626 Shares 3310 views

Jak rozjaśnić ciemne włosy

Wiele kobiet marzy o jasnym kolorze włosów, niektóre mogą być z naturalnych brunetek lub czerwony, a drugi ze względu na zmienność gustów i preferencji, raz barwionego włosy w ciemnych kolorach, inne – jasnobrązowy, ale chce się jeszcze jaśniejsze. Jednak większość nadal chcą wydostać się z ciemności, i mają pytanie – jak rozjaśnić ciemne włosy?

Istnieją dwa rodzaje rozjaśnienia włosów: chemiczne i naturalne. Ostatni polega na wykorzystaniu substancji naturalnych lub światła słonecznego. Znane fakty z historii, że weneckie piękności wyjaśnione włosy, umieszczając je w bezpośrednim świetle słonecznym. Aby to zrobić, nawet używany szerokim rondem kapelusze z otwartym górze – sort sambrero bez top – na słońce rozjaśnić włosy, nie wpływa na delikatną opaleniznę bladość skóry twarzy, szyi i rąk.

Wyjaśnienie w salonach kosmetycznych środki chemiczne mogą być kosztowne, a poza tym osadniki chemiczne poważnie zranić zarówno za włosy i skórę głowy. Professional może być używany w domu, ale kolor może okazać się nierówna lub uszkodzenie będzie jeszcze większa niż w tych samych procedur w kabinie. Niektórzy wciąż uciekają się do tej metody ze względu na jego szybkość. Ale z pomocą środków ludowej może być najbardziej bezpiecznie rozjaśnić ciemne włosy, nawet jeśli pożądany rezultat nie może być tak szybko osiągnięty.

Malowane, zwłaszcza wielokrotnie, ciemne włosy nadają się do wyjaśnienia jest znacznie trudniejsze niż naturalne. Przed rozjaśnić czarne włosy, korzystnie kilka razy, aby skorzystać z striptizerka, po konsultacji z fryzjera. Jeśli po prostu zacząć rozjaśnić włosy takiego, istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia nieoczekiwanych że po odcieni, aż do zieleni. Jeśli włosy były pomalowane na czerwono lub odcienie czerwieni, a następnie wyjaśnienia mogą dostać nawet pomarańczowy lub żółty kolor, w tym przypadku jest to niezbędne do korzystania z balsamy odcień.

W przypadku korzystania z odstojników domu chemicznych, konieczne jest, aby postępować zgodnie z dołączoną instrukcją. Przed rozjaśnić ciemne włosy samodzielnie, należy najpierw sprawdzić na oddzielnych pasm prowadzić barwienia w każdej dziedzinie alergii skóry do osadnika. Ponieważ związki te mogą uszkodzić strukturę włosów, zaleca się na tydzień do odżywiają włosy rozjaśniające różnych masek i balsamów, a następnie stale uciekać się do zmniejszenia produktów do włosów.

A jednak, w jaki sposób, aby rozjaśnić ciemne włosy przy minimalnym wpływie lub bez nich? To może pomóc ludziom pieniądze. Najbardziej rodników i skuteczne z tych czynników jest nadtlenek wodoru. Jeśli włosy są cienkie i łatwo wchłaniają wilgoć, stężenie roztworu nadtlenku powinna być mniejsza niż w przypadku sztywnych i unruly włosy, od 4 do 12%. Wybielanie to na skutek reakcji utleniania, przy czym stopień wyładowań od stężenia. Nie zaleca się przez dłuższy czas utrzymać roztwór nadtlenku na włosy, aby uniknąć pieczenie skóry głowy.

Jako naturalne osadniki są bardzo dobrym środkiem udokumentowanym doświadczeniem pokoleń, takich jak rumianek, korzeń rabarbaru, pokrzywy, miód, gliceryna, sok z cytryny, jogurt. Z różnych kombinacji tych składników przygotowują różne maski, kremy, nalewki. Najprostszy przepis, kiedy nie trzeba się przygotować dowolne mieszaniny – wystarczy umieścić na czystej, suchej włosy na całej długości naturalnego płynnego miodu (najlepiej akacjowego), owinąć je w celofan i pozostawić na 10 godzin, najlepiej na noc. Wcześniej, w procesie mycia włosów, szampon jest dodawany do ćwierć łyżeczki sody oczyszczonej. Wtedy konieczne jest zmyć miodu z ciepłą wodą. W uzupełnieniu do rozjaśniania włosów jest zdrowe i myagkimi.S z drugiej strony, niektórzy mogą być uczuleni na miód , a następnie metoda ta nie nadaje się do nich.

W Internecie można znaleźć wiele innych, równie przydatnych receptur i wskazówek, w jaki sposób, aby rozjaśnić ciemne włosy, a ten zestaw jest wybrać swój ulubiony lub zmieszać ze sobą kilka sposobów.