437 Shares 8275 views

Jak zdecydować się na rozwód, gdy rodzina nie jest już możliwe, aby utrzymać

Bał słowo „rozwód” wchodzi do umysłu, gdy rozwiała ostatnie złudzenia o „żyli długo i szczęśliwie …”. Tak, małżeństwo – to nie tylko miłość i gołębie. Jak wynika z smutnych statystyk, obecnie w liczbie rozwodów prowadzić USA i Rosja z ufnością. Jednak rozwód – nie zawsze jest to takie złe. Czasami szczęście osobiste, z jakiegoś powodu, nie mogą zostać osiągnięte w jednym małżeństwie. W takich przypadkach ważne jest, aby wiedzieć, jak zdecydować się na rozwód, bo postawić całe swoje życie na ołtarzu ofiary – nie jest najbardziej racjonalne wyjście z trudnej sytuacji.

Ważne jest, aby pamiętać, że rozwód jest rzadko odbywają się za obopólną zgodą. Zazwyczaj jest to dość nieprzyjemny proces, który jest o wiele bardziej skomplikowane i długotrwałe, jeśli istnieją wspólne dzieci lub współmałżonków istnieją różnice z podziału majątku. Perspektywa, aby przejść przez to wszystko odstrasza wielu ludzi, którzy nie mogą pozostawać w związku małżeńskim dłużej i dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak zdecydować się na rozwód. Ponadto przeszkodą w procesie rozwodowym mogą być rodzice, przyjaciele, praca, wiele wątpliwości, samooszukiwania, i tak dalej.

W takich sytuacjach, pomimo faktu, że to może być bardzo trudne, należy szukać pomocy u zdrowego rozsądku. Jeśli nie można zapisać małżeństwa, to nie ma potrzeby, aby opóźnić podejmowaniu ważnych decyzji. Na ogół powody rozwodu są takie same zarówno dla kobiet i mężczyzn, ale taki akt towarzyszy wiele wątpliwości na początku.

Jeśli człowiek myśli: „Chcę rozwodu moją żonę” – jej z takiego czynu zwykle posiada nawyk, nie ma wątpliwości, że nowa małżonka będzie lepsza niż obecnie. On rzadko odbija na czynnik finansowy problemów mieszkaniowych i tak dalej. N. Dodatkowo, w większości przypadków, jeśli są dzieci w małżeństwie, pozostają z matką, co eliminuje potrzebę myślenia i po tej stronie na pytanie.

Jeśli kobieta mówi do siebie: „Chcę się rozwieść z mężem” – że do opisanych wyżej wątpliwości dodaje wiele różnych ograniczeń. Ta troska o dzieci, ryzyko nie jest już wyjść za mąż, i wiele, wiele więcej.

Niestety, jest to niemożliwe, aby dać uniwersalne rady. Każda poszczególna rodzina, gdy pewne problemy występują mogą albo kontynuować szczęśliwym istnienia i zatrzymać go. Uzyskać co najmniej, na przykład wspólne i kontrowersyjny czynnik za cudzołóstwo. Jednak istnieją pewne sytuacje, które tolerują w żadnym wypadku nie powinno być. I choć wielu nie wie, jak zdecydować się na rozwód, będzie on nadal być jedynym sposobem rozwiązywania problemów.

Takie kategoryczne powodów, że nie można po prostu znieść, są następujące:

1) przemoc domowa: może to być zarówno fizyczne (bicie) i moralne (tyrania);

2), problemy związane z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków;

3) wypełnia psychologiczne niezgodności.

Jeśli napotkasz takie sytuacje mogą i powinny starać się prosić o pomoc, ale jeśli wyniki nie będą tolerować to dla dobra dzieci (najczęstszą przyczyną zachowania takich małżeństw) lub nawet przez wzgląd na cokolwiek innego – całkowicie niepraktyczne. To jest bardzo potrzebne, aby znaleźć siłę, aby ważny etap życia potwierdzając, aby zdecydować się na rozwód – Czasami jedynym sposobem na zachowanie samoocenę i podnieść zdrowe dzieci, które nie będą fałszywi świadkowie stosunkami opartymi na poniżenia i braku zrozumienia.