744 Shares 7718 views

Shake proteinowy dla wzrostu mięśni – najlepsza pomoc sportowcem.

Wszyscy wiemy, aby uzyskać sportowych piękne ciało z mięśniami humanitarnych, trzeba trenować od dłuższego czasu, ale nawet te wysiłki nie zawsze prowadzą do pożądanych rezultatów. Co wtedy zrobić?

Wiadomo, że dieta zbilansowana i wysokokaloryczne jest bardzo ważnym elementem zwiększania masy mięśniowej. Z niewystarczającą procesie odżywiania odwrotnej, mięśnie nie będą rosły w rozmiarze, ale wręcz przeciwnie, zmniejszona. Zwykły dom gotowania tutaj nie pomoże, to dlaczego, i zostało wymyślone przez shake białka dla wzrostu mięśni. Białko – jest najczęstszym białkiem, które karmi nasze mięśnie, przyczyniając się do ich wzrostu.

Dlatego mieszaninę białek, tłuszczów, węglowodanów, witamin i ten sam koktajl białka wzrostu mięśni. W przeciwieństwie do tradycyjnego jedzenia, to jest całkowicie wchłaniany przez organizm. Weź koktajl w nocy nie jest zalecane, ponieważ wchłania się najlepiej w godzinach porannych. Po wielu badaniach wykazano, że przyjmowanie białka w godzinach wieczornych nie przynosi żadnych rezultatów. Zazwyczaj jest ona podjęta natychmiast po treningu, aby pomóc odzyskać mięśnie szybciej i dać impuls do ich wzrostu.
Kup shake białka dla wzrostu mięśni może mieć ich menedżera, bez recepty lub wykonać samodzielnie w domu. Jest całkowicie bezpieczny, nie zawiera hormonów, nie ma skutków ubocznych i co najważniejsze, nie jest doping. Jest to najlepiej zdecydować się na krajowych białko trzęsie.
Podstawowy przepis na shake białka, różni się tylko o kilka dodatkowych elementów.

Koktajle dla budowy mięśni powinien koniecznie zawierać mleko i ser. Te dwa produkty zawierają duże ilości białka, wysoce strawne i mają wysoką wartość odżywczą. Mimo swojej wartości odżywczych, kalorii koktajl zawiera bardzo mało, że zapobiega tworzeniu się tkanki tłuszczowej, a nie mięśni. Zamiast sera można dostać świeże jaja. Składniki i dokładnie połączyć pokonać z mieszadłem. Dodać cukier lub sól nie jest to konieczne, jak się okazuje, tak pyszny napój.

Jeśli twoje treningi są bardziej intensywne, a spędzasz zbyt wiele energii, konieczne jest w drgania białka dla wzrostu mięśni, aby dodać więcej węglowodanów. Tutaj musimy produktów, które zawierają więcej kalorii, a tym samym szybko użytkowych. Z tego idealnego mlekiem, miodem i bananem. Wiadomym jest, że miód jest an alergizujących pokarmów, więc dodać go do koktajlu lepiej niż zaczynając od jednej łyżeczki dziennie, zwiększając dawkę w czasie.

Białko trzęsie do budowania mięśni

1. W celu przygotowania koktajl musimy: pół litra mleka, 50 g mleka w proszku, jedno jajko, 100 g sera, łyżkę syrop owocowy o silnym zapachu.
Przygotowanie: wlewać mleko do mieszalnika, obrócić luzu tempo śpi mleka w proszku i ser. Dokładnie trzepaczką, dodać jajko i syrop owocowy. Dodawanie szybkość i trzepaczki, aż będzie gładkie.
Powstały koktajl podzielić na dwie części, z których jedna pijemy przed obiadem, a drugi przed obiadem. Napój ten dostarcza organizmowi 80 g wysokiej jakości białka.

2. Składniki: pół szklanki mleka, dwie łyżki mleka w proszku, dwa białka jaj i łyżka żadnego zacięcia.
Przygotowanie: Wszystkie potrawy są układane w blenderze i dokładnie ubij. Wlać do szklanki, dodać łyżeczkę oleju lnianego i pić z przyjemnością.

3. Składniki: łyżkę miodu, garść posiekane orzechy, jajka i kubek jogurtu.
Przygotowanie: Wszystkie produkty rozłożone do kubka i dokładnie ubij miksera. Koktajl gotowy.

Ważne jest, aby wiedzieć, że koktajle dla budowy mięśni nie nadają się do całkowitego zastąpienia lunch lub kolację, jak to dodatkowy produkt do głównego posiłku.