szampon”), marki L'Occitane ( „Loksitan” ).

Są dostępne w „Park House” (Samara) odzież sklepów, które sprawiają, że sklepy kobiet i mężczyzn. Wśród nich są szczególnie popularne ABG, Barbara Schultz ( "Barbara Schulz"), Calvin Kleine ( "Kelvin Klyayn"), Gizia ( "Giziya"), Ostin ( "Austin"), Carven Paryż You ( "Carven Paris"), Mark & Gragory ( "Mark & Gregory"), Slava Zaitsev ( "Sława Zajcew"), a tu znajduje się salon futro popularnej włoskiej marki Marconi ( "Marconi").

Istnieje "Park House" (Samara) i sklepów dla dzieci, wśród których są uczęszczane przez next ( "Next"), Mothercare ( "Mazekear"), "Dziecko" i "Toy Samara House". Oprócz zabawek można kupić wiele jasnych i wysokiej jakości ubrań dla dzieci, które są sprzedawane w hipermarketach „Emerald City” i „City of Childhood”, a także Benneton sklepu ( „Benetton”).

W centrum handlowym „Park House” (Samara) sklepy obuwnicze znajdują się obok sklepów odzieżowych. To mieści się punkt sprzedaży takich marek jak: Baldinini ( "Baldinini"), Alba ( "Alba"), Ecco ( 'Ecco'), Fabi ( "Fabi"), Paolo Conte ( "Paolo Conte"). Istnieje również kilka punktów, na których sprzedaż dodatków odzieżowych, takich jak Lade & Gentleman City ( "Dama i Dżentelmen miasta"), Lui Jo ( "Lui Dzho"), "Ban Walizka" i remix ( "Remix").

Pełna lista sklepów „Park House” (Samara) to oficjalna strona centrum handlowym lub w systemie ich lokalizacji, która znajduje się w pobliżu głównego wejścia do dozownika.

Kino „Kinomechta”

Miłośnicy oglądania nowości filmowe mogą iść do kina, który jest nazywany „Kinomechta”. Multipleks ten został otwarty w 2006 roku, a dziś jego pokoje wypełnione nowych widzów. Składa się on z 8 hal, co w sumie może pomieścić wewnątrz jej ścian około 1200 użytkowników.

Istnieje duża sala do prime-288 mandatów, które regularnie pokazują trendy kinematografii rosyjskiej i zagranicznej. Oddzielnie się i mały pokój VIP, gdzie goście mogą osiedlić się w wygodnych skórzanych fotelach.

Kino wyposażone jest w nowoczesną technologię dźwięku i światła, który pozwala na oglądanie filmów w najwyższej jakości z doskonałą dźwięku.

Multipleks „Kinomechta” nie bez jego udziału: każdy wtorek, w określonym czasie, goście mogą obejrzeć film w ciągu zaledwie 99 rubli.

Po obejrzeniu ekscytujący film lub czekając na sesji, goście mogą usiąść wygodnie w barze, który znajduje się w multipleksie. Tutaj można kupić popcorn, przekąski, wypić drinka, kawę lub herbatę.

Restauracje i kawiarnie

Po intensywnym zakupy w sklepach, „Park House” (Samara) lub kręgle, goście mogą udać się do centrum handlowego, aby odbudować swoje siły w kawiarni lub restauracji.

Na terenie „Park House” – 12 instytucji wiodących na świecie marek, które są smaczne karmić każdego odwiedzającego. Znajduje się kawiarnia znana sieć KFC i McDonalds, gdzie fast food lovers można spróbować kilku dań. Smakosze kuchni japońskiej można natychmiast przesłać do „Wasabi” lub Cafe „zajęcy” fanów Khinkali czeka w „hop-suneli.”

Co do restauracji, tam jest coś tutaj Da Luciano, gdzie można nakarmić kuchni włoskiej oraz „Psotny”.

Miłośnicy deserów i lodów będą zadowoleni z kropkami wizyta nurkowałem „My Palycha” i Baskin Robbins, a gdy chęć do smaku pyszne i aromatyczne kawy powinien udać się do kawiarni lub w Camardo „Tumbleweed Kawa”.

"Planet Bowling"

Odwiedzający centrum handlowym „Park House” mają doskonałą okazję do zabawy w ścianach dozownika. Bardzo często duża firma z przyjaciółmi iść do znanego na całym Samara klubu „Bowling Planet”. Tu goście mogą wcześniej zarezerwować dla siebie firmie jedną z 22 dostępnych utworów w określonym czasie i baw się dobrze, goniąc piłki. W tym pomieszczeniu atmosferę dobrego humoru i niesamowitych emocji. W „Planet Bowling” funkcjonuje odrębny system zniżek i promocji, z których dane można skontaktować się z administratorem klubu.

Plac zabaw centrum „Fidget”

Dla najmłodszych gości na trzecim piętrze w centrum handlowym „Park House” to ośrodek dla dzieci „Fidget”, który jest otwarty codziennie od 10 rano do 11 wieczorem. Troskliwi rodzice mogą przynieść ich dziecko tu i pozostawić go w towarzystwie swoich rówieśników pod okiem profesjonalnych animatorów i uprzejmy. Do dyspozycji gości są tu młodych zabawki, różne przejażdżki i labirynty.

W murach ośrodka gier dla dzieci „Fidget” można zorganizować przyjęcie urodzinowe swojego dziecka, które jest dokładnie odbyło się dopingować.

Opinie użytkowników

Store „Park House” Daily ściany Samara odwiedzane przez dużą liczbę użytkowników, a wielu z nich byli zadowoleni z wizyty w tym miejscu. Goście centrum są bardzo zadowoleni z różnych towarów, które są dostępne. Elegantów i panie szczęśliwe możliwość zakupu markowych produktów do makijażu, rodzice z małymi dziećmi chętnie bawić możliwość ich dziecka, a entuzjaści odkryte chętnie wysłany do rozrywki skomplikowanej dziedzinie.

Goście centrum zadowolony z ogólnej atmosfery, która panuje w jego murach, jest on tutaj pracuje uprzejmy i pomocny personel, który zawsze może pomóc w radzeniu sobie ze sprawami organizacyjnymi. Tu, wokół spektakli muzycznych, a latem panuje chłód.

Adres i trasę

Mall "Park House" znajduje się pod adresem: Samara, Moskwa autostrady, 81a.

Dostać tutaj jest bardzo łatwy do transportu publicznego, po autobusie lub wózka 55 № № 4, 12, 17, 19, 20, aby zatrzymać "Street Fadeyeva". Również bardzo łatwo dostać się tu samochodem, jazdy na szosie Moskwa.