381 Shares 4686 views

Farma krokodyli (Jekaterynburg): pokazuje z krokodyl nilowy

Rosjanie są przyzwyczajeni do rozważenia krokodyla egzotycznych krajach tropikalnych. Ale od pewnego czasu w Rosji, a mianowicie trudnych Uralu, można zobaczyć te olbrzymie gady żyć, a nawet porozmawiać z nimi! To daje gościom możliwość Crocodile Farm (Jekaterynburg).

niesamowite gad

Krokodyle są jednymi z najstarszych stworzeń na ziemi, ponieważ żyją na tej planecie przez miliony lat. Naukowcy nawet hipotezę, że po tych gadów wspólne siedlisko z dinozaurami. To wyraźnie wskazuje na strukturę ich przerażającej czaszki.

Korzystanie Jego inteligencja, spryt i zdolność organizmu, krokodyle przetrwało wiele katastrof i przetrwały do dnia dzisiejszego. Zwierzęta te rosną przez całe życie, a czasem między nimi jest możliwe, aby zobaczyć gigantyczne ryby.

W upalne dni, można oglądać obraz, jak krokodyl leży z szeroko otwarte usta, w taki sposób, aby zapisać organizm przed przegrzaniem. Ptaki Małe rozmiary w tym czasie jeść resztki żywności, zatrzymany w zębach, ale gigant ich nie dotykać, pozwalając, aby pomóc sobie.

Suki gady składają jaja na lądzie, a następnie, trzy miesiące później, aby pomóc małym krokodyla, aby być w wodzie, doprowadzając je do buzi. Robią to tak delikatnie i ostrożnie, że żaden z maleńkim dzieckiem nie zaszkodzi.

"Krokodilvil" – Crocodile Farm (Jekaterynburg)

Właściciel farmy Jewgienij Chaschin pasjonatem gadów od dzieciństwa. Nawet wtedy, trzymał w swoich węże, legwany i kameleony. Stopniowo osiągnięty i krokodyl nilowy. Teraz mieszka na farmie z całą rodziną, kierowany przez pierwszy pojawił Krokodyl Gena, on jest teraz 16 lat. Kompletny zbiór zwierząt w gospodarstwie ma prawie 150 osobników.

Jest to niezwykłe miejsce nawet obejmował wycieczkę do Uralu i może odwiedzić swoich licznych turystów. Wszystko jest starannie zorganizowany i interesujący. Goście będą nie tylko pokaz krokodyli i innych gadów w terrarium, a show z tych zwierząt. W razie potrzeby, można karmić krokodyla osobiście.

Farma krokodyli (Jekaterynburg) daje gościom możliwość obserwowania tego, co dzieje się w klatce z góry, z ogrodzonym terenie. Ciekawym rozwiązaniem było stworzenie klapę w podłodze pomieszczenia, w którym są przedstawiciele fauny. Świetlik zapewni jednocześnie dając możliwość odwiedzenia w bezpośrednim sąsiedztwie gadów.

Koszt wizyty

Wycieczki są dobrze zorganizowane, bilety można zamawiać z wyprzedzeniem, logując się na telefon. Tam można znaleźć wszystkie niezbędne informacje. Turyści aktywnie odwiedził farmę krokodyli w Jekaterynburgu. cena biletu waha. Dla dzieci, osób starszych i osób niepełnosprawnych to 350 rubli dla dorosłych 500 dzieci poniżej trzech lat są zwolnione.

Jeśli ktoś chce karmić gada lub sprawiają, że osobisty zdjęcie, będzie musiał dodatkowo płacić. Odwiedzający odnoszą się do tego ze zrozumieniem, ponieważ zawartość gospodarstwie – jest to kosztowne.

Proces karmienia wygląda tak: wspinaczka w dół kawałek mięsa i krokodyla skoków i chwyta go. Dla takiej ekstremalnej rozrywki będzie musiał zapłacić sto rubli. Profesjonalne zdjęcia kosztuje 300 rubli, ale nikt nie zatrzymuje się, aby usunąć mieszkańców farmy w aparacie za darmo.

Opinie o wizycie „Krokodilvilya”

Oczywiście, użytkownicy wpływa siebie i Crocodile Farm (Jekaterynburg), to oceny dowodów. Ale jeszcze bardziej pod wrażeniem wielkości i liczby krokodyli, a także niezapomniane show, w którym wzięło udział właściciela farmy Jewgienij Chaschin i jego brat Nikita. Robią sztuczki, zmuszając publiczność do ciężko oddychać.

Alternatywnie, każdy z braci przyłożył rękę do paszczy krokodyla, pociągnął go za ogon lub okrakiem. Pokoje te trzymać publiczność w napięciu, i opuścić farmę, są one pełne wrażeń. Było raz i bez kontuzji. Bezpośrednio podczas prezentacji Nikita stracił dużo krwi, a na ramieniu, ponieważ „afiszować” oznaczenia na zęby krokodyla. Co zrobić, zwierzęta swój refleks i nie powinien nigdy zapominać ich dzikie pochodzenie.

Poza krokodyle, farma krokodyli (Jekaterynburg) daje możliwość widzieć Skink, boa Cobra, Viper, jaszczurki, żółwie i egzotyczne pająki. Tutaj zasada zoo, wiele gadów można dotknąć, karmić z ręki. Przewodnik Posiada ciekawe rozmowy na temat wszystkich mieszkańców, ich charakteru i przyzwyczajeń.

We wrześniu 2016 roku „Krokodilvil” odwiedził Anastazja Wołoczkowa, którzy chętnie uczestniczyć w karmienia gadów, oglądał show i obszedł gospodarstwie jako część trasy. Celebrity nawet pozwoliła sobie żartować, że toothy krokodyle komentatorzy przypominają jej o stronach „Instagrame”.

Jak dostać się na farmę krokodyli

Jeśli już przybył w Jekaterynburgu, trasa farma krokodyli obejmuje proste. Jest to „Krokodilvil” w pobliżu centrum handlowego „Carnival”, na ulicy Bebel, 17. Można się tam dostać samochodem lub metrem. Odległość od stacji „Dinamo”, „Ural” i „obszar 1905” o tym samym.