254 Shares 4160 views

Centra handlowe w Jałcie. opis

W tym artykule przyjrzymy się słynnego centrum handlowego Jałty. Wszystkie z nich będą interesujące nie tylko mieszkańców miasta i turystów. Centra handlowe w Jałcie zaoferowania szeroki zakres usług, większe możliwości dla sklepów i rekreacji. W takich kompleksów nie nudzi ani dorosłych lub dzieci.


Centrum handlowe „Ray” (Jałta)

Zestaw ten doskonale wpisuje się w zespół architektoniczny miasta, stały się nowoczesne i kolorowe wzornictwo. Budynek ma cztery kondygnacje.

Centrum handlowe ma pokoje, które są wynajmowane na biura. W kompleksie znajduje się również wiele sklepów i butików znanych firm. Są to świetny wybór ubrań jak dzieci i dorosłych. Centrum handlowe ma następujące sklepy:

  1. „Dzieci z Krymu.”
  2. „Twój”
  3. AZZA i inni.

Kompleks posiada również biuro podróży i agencji nieruchomości. odwiedzający piśmiennicze można kupić w sklepie specjalistyczne „KantsPark”. W centrum znajduje się również święta agencja „Joy”, a kancelaria „Krymski doradcą.” Visitors Center można uzyskać usługi księgowe Firma „Maximum”.

"Confetti"

Opisując centra handlowe w Jałcie, oczywiście, powiedzieć o „Confetti”. Kompleks budynków jest nowy i niepowtarzalny. Położony na skrzyżowaniu dwóch ulic: bolszewika i Kirowa. Centrum handlowe jest przeznaczony dla osób o średnich i wysokich dochodach. W „Konfetti”, można kupić dobre produkty od najlepszych producentów. Zwiedzający mogą kupować jak ubrania, artykuły gospodarstwa domowego i leków, narzędzi i wiele więcej.

Jest tam supermarket „Silpo” w centrum handlowym. Urządzenia gospodarstwa domowego można kupić w sklepie „Eldorado”, który znajduje się na terenie kompleksu.

Ubrania można kupić w następujących sklepach: Waggon, mango, Vogue, Enrico Cerini, tylko we Włoszech i innych.

Buty są sprzedawane w takich działach jak Dollores „TsentrObuv” i innych.

Perfumy i kosmetyki można kupić w „L'Etoile”

Kompleks oferuje rozrywkę dla wszystkich gustów. Kręgielnię, lodowisko oraz kompleks rozrywkowy dla dzieci.

Jest to obszar, z kawiarni, gdzie pizzeria, Naleśnikarnia i innych.

W centrum znajduje się również apteka, bank, salon piękności i agencji nieruchomości.

Kompleks składa się z siedmiu pięter. Każda z nich ma swój własny profil. Na przykład, na pierwszym piętrze budynku są sprzedawane tylko i materiałów wykończeniowych. supermarket żywności znajduje się na drugim piętrze. Maszyny, sprzęt gospodarstwa domowego, meble – to wszystko można kupić odwiedzając trzeci poziom kompleksu.

W czwartym i piątym piętrze są podane dla sklepów odzieży i obuwia dla mężczyzn, kobiet.

Na poziomie szóstym znajduje się centrum rozrywki dla dzieci, ubrania z butików dla dzieci i młodzieży, a sąd żywności.

Na siódmym piętrze znajduje się łóżko i śniadanie i klub fitness.

„Moskwa”

Jakie są centra handlowe w Jałcie? „Moskwa” jest kolejnym ważnym. Było centrum w 2013 roku. Jest przeznaczony przede wszystkim dla tych klientów, którzy są zainteresowani w zakupach. Kompleks ten jest reprezentowany przez wiele sklepów z ubraniami i butami.

wniosek

Teraz wiesz popularnych centrów handlowych w Jałcie. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w niniejszym artykule została przydatna i interesująca.

333 shares 7148 views
422 shares 3095 views