154 Shares 6668 views

Programy zawarte RF (Radio Frequency) do podnoszenia naturalny lifting twarzy

Moja żona mówi mi cały czas, że na 25. rocznicę ślubu (co zajmie kilka lat) chce liftingu. Idealnie chciałaby coś, co nie używa skalpela. To zawęża możliwości. Osobiście uważam, że moja żona świetnie wygląda – ale jej pragnienie podzielane przez tysiące mężczyzn i kobiet (większość z nich w wieku poniżej 45):”… Co można zrobić, aby spowolnić, albo przynajmniej usunąć niektóre z efektów starzenia się …?

Podczas gdy myślisz o tym, powiem ci, że ja ostatnio czytałem o przejawów starzenia się naszych 20s. To trochę niepokojące, ale także wyjaśnia, dlaczego tak wielu mężczyzn i kobiet iść pod nóż i igłę do remontów i innych rodzajów zabiegów chirurgicznych, wszystko w młodszym wieku.

Naturalny rozwój „twarzy plastikową” było spróbować wymyślić coś, że nie byłby używany do cięcia skóry. Igła Botox umieszczono rozwiązanie krótkoterminowe, ale są z dala od stałości. „Kolejna wielka rzecz” – w rzeczywistości, już tu i zyskuje popularność: podnoszenie częstotliwości radiowej lub RF-lifting.

Historia RF (częstotliwości radiowej) podnoszenia, znany również pod nazwą handlową „Thermacool”, został opracowany przez Thermage Corporation Hayward, Kalifornia w 2000 RF (częstotliwości radiowej) podnoszącego – Procedura termiczny, który wykorzystuje fale o częstotliwości radiowej, aby przywrócić do głębokich warstw tkanki pod skórą. RF – Świeże nowy trend w niechirurgiczne lifting kosmetyczny, szybko staje się popularne urządzenia serwisowe dla osób, które nie są gotowe do zabiegu kosmetycznego liftingu.

Weźmy krótką pauzę i patrzeć na mechanice starzenia. Zmarszczki i luźna skóra może mieć negatywny wpływ na wygląd człowieka. Nawet najzdrowsze i najbardziej aktywnych osób ostatecznie wykazywać oznaki starzenia się na ich twarzach. Coraz więcej ludzi, aby spróbować zabiegów kosmetycznych na przestrzeni lat do zwalczania zmarszczek i niedoskonałości skóry. Statystyki wskazują, że choć często udane, tradycyjne liftings chirurgiczne wymagają operacji i długie okresy odzysku. To zwiększa zapotrzebowanie na metody niechirurgiczne udzielenia twarz była bardziej świeży wygląd. To jest dokładnie to, czego dokonał RF-podnoszenia tak popularne.

Przeprowadzając RF (częstotliwości radiowej) podnoszenia, kosmetyczka prowadzi na obszarze skóry głowy leczenia pacjenta, który potrzebuje odmłodzenia. Manipuł emituje fale radiowe, które, bez wpływania na zewnętrzną warstwę skóry, dostarczają energię cieplną do mięśni i tkanek skóry właściwej i podskórnej tkanki tłuszczowej. Podwyższona temperatura ułatwia zmniejszenie warstwy stymulując wytwarzanie kolagenu. Kolagen – składnik strukturalny skóry, drobne włókna, które zapiąć molekularne tkanki skóry. Tak więc, jak się starzejemy, włókna te stają się mniej zwarta i mniej elastyczne, a skóra staje się luźna i sflaczałe.

RF (Radio Frequency) do podnoszenia zyskał uznanie jako leczenie niechirurgiczne do zmarszczek i wad skóry. To jest – sprawdzoną procedurą medyczną, która nie wymaga chirurgii, skalpele i szwów. Doświadczenie wykazało, że efekty podnoszenia częstotliwości radiowej są ograniczone w porównaniu do liftingu chirurgicznego. Czas trwania efektu podnoszenia częstotliwości radiowej do 2 lat. Z tego bezpiecznego postępowania, wielu mężczyzn i kobiet może przedłużyć swoją młodość.

Oczywiście, RF (Radio Frequency) do podnoszenia pokazuje zaskakujące rezultaty. Zdjęcia „przed” i „po” pokazują, że RF-lifting może być stosowany dłużej niż po prostu usuwanie worków pod oczami. RF-lifting jest bardzo skuteczny na zwiotczenie skóry pod brodą.

Według ostatnich badań statystycznych, procedura częstotliwości radiowej podnoszenia zyskał popularność wśród ludzi biznesu, którzy dbają o swój wygląd. Ponadto, chociaż pełna manifestacja skutków podnoszenia częstotliwości radiowej zajmuje trochę czasu, widać pierwsze efekty w ciągu kilku dni. Wynika to z produkcji kolagenu i elastyny w tkankach. Jednak należy pamiętać, że efekt podnoszenia częstotliwości radiowej nie jest stała. Zaleca się przeprowadzenie kursu powtarzany sześć – osiem miesięcy później.

RF (Radio Frequency) do podnoszenia bezbolesne, pozwala uniknąć bólu chirurgii i igły może być tylko to, czego potrzebujesz.