770 Shares 3916 views

Co to jest pompa odwadniająca do brudnej wody?

Elektryczne brudna woda – przenośny typu urządzenia odśrodkowe do pompowania wody zarówno czystych i zanieczyszczonych. Istnieje wiele modeli takich urządzeń, które różnią się w niektórych właściwości. Na przykład, wartość stopnia zanieczyszczenia wody, średnica stałych inkluzji obecność włókien roztworu mułu gęstości zanieczyszczenia itp Niektóre urządzenia są w stanie zapewnić wydajność cząstek stałych do 38 mm.

jednostka zakres

Pompa spustowa do zanieczyszczonej wody jest stosowany do bezpośredniego zamontowania w zanieczyszczonej oczywiście wody pomaga usunąć ciecz na budowach opróżniania wgłębienia, rowów, odwrócić ścieków z gospodarstw domowych, przemysłowych, pompować wodę do irygacji, umożliwia obniżenie poziomu wód gruntowych. Każde urządzenie wyposażone jest w pływak, który kontroluje poziom wody, przy czym urządzenie zostaje automatycznie włączony i wyłączony.

Według rysunków technicznych, typowy pompą ściekową spustowy składa się z pompy odśrodkowej, która jest napędzana za pomocą silnika trójfazowego hermetycznie zapakowanego w zwarte wirnika. Obowiązkowe uszczelniania wewnętrznych części silnika z wystającym końcu trzpienia. Tak więc, wpływ pompowanej cieczy do węzła składającej się mechaniczne uszczelnienie, w hermetycznej komorze oddzielania i wzmocniony tulei materiału gumowego. Wprowadzania płynu do wnętrza urządzenia przez filtr siatki ochronnej.

pompą drenażową dla brudnej wody nie jest przeznaczony do pompowania płynów w warunkach, które kwalifikują się jako materiały wybuchowe i niepalny. Jednak warto wspomnieć trochę sprzętu modele wybuchom. Zastanawiasz się, gdzie kupić pompę spustową, bez wychodzenia z domu, spróbuj odwiedzić wyspecjalizowanych witryn, które oferują takie produkty.

warunki pracy

W zależności od pożądanych wymagań klientów dla tych typów pomp uruchomić sprawne przenoszenie płynu roboczego w różnym stopniu zanieczyszczenia, oprócz różnych warunkach, ale różnią się znacznie od typu performance. Na przykład, w niektórych modelach pracy z zanieczyszczonej wody z następujących parametrów fizycznych: Temperatura + 25 ° C do 60 ° C, gęstość błoto – 2500 kilogramów / m3 dopuszczalne wprowadzenie zanieczyszczeń mechanicznych, mianowicie piaskowca cementu chastichkek, tlenek glinu, z prawdopodobnym stężeniu nie większym niż 10% w stosunku do całej masy i optymalnej wielkości wtrąceń do 5 mm.

Pompa spustowa do ścieków pewnego rodzaju wykonanie jest zdolne do pracy w niektórych surowych olejów inkluzji w stężeniu do 10% wagowych. Należy mieć na uwadze, że ropa naftowa w swoim składzie nie więcej niż 7% wosku, 3% siarki w stanie ograniczonej. Jednakże, w razie potrzeby, awaryjne umożliwiło zastosowanie pompy do pompowania przepływu błocie z zanieczyszczeń do 100% z surowej ropy naftowej, ale nie więcej niż pięć godzin dla całego cyklu życia produktu do następnego remontu.

Pompa spustowa do brudnej wody, aby być w pozycji pionowej, tak więc jest w normalnym stanie roboczym. Agregować szybko chłodzi się, że jest zanurzona w środowisku wodnym, jako całość, na całe ciało. W celu wyeliminowania procesu rozciągania, a zatem uszkodzenie kabla zasilającego pompy elektrycznej wysokiego napięcia, wymagana jest każdy model pompa zanurzeniowa do ciekłego czynnika roboczego być wykonywane przez który trwa przetestowany liny.

Powszechnie znanym modelem pompy takich firm jak Lowara (model wirowych dl) Dreno (Alfa) Nocchi (Omnia, Priox) Grundfos (DW, EF), Speroni (sxg 1000 TF) Wilo (Wilo- UGW ks, TP 65 Wilo Drain) Pedrollo (VX VXC VX-l, VX-F wierzchołka). Optymalny stosunek ceny i jakości – to domowe GNOM pompy modeli 6, 7, 10, 25-20, 40-25, 53-10