346 Shares 8458 views

8 prostych kroków, które pomogą Ci utrzymać pozytywny

Istnieje wiele korzyści będzie pozytywny, ale wielu ludzi wydaje się wolą pozostać przecząca. Skupiamy się na tym, co jesteśmy zaniepokojeni, i wierzymy, że w żaden sposób nie mógł zmienić okoliczności. Być może przyczyna leży w tym, że codziennie negatywności pozwala czuć żal siebie i czują potrzebę Cię otacza suchuvstviem. Mianowicie, to uwaga dla wielu z nas nie mają wystarczająco dużo w życiu codziennym. Jest tak miło, gdy współczucie i żal. Prawda?

Obawiam się, że nie. Większość ludzi są znacznie bardziej otwarci na pozytywnych ludzi, którzy są blisko was w stanie podnieść nastrój innych. Przecież każdy ma swoje własne problemy, więc dlaczego za każdym razem, aby rozwiązać nawet chuzhye. Oznacza to, że lepiej jest, aby nauczyć się widzieć pozytywne, co dzieje się z tobą. Ale w jaki sposób poradzić sobie z takim zadaniem?

Dobrą wiadomością jest to, że zawsze możemy coś zrobić. Wyzwaniem jest to, że trzeba znaleźć motywację, siłę i zaufanie do podjęcia działań. Ale zmiana zaczyna się w zasięgu, a przykłady, które można znaleźć w swoim własnym życiu. Oto osiem prostych ćwiczeń, które pomogą Ci wyjść z koleiny i patrzeć na świat pozytywnie.

medytacja

Stały się one bardzo popularne w ostatnich latach, ale to jest dobry powód. Medytacja pomaga się uspokoić i doprowadzić myśli w porządku. Ten element medytacja związany z myślami, jest szczególnie ważne. Żyjemy w świecie, który ma obsesję na punkcie rozproszenia. Większość z nas nie może spędzić chwilę w tishite rozprasza połączeń telefonicznych, muzyki, hałasu tła telewizora lub porozmawiać z przyjaciółmi na portalach społecznościowych. I to tylko w domu, ale nie zapominaj, że wciąż masz 8 godzin dziennie spędzać w pracy, gdzie zakłócone są nieuniknione. Takie tempo współczesnego życia doprowadził do tego, że wielu z nas zaczynają się martwić czy brakuje, jeśli chodzi o poświęcić kilka minut dla siebie. A wielu nawet starają się unikać go, boi się być sama. Ale ważne jest, aby przynajmniej spróbować.

Po pierwsze, medytacja może wydawać się nudne i straszne, ale im więcej ćwiczysz, tym bardziej prawdopodobne będzie to, aby cieszyć się nim. Poprzez medytację, będziesz w stanie przejąć kontrolę nad swoim umysłem i myślami, które są ciągle wymagającym uwagi. Docelowo będzie w stanie kontrolować swój nastrój.

mało snu

Jest to bardzo trudne do sklasyfikowania sen działania. Ale dla wielu jest to przypadek. Zobowiązują się, ale wciąż nie może zrozumieć, w jaki sposób inni wyspać. W czasie, gdy śpimy, nasz organizm odmładza i pobudza się, aby wytrzymać trudy i testuje na następny dzień. Bez odpowiedniego odpoczynku bardzo trudno jest wyobrazić sobie, że twoje ciało i umysł będzie w stanie działać w sposób pozytywny.

Ilość snu, że musimy – to kontrowersyjna kwestia. Najlepszym rozwiązaniem – obserwować swoje ciało. Spróbuj inny czas trwania snu i ustalić, co cykl organizm reaguje najlepiej. Oczywiście, z naszej drodze życia bardzo trudno jest dostać się wyspać. Ale czasem wystarczy po prostu iść do łóżka wcześniej. Pozwoli to, aby wiedzieć dokładnie, co następnego dnia będzie łatwe, ponieważ będzie w stanie obudzić w dobrym nastroju.

afirmacje

Najprawdopodobniej jesteś sceptyczny, jeśli chodzi o ideę pozytywnych stwierdzeń powiedzieć. Ale trzeba przyznać, że naprawdę pomaga w wielu przypadkach. Pozytywne afirmacje mogą przybierać różne formy, ale na ogół jest to głoszenie pozytywnych, dobrych myśli, które rozszerzają swoje prawa i możliwości. Muszą przypomnieć z najlepszych momentów w życiu io tym, co można zrobić.

