698 Shares 5322 views

Eugene: Dzień Anioł w kalendarzu kościelnym

Nazwa Eugene, dzień anioła, który przypada na różne dni w roku, jest piękny i popularny wśród Rosjan. Jeśli zadzwonisz, bo jego syn, nie zapomnij spojrzeć na kalendarz, gdy stroną dziecko urodziny.

Tradycja świętowania

W Rosji Dzień Ludzi Anioł zawsze obchodzony specjalną skalę. Cała rodzina przygotowuje się do tego wydarzenia z wyprzedzeniem: pieczone ciasta, gotowane Mead prezenty Master. Wieczorem chłopiec urodziny było chodzenie do kościoła, do spowiedzi, a rano, jeśli to możliwe komunia, muszą stosować się ikoną swego boskiego patrona, umieścić świecę przed nią i innymi obrazami świętych, a następnie udał się do domu. Wszyscy krewni czekali tam na niego. Ucztowania zaproszeni rodzice chrzestni, przyjaciół – wszyscy, którzy znali i kochali bohater okazji.

Saints oficjalnie uznane cerkiew, ponad dwa tysiące. Ludzie często nie wiedzą, kiedy spotykają się w tym samym dniu swojego anioła, gdyż wielu świętych Boga mają tę samą nazwę. W tym przypadku należy pamiętać, że patronem jest zawsze taki sam, a Memorial Day to może być kilka. Na przykład, nabycie może być obchodzony relikwie dniową gloryfikacji wśród świętych , i tak dalej. N. Musimy kierować się datą jego urodzin i szukać Boga świętego, którego pamięć stoi obok lub po zdarzeniu. Zatem, Eugene, dzień przez anioła, którego numery czasami wiele razy w roku, trzeba dokładnie wiedzieć, kiedy Kościół obchodzi wspomnienie świętego.

Jak wygląda dzień anioł z wyborem imienia dla dziecka?

Ludzie religijni próbują nadać nazwę chrztu dziecka, które jest w kalendarzu prawosławnych. W Rosji ten obrzęd przeprowadzono w ósmym dniu narodzin dziecka. Imię mógł dostać na cześć świętego, którego pamięć honory Kościół na dzień chrztu dziecka. W innym przypadku rodzice wybrali niebiańskiego patrona jego okruchy, a człowiek Boga nie musi pamiętać o tym dniu. Świętując St. może być, na przykład, jeden miesiąc. Załóżmy małą Eugene, dzień aniołem, który, sądząc po liczbie świętych Boga może być przez cały rok, na pewno nie będzie pozbawiony niebieskiego patrona.

Oczywiście, teraz młodzi rodzice mogą dać dowolną nazwę chcesz dziecka (czasem nawet w kalendarzu). Dzieci są nazwane dziadków, krewnych i najlepszych przyjaciół. Ale teraz po prostu przyjść do mody ortodoksyjnych starych rosyjskich nazw, które dają dzieciom na cześć świętych, tak, że mają silne zwolenników. Imię Eugene, którego dzień Angela jest niemal w każdym miesiącu roku (w zależności od liczby świętych), w naszych czasach jest dość popularne.

Pochodzenie nazwy i jego właściwości

Wiele osób zawsze starają się obchodzić ich imiona aniołów. Eugene z greckiego oznacza „szlachetny”. Od dzieciństwa, chłopiec jest inna etyka pracy, jednak jeśli nie jest przeszkodą, to może być przestraszony i nie zakończyć rozpoczęty na swojej drodze. Już duzi chłopcy często pomaga wrodzony upór i pragnienie, aby osiągnąć swoje za wszelką cenę. Dorastając, Eugene staje się słodki społeczności i dobroduszny człowiek. Jego nadmierna gorliwość w stanie zainspirować innych do popełniania żadnych przypadków, często jest to utalentowany organizator. Intuicja na jego wysokości.

Czasem Jack jest bardzo wrażliwy na innych, ale można to wytłumaczyć faktem, że był wymagającym od siebie. nie będzie równy w dziedzinie nauki i technologii, ale Eugene trudno przez długi czas, aby skupić się na czymś jednym. Lubi uczucie adrenaliny we krwi, więc Jack ryzykuje często nie myśląc o konsekwencjach. Charakteryzuje się lekką poglądach. To wszystko Eugene, dzień anioł, który może być doskonałą okazją do przyjacielskich spotkań towarzyskich z przyjaciółmi. Żenia łatwo się zakochuje i patrząc na kobiety bardziej dbają i ciepło, zamiast zewnętrznego piękna. Eugene rzadko udaje się do konfliktów i generalnie preferuje utrzymać spokój w rodzinie. Jego miłość małych dzieci.

data uroczystości

Kiedy obchodzi dzień Angela Eugene, jaki numer? W rzeczywistości, święci o tej samej nazwie kilka. Podajemy niektóre z nich:

  • Jewgienij Trapezundsky został męczeńską za Chrystusa (3 lutego).
  • Jewgienij Vifinsky odnosi się do Rev. (25 lutego).
  • Evgeniy Antiohiysky (Maurów) był presbyter, świętego Hieromartyr (marzec 4).
  • Jewgienij Hersonessky był w randze biskupa i męczennika (20 marca).
  • Eugene Melitinsky umarł jako męczennik (20 listopada).
  • Jewgienij Sevastiysky był wojownikiem, był torturowany podczas prześladowania chrześcijan (26 grudnia).

W ten sposób rodzice mogą dać dziecku nazwisko, imię Eugene, dzień, anioł, który zalicza się głównie w okresie jesienno-zimowym.