164 Shares 1293 views

Seria „Vangelia”: aktorzy i role zagrali

W 2013 roku, ekrany z serii „Vangelia”. Podmioty biorące udział w kręceniu filmu telewizyjnego, odgrywał rolę jako prawdziwy istniejące osoby i postacie fikcyjne. Ta seria – pierwsze malowanie sztuka poświęcona słynnej prorokini. сериала «Вангелия»? Co jest prawdą, a co jest fikcją w historii serii jest „Vangelia”? Aktorzy i rola popularnych filmów – Przedmiotem artykułu.

Alicja Varezhkina

Karina Razumovskaya grał w filmie młodego dziennikarza. Spotkanie z bułgarskim prorokini Alice określona jego los. Osunął „Kursk”, okręt podwodny w 2000 roku. Varezhkina dowiaduje się o wypadku z informacji prasowej. I nagle przypomina sobie, że tragedia raz wspomniano Wang. Jeden z wierszy działki – wspomnienia rozmowie z dziennikarzem znanego uzdrowiciela. Podsumowanie – to wciąż większość życia Vanga.

Cechy skryptu

Opowieść o życiu bułgarskiego uzdrowiciela, który stanowił podstawę fabuły serialu, pozwala na inny sposób oceny niesamowite zjawisko Vanga. Czas trwania filmu – 1911-2002 lat. W ostatniej serii mówimy o wydarzeniach, które nastąpiły po śmierci wróżbity. Warto jednak powiedzieć, że w filmie opowiada nie tylko o Wang. Przedstawia ona kilka ważnych wydarzeń historycznych XX wieku. Wiele realnie istniejących osób obecnych w fabuły filmu „Vangelia”. Aktorzy, którzy zagrali postaci historycznych – Igor Livanov, Nikolay Mutafchiev Władimir Shcherbakov.

Spotkanie z Hitlerem

„Vangelia” – serial, oparty zarówno na spekulacji i faktów historycznych. Film przedstawia główne spotkanie postać z Hitlerem. Czy to naprawdę jest to wydarzenie?

Przed atakiem na Grecji, Hitler był faktycznie w Bułgarii. Uważa się, że Fuhrer podjęli kilka prób, aby przynieść Wang współpracować. I wiele faktów wskazuje, że spotkanie z tymi ludźmi naprawdę miało miejsce. Przeciwnicy tej wersji różnych argumentów prowadzić. Najważniejszą z nich jest oparta na co nienawiść Hitlera przedstawicieli narodów słowiańskich. Ze względu na wrogość rasową i inne osobliwości Fuhrera, to trudno sobie wyobrazić, że mógłby poważnie potraktować słowa niektórych bułgarskiego chłopa. Rola najgorszej postaci historycznej XX wieku w serialu grał Igor Livanov.

Gwiazdy i zwykli ludzie

„Vangelia” – serial telewizyjny, poświęcony kobiecie z trudnym losem. W filmie kilka historie. Odgrywa ważną rolę w historii Olgi Neznamovoy historia serii „Vangelia”. Aktorzy grający rolę bohaterów fikcyjnych: Svetlana Kozhemyakin, Valentina Ananina, Anatolij Bieły Anton Feoktistov.

Seria jest również interesująca, ponieważ spotyka się wiele znanych osób, a rola niektórych z nich wykonać nieprofesjonalnych aktorów. Na przykład, Kirsan Iljumżinow gra samego siebie. Seria przedstawia zależność interesujący Vanga żadnych realnych teraz żyjących osobników. Widzący szczerze sympatyzuje z ludźmi, którzy są w tarapatach. Tak więc istnieje bardzo ostre osoby znane i szanowane przez wszystkich.

Neznamova

Głównym bohaterem serii zwraca szczególną uwagę na niektórych ludzi. Losy Olgi Neznamovoy, na przykład, jest ściśle powiązane z życiem Vanga. Olga i jej mąż są w Bułgarii. Ich życie jest pełne niebezpieczeństw, ale jeśli oboje są pod stałą ochroną Vanga.

Szczególną uwagę, oczywiście, godne aktorka, grana prorokinie na różnych etapach życia.

Wang

Rola wróżbity na starość odgrywa Jelena Jakowlewa. „Vangelia” – serial, który zaczyna się od zdarzenia występujące w późnych latach dziewięćdziesiątych. Głównym wątkiem opowieści – historia bułgarskiego uzdrowiciela. Vanga obraz na ekranie zostały stworzone przez kilku aktorek.

Rola głównego bohatera w młodości grał Natalia Nikolaeva. Jako młody człowiek – Irina Rakhmanov. Filmografia tego aktorka występuje trzydzieści cztery rola. Jednak najbardziej znanym bohaterka Rahmanova – Wang i Śnieżka z „9 kompania”.

Dla filmowców być trudne do znalezienia aktorkę do roli starszego Vanga. Fakt, że dzisiaj Kościół, a nie rozpoznaje prorokini. Aktorka, która otrzymała propozycję udziału w filmie, do którego zwrócono się przede wszystkim z ich duszpasterzy. Propozycja przyszła z reżyserem i Rimma Markova. Jednak duchowy ojciec artysty ludowego takiego zakazanego filmu działa nawet myśleć.

Inna Churikov zajął odmienne stanowisko. Wang niósł tylko dobrych ludzi. Tak więc, stworzenie jej obrazu na ekranie nie może być grzechem. Aktorka zgodziła się gwiazdą, ale krótko przed filmowanie zostało rannych. Kiedy w próbkach pobranych Yelena Yakovleva część, twórcy serii zdali sobie sprawę, że najlepszym wykonawcą roli tytułowej nie znaleźli. Aktorka, w przeciwieństwie do swoich kolegów, nie był przestraszony rola wieszcz. Uważa się, że Wang zakazane filmowców, aby stworzyć obraz swojego życia. A ten, kto słucha, obiecał ukarać. Ale w historii Vanga jest prawdą, a co jest dzisiaj legendą, nikt nie wie.