767 Shares 7510 views

Kim są nimfomanka: Rzeczywistość i fikcja

Kim są nimfomanka? Możemy uznać to zjawisko normalne, czy jest to choroba? Ile kobiet nymphomaniacs? Takie pytania postaram się odpowiedzieć w tym artykule.

Nymphomania zwane zaburzenia pożądania seksualnego. Występuje u kobiet i objawia się niekontrolowanym pragnieniem stosunków seksualnych z różnymi partnerami. Nymphomania charakteryzuje również jako stałą pożądania seksualnego u kobiet.

Według statystyk, trzecią częścią silnej połowa chciałaby zobaczyć obok to była dziewczyna, nimfomanką, gotowy, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz uprawiać seks. Nie ma nic złego w pociągu seksualnego, ale trzeba ocenić zakres kłopotów z niego wynikających. Piękny mit łatwo zanika, a światło wydaje się niezdrowe i martwi dziewczynę.

Nymphomania w akcji

Zwłaszcza dla ludzi, którzy wierzą w pięknym mitem, konieczne jest w celu wyjaśnienia sytuacji. Jeśli odpowiedź jest po prostu, kto nimfomanka, jest dobre dopasowanie wyraz płci chcą, jak chusteczka chory zimnem. Zgłosiłem się i zapomniane. To pomaga, ale nie na długo. Nimfomanka podczas stosunku może wystąpić jeden orgazm po drugim, ale szczyt rozkoszy nie uzyskuje. W wyniku bliskości chcą więcej i więcej. Partner w tym samym czasie może nosić się całkowicie, ale długo oczekiwana rozładowania jeszcze nie nadszedł.

Jeśli wiesz, kim jest nimfomanka, wiesz, że przez dłuższy czas z jednym partnerem, ale nie zatrzymać. I tutaj ta dziewczyna nie obchodzi mnie, jak on całuje, co jest edukacja, ale nie zwracają uwagi na koszt kombinezonu i prestiżu pracy. Po 5-6 tzw seksualny stosunek do partnera nimfomanka idzie w zapomnienie. Ale twój partner pojawia się prawdopodobieństwo zarażenia się chorobą przenoszoną drogą płciową.

Inną charakterystyczną cechą nimfomanka – utrata kontroli i krytyczności. Jednakże, jeśli dziewczyna często zmieniają partnerów, na przykład, z powodu walki z poczuciem niższości lub ze względu na korzyści finansowych, a takie działanie może być uznane za całkowicie normalne. Dzieje się to dość często, i nie ma nic wspólnego z nimfomanii nie jest. Ponadto, pragnienie seksu jest często określana przez konstytucję ciała, i nie należy winić kobietę w nimfomania, jeśli to „chce” częściej niż mężczyźni.

Co mówi o tym leku?

Kim są nimfomanka z medycznego punktu widzenia? Wyznawcy Hipokratesa powiedzieć nymphomania może mieć dwa kierunki: zdobyć jak najwięcej orgazm i seks z większą liczbą partnerów. Często choroba ta rozwija się na podstawie silnego stresu. Zdarza się, że będzie to debiut po gwałcie. Wśród pacjentów z wielu, którzy zostali wykorzystani jako dziecko o charakterze seksualnym lub, wręcz przeciwnie, zostali brutalnie ukarani za wszystko co związane z seksualnością.

Jednak współczesne społeczeństwo nie chce nimfomanii jako choroby. Dziewczęta, które zostały poddane obróbce powrót do normalnego życia nie może, bo wszystko wokół nich poczuć żużel, podkreślając, że jest to ich pogarda. W szczególności, ze względu na ten związek cierpi rosyjski nimfomanka. Choroba ta jest często przyczyną rozpadu rodziny. Bo mężowie nie są gotowi, aby zrozumieć ich żony, którzy krytycznie potrzebują dużej liczby partnerów. Nawet jeśli kobieta wyleczyć z tej choroby, mąż może zachować wielką obrazę.

Nymphomania – rzadkie zjawisko, więc nie ma potrzeby, aby podnieść panikę. Często ludzie nie wiedzą dokładnie, kim jest nimfomanka, którzy tłoczą się etykieta nie tylko ze względu na fakt, że zachowanie pewnej dziewczyny, one nie lubią. A według statystyk w 2500 wśród płci pięknej można znaleźć tylko jedną nimfomanka.