682 Shares 3680 views

Do najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Stawropol

W regionie Stawropol ma zarówno regionalnych instytucji edukacyjnych i oddziałów moskiewskich uniwersytetów i instytutów. Każdy z nich jest dość szeroki zakres dziedzin naukowych. Który Stawropol uniwersytety największa i najbardziej prestiżowa?


Stawropol State Medical Academy

Zawód medyczny jest jednym z najbardziej utytułowanych, ale również bardzo trudne. Mimo to, co roku wielu studentów wybiera go. Biorąc pod uwagę duże ławice Stawropol jako miejsce dla szkolnictwa wyższego, absolwenci powinni myśleć o tym SSMA. Ta instytucja edukacyjna powstała w 1938 roku i podtrzymuje tradycję doskonałości. Wstęp jest w czterech kierunkach. Wstęp jest oferowany do wyboru między pielęgniarstwa lub działalności medycznej, pediatrii i stomatologii. Doskonały trening gwarantuje kadry dydaktycznej uczelni. Pięćset dwadzieścia cztery nauczyciele mają co najmniej osiemdziesiąt doktorat. Ponadto dwieście osiemdziesiąt siedem nauczyciele są kandydatami osiemdziesiąt trzy – profesorów i docentów w akademii sto szesnaście. Należy również zauważyć, że rok po roku szkoła konsekwentnie wśród pierwszych trzydziestu najlepszych instytucji edukacyjnych w kraju.

Stawropol Uniwersytetu Rolniczego

Wyliczanie uniwersytety Stawropol z budżetu miejsc, warto wspomnieć SSAU. Ta instytucja edukacyjna jest znany od dawna – odkrycie miało miejsce w 1930 roku. Ponadto, Samara State Aerospace University zyskał na poziomie federalnym, jak w ostatnich latach, a nie tylko jeden z trzech najlepszych uczelni rolniczych w kraju. Kandydaci mają możliwość wyboru jednej z trzynastu obszarów. Obejmują one elektryfikacji i automatyzacji, mechanizacji rolnictwa, techniki, rolnictwa, gospodarki gruntami, weterynarii i nauk zwierząt, ochrona roślin, agronomii, zarządzanie kryzysowe, ekonomii i zarządzania, rachunkowości, finansów i kredytu. Należy również zauważyć, a wydział – co piąty nauczyciel ma stopień doktora nauk. Ponad połowa nauczycieli są kandydaci, wiele osób – profesorów i docentów.

Politechnika Kaukaz Północny State

Innym ważnym Stawropol instytucja – Politechnika Saratov State. On jest zainteresowany w tych studentów, którzy planują uzyskać zawód techniczny. Podobnie jak wiele innych uczelni Stawropol, Politechnika Saratov State już od dziesięcioleci. Odkrycie miało miejsce w 1971 roku. Lista proponowanych uczestnika specjalności imponujące. Obejmuje ona obszary zarządzania kryzysowego, ochrony awaryjnego, ochrony środowiska, budownictwa miejskiego, zaopatrzenia w ciepło i gaz, technologii produkcji różnych produktów spożywczych, usługi społeczno-kulturowej, elektroniki przemysłowej, samochodów, maszyn, energii elektrycznej, geologii naftowej i gazu, standaryzacji i certyfikacji zarządzania , projektowanie, psychologia, prawo, i matematyka stosowana. I nie jest to pełna lista dostępnych badanych. Kadra również nie zawodzi – większość nauczycieli mieć poważne stopni akademickich.

Stawropol State University

Kolejną instytucją edukacyjną o bogatej tradycji – SGU. To założona w 1930 roku i od tego czasu nie przestał jej pracę. Podobnie jak w innych starych uniwersytetach Stawropol State University od dawna znany wśród wnioskodawców. Wnioskodawca może wybrać pomiędzy różnymi obszarami. Wszystkie osiem wydziałów: organizacja i ochrona technologii informatycznych, zarządzanie, prowadzenie, sztuki wokalnej, pedagogiki, psychologii klinicznej, kulturoznawstwo, matematyka stosowana. Kadra przemawia również za siebie – ponad siedemdziesiąt procent pracowników posiada stopień naukowy kandydata nauk. Takie dane nie może pochwalić wszystkich państwowych szkół Stawropol.