857 Shares 932 views

Właściwa pielęgnacja sierści


Jeśli spojrzeć na fryzury i inne kobiety uważają, że tylko natura pozbawiła Cię bujne i gęste włosy, a następnie spieszyć cię zadowolić i poinformować, że zdecydowana większość pań nie mają charakteru eleganckiej włosy. Chodzi o to, że sporo znanych prosty sekret jak podkreślają godność włosach i ukryć swoje wady.

Włosy potrzebują taką samą uwagę jak paznokci, skóry, i tak dalej. Fakt, że niewiele osób może pochwalić się swoim naturalnym pięknem, a na pewno, tym więcej praktycznie żadnego kobieta zadowolony z ich naturalnych danych.

Nowoczesna technologia dała pań możliwość poprawienia ich wyglądu, mogą budować paznokcie, rzęsy, włosy, ale nie jest to jedyny sposób, aby poprawić kształt.

Z pomocą umiejętne i harmonijne makijażu pań może optycznie powiększyć oczy, zrobić mniej widoczne niedoskonałości skóry, etc. Odzież pomaga kobietom podkreślać swoje wdzięki i ukryć drobne wady figury. Jeśli chodzi o włosy, nie należy myśleć, że nie ma ucieczki. Jeśli natura obdarzyła Cię nie są tak grube włosy, jak marzysz, to po prostu trzeba wiedzieć, jak dbać o sierści. Właściwa pielęgnacja, która zawiera wybór szampony, grzebienie, „Żywność” na włosy w postaci maski, pomoże im niezbędną objętość i wizualnie sprawiają, że właściciel luksusowej czupryną.

Więc pierwszą rzeczą, należy zwrócić uwagę – to środki do mycia włosów.

Pielęgnacja sierści zaczyna się przede wszystkim z właściwego doboru narzędzi do ich mycia. Idąc do sklepu na zakup, zwrócić uwagę na narzędzia, które nadają objętość włosów. Należy wybierać szampony, które zawierają pektyna jabłkowa i mleko migdałowe, a także karoten – dodanie tych substancji w składzie produktów do włosów nie tylko pomaga nadać objętość, ale także wzmocnić i uczynić je silniejszymi.

Jeśli mówimy o balsam, najlepiej jest użyć domową wywar z ziół, takich jak, na przykład, pokrzywa lub użyć wody z octem jabłkowym. Fakt, że cięższe balsamy do włosów, ale szybko się brudzą i wyglądają delikatnie mówiąc, niezbyt soczysty.

Pamiętaj, że troska o cienkiej sierści wymaga starannego i łagodnego nastawienia. Staraj się nie używać suszarki do włosów do wyschnięcia, to będzie lepiej, jeśli niech twoja głowa wyschnięcia dobrą włosy owijając ręcznik.

Niektóre zapewnić właściwą opiekę dla cienkiej sierści, dzięki czemu proste maski dla ich wzmocnienia. Tak więc, przy pomocy zwykłych tabletek wapnia rozpuszczonego w wodzie, wiele dziewcząt zapewniły, że włosy są mocniejsze i bardziej sztywne. Uzyskany roztwór jest konieczne tylko wcierać korzeni włosów dosłownie kilka minut, po czym płucze się. Można to zrobić podczas normalnego mycia włosów.

„Eggnog” odnosi się do tzw jedną z najczęstszych i prostych składników odżywczych masek do włosów. Aby go potrzebują 2 żółtka, 1 łyżka soku z cytryny i 2 łyżki oleju łopianu, które muszą być lekko podgrzać. Otrzymaną mieszaninę stosuje się do włosów i pozostawia na jedną godzinę głowy powinno być owinięte folią z tworzywa sztucznego lub ręcznikiem opasania. Po upływie jednej godziny, przemywa dokładnie ciepłą wodą.

Często jest to maska sierści wykonać z dodatkiem produktów mlecznych (jogurt, śmietana, jogurt), olej rycynowy, glinki.

Inna przydatna rada dla posiadaczy sierści są zalecenia do układania fryzury. Pamiętaj, że umieszczenie na mokrych produktów do stylizacji włosów, zwiększa się ciężar nich i nie będzie wyglądać objętości fryzury i wspaniale.

Jeśli nadal uważają, że jest niezbędne do korzystania z pianki lub żelu, stosuje się je jedynie na korzeniach włosów, a nie na całej długości.

Pielęgnacja sierści będzie mniej pracochłonne, jeśli wybierzesz odpowiednią fryzurę dla siebie. Fryzjer jednogłośnie zalecane do właścicieli, aby wybrać długość głowy strzyżenia włosów od ucha do brody i może być nieco niższa. Długie fryzury będą wyglądać zadbane, takich jak włosy szybko tracą objętość i niechlujny wygląd o te loki często mówią, „jak wiszą sople.” Zbyt krótkie włosy podkreślają tylko wady włosy, tworząc efekt „trzy pióra” na głowie.

Strona będzie korzystny, fasola lub quady. Zwęża się i jest oceniana lepiej używać tylko jako element fryzury, a nie na całej długości włosów.

Z właściwego i umiejętne opieki dla włosów cienkich, można przekształcić je w prawdziwej dumy dla kobiet. Doceń to, co masz obdarzył samą naturę i zutylizować tego piękna i bogactwa.