Jest możliwe, że będziesz czuć się trochę nieswojo robi. Ale właśnie to uczucie i trzeba pokonać pierwszy.

Przełączanie do zdrowej diety

Mimo to Rada będzie na pewno mieć zdrowego rozsądku, ale po prostu je wielu z nas zaniedbania. Jedzenie jest paliwem, która napędza nas. Ale energia, która pomaga nam zasnąć i dążyć do pozytywnego wyniku, nie ma cukru i konserwantów.

Jak również w ocenie idealnego cyklu snu, konieczne jest, aby obserwować, jak twoje ciało czuje się po każdym posiłku można konsumować. Pomoże to dostosować swoją dietę. jedzenie, czy w to wierzyć lub nie, w rzeczywistości pomaga nam czuć się lepiej i bardziej energiczny, jeśli zdecydujesz się je świadomie.

Komunikowanie się z innymi

Na naszej planecie 7 miliardów ludzi, ale wielu z nas woli komunikować się tylko ze sobą, a może i kilka innych przyjaciół. przyjaznych stosunków, zwłaszcza jeśli obie strony są zainteresowane w rozmowie, może mieć niesamowity wpływ na twój nastrój. Wszyscy mamy naszą własną unikalną wiedzę i możliwości, aby pomóc sobie nawzajem w trudnych czasach.

Można zauważyć, że są otoczone tylko pesymistów i osób negatywnych poglądach? Spróbuj porozmawiać z kimś, kogo nie znam. Można nawet zrobić dobry uczynek dla nieznajomego. Może kupić obiad dla bezdomnych – to bodziec, że trzeba wrócić na tor.

prowadzenie dziennika

Być może słowo „blog” natychmiast pomyśleć: „Drogi pamiętniku Dziś, spojrzał na mnie, a to sprawia, że czuję się wyjątkowo. Myślę, że go kocham. " Oczywiście, nagrywanie można przeprowadzić w takiej formie, ale trzeba wiedzieć, że nie był jedynym. Takie stereotypowe rekord nie powinno być powodem, że przestaniesz zapisywać swoje myśli, uczuć i doświadczeń.

Jeśli masz zwyczaj regularnie pisać o tym, co się z tobą dzieje, a następnie bardzo szybko okaże się, że to znacznie przyczynia się do jasności, motywacji i pozytywnego działania. Kluczem do ewidencji jest nie osądzać siebie. Aby rozpocząć, można po prostu napisać, co przychodzi do głowy. Im lepiej będzie wzmacniać ten zwyczaj, tym bardziej prawdopodobne, że będzie można nauczyć się używać go jako sposób, aby nauczyć się być wdzięczny do końca życia.

aktywność fizyczna

Dla wielu z tych, którzy pracują w biurze, aktywność fizyczna jest ograniczona do spaceru z parkingu samochodem do domu. Jak zapewne wiesz, to nie mogą być klasyfikowane jako zdrowego i aktywnego stylu życia.

Jeśli zaczynają prowadzić stosunkowo aktywny tryb życia, widać, że aktywność fizyczna – to świetny sposób, aby uzyskać pozytywne wrażenie. Korzyści płynące z aktywności fizycznej, oprócz oczywiste, że to sprawia, że bardziej atrakcyjny wygląd, często całkowicie eliminuje wewnętrzne doświadczenia, które w większości przypadków są źródłem lub przeszkodą do pojawienia się negatywnych myśli.

Czas na to, co kochasz

Wszyscy mamy rzeczy, które chcielibyśmy zrobić. Mogą one być bardzo proste, na przykład, aby spędzać czas ze zwierzętami, lub tak skomplikowane, jak pisanie opowiadań. Jeśli będziesz wracać do tych hobby, jest całkiem możliwe, że staną się najpotężniejszym narzędziem do dobrego zdrowia i perspektywą pozytywną.

Więc na co czekasz i co zrobić w zamian? Nawet jeśli większość dnia jest wypełniony obowiązkami, takich jak praca, szkoła, lub gotowania, trzeba jeszcze czasu, aby robić to, co kochasz.