411 Shares 9206 views

Kamienie-talizmany raka: mity i rzeczywistość

W naturze występują różne kamienie. Każdy z nich ma własną siłę i energię. Niektóre minerały pomagają i chronią właściciela, inni – zwiększają niepokój i nerwowość. Wybierając talizman, należy zwrócić uwagę na znak zodiaku. W tym artykule pokażemy talizmany Raka.

Urodzony pod znakiem raka

Ludzie, którzy przybyli na nasz świat pod koniec czerwca i prawie cały lipiec, są bardzo wrażliwymi ludźmi. Od urodzenia są cichymi, cichymi i posłusznymi dziećmi. O tych ludzi mówi: gdzie sadzili, tam i biorą. Są jednak często kapryśne. Ze względu na wiek, rak staje się bardziej pewny siebie i przyzwyczaić się do wszystkiego, co można osiągnąć niezależnie. Dyplomatyczna natura nigdy nie pozwoli przedstawicielowi tego znaku uczestniczyć w otwartych konfliktach, wszystkie uczucia będą zablokowane wewnątrz. To czasami nawet utrudnia, ponieważ w komunikacji między otwartością ludzi jest ważne. Kamienie-talizmany Raka – szmaragd, księżyc – wzmacniają już już znaczną energię.

Szmaragd

Ten jasny zielony klejnot od dawna ma wielką moc nad człowiekiem. W czasach starożytnych był czczony, uważany za pomocnika w sprawach i opiekun przeciw najstraszliwszym chorobom. Emerald dla kobiet, muzułmanów i tych, którzy urodzili się pod znakiem raka – kamień-talizman. To nie tylko piękny i szlachetny szlachetny minerał, ale także potężna ochrona przed złymi poradami. W Egipcie szmaragd był noszony przez kobiety w ciąży, a po urodzeniu dziecka kamień umieszczono w kołysce. Ma to przynieść szczęście dziecka i chronić go. Uważa się, że szmaragd ościeżony złotem poprowadzi niepotrzebnych partnerów w miłości i jest również wiernym małżonkom. Rak zielony minerał pomoże walczyć z tajemnicą, kontrolować emocje i kierować negatywnymi myślami.

Księżycowy

Kamienie-talizmany Raka obejmują i selenit – kamień księżycowy. Było wiele więzi z nim związanych. W średniowieczu uważano, że ci, którzy urodzili się w najdłuższych dniach, podlegają magicznej mocy promieni księżyca, a zatem selenit, podobnie jak nic innego, jest symbolem tego znaku. Kamień wzmacnia intuicję, pomaga w miłości i pokonaniu przeszkód na drodze do szczęścia.

Cat's Eye

Rak, jak żaden z objawów Zodiaka, nie potrzebuje takiego talizmanu. Kocie oko odpędza złe osoby, a także chroni przed złym wpływem. Pozwoli to na zbyt dużą reakcję na zewnętrzne bodźce i przeciwności, strzegąc rozpaczy i zamkniętego myślenia – aby być wyzwolonym w komunikacji z innymi. Rak, znak zodiaku, kamienie chronią talizmany i jak wrażliwa natura wierzy w ich pomoc.

Podsumujmy wyniki

Nowotwory – są bardzo wrażliwe i emocjonalne, ale często doświadczają same w sobie, nie dając żadnych alarmów, ani nadmiernej radości, aby wylewać się na wolność. Przedstawiciele tego znaku są dość dyplomatyczni, ale wytrwałość, w połączeniu z nadmiernym odosobnieniem, sprawia, że wrażenie na otoczeniu jest trudne. Ale w środowisku domowym Rak jest wesoły, otwarty i gotowy na wszystko, jeśli tylko bliscy i krewni są dobrze. Urok ma na celu pomóc jego właścicielowi. Tak więc wszystkie kamieni-talizmany Raka pomagają walczyć z zamknięciem, aktywnie i prowadzić złe myśli. Szmaragd, selenit i oko kotów chronią właściciela przed doświadczeniem, nieszczęściem w miłości i zdradzie. Taki pomocnik nie przeszkadzałby każdemu z nas!