432 Shares 9015 views

Jak uczyć Spitz do pieluchy? Zasady i wytyczne

W tym artykule będziemy mówić o tym, jak trenować Szpic spacer na pieluchy. Daje praktyczne porady na ten temat.

szpic

Według archeologów i historyków, udomowiony pies był około 20 000 lat temu. Stało się niezbędnym asystent osoby. Pies strzeżone domu pana, i był prawdziwym myśliwym. Należy zachować szczególną ostrożność, a następnie był wprowadzony przez fakt, że stół perepadalo osób.

Naukowcy sugerują, że jest potomkiem psów w tej chwili jest Canis rasy.
Wiele współczesnych rodzin zachować w swoich psów. Podczas swojego istnienia na Ziemi, zwierzęta te dowiodły, że są one bardzo inteligentny i lojalny. Psy lubią się bawić z dziećmi, wiedzą o zapoznaniu wiele słów i ich znaczeń. Psy przewodnicy pomagają niewidomym poruszać i zachować Bloodhounds w straży granicznej i służby celnej.

Zapoznajmy się z iglicą. Ten uroczy mały cud, że nie odejdzie jedna osoba obojętna. Spitz – duża grupa średnich i małych psów. Prawdopodobnie rasa ta pochodzi od psa torfowego. Podzielone na gatunki – małe, średnie, duże, karłowatych, niemiecki Wilk Spitz, pomorskich. W poszczególnych gatunków, mają wspólne cechy – wydłużonej pysk, zaostrzone uszy, ogon pierścienia. Jest to dość stare psy rasy.

Setki lat mieszka obok człowieka z tymi zwierzętami wiernym i kochającym czworonożnych przyjaciół. Spitz-jak psy były popularne wśród ludzi w tych starożytnych krajów takich jak Grecja i Chiny. W średniowieczu sprzyjał rasy w krajach bałtyckich, Danii, Niemczech. Duże Spitz strzeżone domy, magazyny, jedzenie, i statki morskie. Małe rasy aż do końca XIX wieku, jest to dekoracyjne ze zwierzętami.

Spitz nieufny w stosunku do obcych. Dlatego wyjdzie z nich doskonałych strażników. Są bardzo inteligentne i łatwo wyszkolić. Przedstawiciele tej rasy jest bardzo towarzyski. Kochają, gdy dom i dzieci śmiech. Czasami to nasuwa się z nimi bawić. Częste szczekanie Spitz pokazuje, że chce, aby przyciągnąć uwagę magistra. Te urocze psy doskonale dogadują się z innymi zwierzętami. – koty, papugi itp Spitz szczęśliwy pływać i kochać spacer. Przez całe życie, są przyjazne i wesoły. I żyją długo.

Jak nauczyć psa do pieluchy?

Spitz może nawet sprawić, że ktoś, kto nie może poświęcić dużo czasu na spacery. Jeśli kupiłeś lub daliście małego szczeniaka, głównym zadaniem jest gospodarzem przyzwyczaić dziecko do toalety (pieluchy). W związku z tym ważne jest, aby zrozumieć Najważniejsze – nie szybki proces habituacji. Dlatego konieczne jest, aby mieć trochę cierpliwości i wiedzy.

Jak nauczyć szczeniaka Spitz do pieluchy? Teraz rozumiemy. Zacznij uczyć szczeniaka pieluchy potrzebę z pierwszego dnia, że jest w domu, czy nie można uniknąć pale i kałuże. Wszystko dla szczeniąt WC nadaje się zarówno tacy i pieluchy. Najważniejsze w tym przypadku – wyraźnie podążać pewną sekwencję.

Rasskladyvaem pieluchy

Przy zakupie psa szczeniaka, konieczne jest, aby zapytać sprzedawca-hodowca, czy pies ma jakieś podstawowe umiejętności. Dobry hodowca, zwykle dba o swoje zwierzęta – nie tylko karmić i dbać o włosy, ale także uczy się do toalety. Co oznaczało, uczył, że jest konieczne, aby postawić dom. Ale to nie jest gwarancją, że będzie tam iść Spitz. Po tym wszystkim, apartament dla niego – to zupełnie nowe miejsce i okoliczności zmieniają znacząco wpływa na psa. W związku z szczeniaka Stres może zapomnieć o toalecie i zaczyna wypróżniać wszędzie. Jak zatem być? Jak uczyć Spitz do pieluchy?

