352 Shares 7929 views

Sałatka z grzybami łąkowych

Dla tych, którzy są zmęczeni tradycyjnego „Olivier” i „śledź pod futrze” polany sałatka będzie doskonałym rozwiązaniem. Smaczne, pożywne, tani i nie wymaga dużo czasu, aby przygotować sałatkę, wziąć godne miejsce na każdym świątecznym stole.

Sałatki polana: składniki i sposób wytwarzania

Tak więc, w celu przygotowania oryginalną i elegancką sałatkę, musimy pięć kartoshinu średniej wielkości, dwie cebule, 300 g gotowanej wołowiny, wieprzowiny lub kurczaka, 300 g świeżych grzybów, 150 g sera, opakowania majonezu, 2 łyżki oleju roślinnego zioła do smaku.

Przygotowywanie rozliczeń sałatkowy jest bardzo prosta, w rzeczywistości, proces przygotowania przed ekscytujące, że przyniesie prawdziwą przyjemność, nawet dla niedoświadczonych hostessy.

Technologia sałatkowy przygotowania podobnie jak w technologii wytwarzania śledzi pod futrze. Wszystkie produkty są ułożone warstwowo w szerokim naczyniu. Główną różnicą jest to, że sałatka rozliczeniowy – to pieczarki z ziołami, jako element końcowy.

Warstwy sałatkowy, jak następuje: Pierwsza warstwa – tartego na grubej Tarka gotowanych ziemniaków, druga warstwa – smażone na maśle, grzyby, cebula, trzecia warstwa – gotowane mięso drobno posiekanej impregnowanego majonez, czwarta warstwa – tarty ser, majonez ponownie. Na wierzchu sałatki posypane posiekaną leśnej polanie zielony i ozdobione konserw grzyby. Ale to tylko jeden z wariantów przygotowania sałatki. Poniżej jest kolejny przepis, nie mniej niż oryginał.

Sałatka z grzybami łąki: gotowanie

Więc innej opcji gotowania sałatka leśnych polanach – naczynie z miodem muchomor grzyby. Przygotowując ją na około godzinę, w przeliczeniu około ośmiu porcji.

Na uroczystej sałaty musimy Marynowane grzyby (będzie wystarczająca 250 gramów), surowe marchewki (nie więcej niż 2-3 sztuk), jeden ogórek, pół kilo ugotowanego kurczaka (można zastąpić chudej wieprzowiny lub cielęciny), dwa jajka, jedno -Dwa i gotowane ziemniaki, trochę zielony do smaku, majonez i zielonej cebuli są również do smaku.

Jeśli chodzi o gotowanie, a następnie ponownie, wszystko jest proste. Aby rozpocząć z marchwi (uwaga, nie przegotowanej i ropy) będzie trzeba umyć, obrać i ruszt. Następnie przemywa się i suszy serwetki szczypiorek, które muszą być pokrojone.

Gotowane ziemniaki trzeba naturalnie wstępnie oczyszczone, a następnie rusztu, gotowane jajka i ogórek razem z gotowanym mięsem cięcia w zgrabnych kostek tego samego. Gdy wszystkie składniki są gotowe, można przystąpić do kolejnego etapu przygotowania sałatka z pieczarkami polany.

W tym celu musimy głęboko salaterce, dno z których będzie to konieczne, aby położyć specjalną folią spożywczą. Przy czym pierwsza warstwa z folii należy umieścić ogórki grzybów miesza się z drobno pociętych zieleni więcej warstw przygotowane marchew, następnie obficie smarowania pierwszej warstwy majonezu.

Kolejna warstwa – gotowane mięsa, to konieczne jest również impregnowanie majonez (korzystnie z małej ilości zawartości tłuszczu), po umieścić warstwę ogórka, jajka, ponownie, smarować wszystkie majonez i od góry z tartych gotowanych ziemniaków, lekko solone i obficie przyprawione majonezu.

Gdy wszystkie warstwy są gotowe, można pokryć talerz sałatki i delikatnie odwrócić. Uzyskanie oryginalnego rozliczeń z grzybami w zielonej trawie (koper, pietruszka). Wyjąć owinąć plastikową i włożyć sałatkę do lodówki moczyć. To danie jest smaczne i pożywne.

Ciesz apetyt i swoją rodzinę, jak również nastrój wiosny!