W tej sytuacji być tolerancyjne i przyjazne dla psa. W tym czasie usunąć wszystkie dywany z podłogi, jak gdyby nigdy sprowadza się do dywanu, zapach będzie straszne. Ty się go pozbyć, a zwierzę będzie jej zapach i dobrze się że nadal tutaj i muszę iść do toalety. Następnie należy rozłożyć we wszystkich pomieszczeniach pieluchy. Ich szczeniak to trzeba zobaczyć. Więc nie leżał na sof, foteli i szafek. Gdy czworonożny przyjaciel przychodzi do pieluchy, chwalcie, Pat. Często mówić miłe słowa i zachęcają jakiś przysmak. Następnie stopniowo przesuwać pieluchę około 3-5 cm bliżej miejsca do toalety zwierząt. Ilość pieluchy w czasie powinna być zmniejszona do jednego, który w końcu będzie na właściwym miejscu.

Krok po kroku

Ale jak trenować Spitz szczeniaka chodzić na pieluchy, jeśli nigdy nie używał go? Tutaj, oczywiście, potrzeba więcej czasu. Czasami nie można zrobić, i jeden miesiąc. Najpierw trzeba przygotować sedes i zdecydować, w jaki sposób zostanie ona umieszczona. Będzie to taca ścierki, wypełniacz, pielucha lub gazety. Najlepszym rozwiązaniem – pielucha, rozłożone na tacy. To pochłania ciecz. Taca nie wycieka w przypadku nadmiaru.

Podobnie jak w pierwszym przykładzie wykonania, czyste dywany i rozkładają pieluchy. Jeśli szczeniak może mieć gdzieś odłożyć stos lub do kałuży, stacji mycia. Umieścić pieluch dokładnie te miejsca. Jak Spitz kolejowego do pieluchy? Gdy zauważysz, że jest on wąchania podłogę, natychmiast przynieść go do pieluchy. Zasadniczo Spitz pójść do toalety po przebudzeniu i jedzenia. W tych momentach, trzeba być „w pogotowiu”. Zasobnik należy zainstalować w odpowiednim miejscu. Jeśli dom lub mieszkanie jest duże kwadratury, wskazane jest, aby zainstalować 2 lub 3 toalety w całym. Następnie umieścić w każdej tacy pieluchy, która ma już obchodzony potrzebę szczeniaka. To jak uczyć Spitz do pieluchy.

utrzymania w czystości

Kiedy szczenię zaczyna stale kał na tacy, wystarczy zmienić pieluchę w nim, nie zapomnij umyć samą toaletę. Gdy zwierzę nie jest już po prostu pójść do toalety, gdzie jest to konieczne, rozpocząć stopniowo oczyścić dodatkowe pieluchy, tak że w końcu, szczenię nos doprowadziły go we właściwym miejscu. Jeżeli mieszkanie jest duże, możliwe jest, aby pozostawić dwie tace.

żniwny

Zorientowaliśmy się, jak uczyć Spitz do pieluchy. Teraz, ważnym krokiem jest pranie płci w tych miejscach, gdzie szczeniak kał. To nie powinno pozostać najmniejszego zapach jego „sztuczki”. Można doradzić wspaniałe narzędzie – jedną łyżkę amoniaku rozcieńczonego w pięciu litrów wody do mycia podłóg i dać apartamentu dobre przewietrzenie.

Dobrze wiedzieć! W okresie szkolenia psa, aby przejść do pieluchy naturalnie nie może siedzieć w domu cały dzień, bo nie ma pracy, nauki i innych niezbędnych rzeczy. W związku z tym, pozostawiając szpic jeden budynek, umieścić go w klatce, w której konieczne jest, aby umieścić miskę wody, żywności i układ pieluchy.

Wskazówki

Spitz bardzo inteligentny i zabawny pies. Kochają dzieci i poświęcone są ich właścicielami. Ale ten pies jest bardzo łatwo zepsuć. przedstawiciele rasy mają uparty temperament, często agresywnie przeciwieństwie do dużych psów. Jeśli wynik ramienia w domu jest jeszcze szczeniakiem, nie jest łatwo się dogadać z innymi zwierzętami.

Jeśli się go do dorosłości, „Przyjaźń” między nimi nie czekaj. Grooming Spitz – codzienne czesanie. Jeśli zabraknie, wówczas pies sploty, grzebień, który przynosi ból. Nie zapomnij o pielęgnacji oczu i pies błotna. Kąpać to może być tylko łagodny szampon, a następnie – obowiązkowe stosowanie balsamu.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak uczyć pomorskie pieluchy. Mamy nadzieję, że nasze zalecenia pomoże. Przed rozpoczęciem psa, oblicz swój potencjał. Czy jesteś w stanie każdego dnia do opieki nad nimi, z chodzeniem, higieny, gier i społeczności. Psy na subtelnym poziomie czuć dla nich znaczenie. Dlatego korby Spitz z pożądania i traktować go z miłością i troską, to będzie dla ciebie najbardziej wierny przyjaciel!