126 Shares 1105 views

Honda Accord, opinie i funkcje

Honda Accord – Środki wydawane przez International Corporation od 1976 roku. Obecnie produkowane 8 generacji tych maszyn, ostatnie osiem lat, ukazał się w 2008 roku. W 2013 roku planowane wydanie nowego, kolejne wersje tych samochodów. Dziewiąty generacji jest reprezentowany przez cztery sedan i pięć osobowym dwudrzwiowego cztery osobowym coupe. Jednak tylko nowości prezentowane na wystawie i nie wszedł jeszcze na rynek detaliczny, więc rośnie popularność ósmej generacji tych samochodów.

Długość model z 8-szeregowo typu ciało sedan wynosi 472.6 cm, szerokość -184 cm i wysokości nieprzekraczającej 144 cm. Wielkość bagażnika Honda Accord 464 litrów. Model wyposażony w 6 przekładnią manualną lub 5 automatycznej skrzyni biegów i silnika według 2.0 i 2.4 litra. W zależności od typu silnika i skrzyni biegów maksymalna prędkość, która może rozwijać samochodu wynosi 215-227 km / h. To przyspiesza samochód do stu km / hw 7,9-10,8 sekund. Maszyna spędza około 6.9-8.8 litra paliwa w cyklu mieszanym na mieście – 9,0-12 litrów. Podczas jazdy po drodze kraju konsumpcji benzyny jest zredukowana do 5,6-7,0 litra.

Honda Accord. Liczba właścicieli

Pierwsze kupujących przyciąga spojrzenia tego wozu: skośne reflektory wydłużone, opływowy ciało. W projekcie nie ma nic zbędne, tylko konieczne, jednak samochód nie można nazwać banalne lub nudne. Niezawodność – jeszcze jedna zaleta samochodu Honda Accord. Liczba kierowców wskazują, że w godzinach porannych, siedząc za kierownicą samochodu, są pewni, aby powrócić do domu w godzinach wieczornych bez awarii i wypadków. Nawet drobne naprawy – to rzadkość w tym modelu. Przy niskich temperaturach poniżej -30 stopni to jest bardzo łatwe do uruchomienia. Hamulce są bardzo czułe, maszyna zatrzymuje się, nawet przy małej pedału. Honda Accord, opinie , z których wynika, że urządzenie jest łatwe do opanowania, zmienić pozycję na drodze bezpośrednio przy najmniejszym skrętu kierownicy, nawet przy dużych prędkościach. Właściciele mówią, komfortowe wnętrze pojazdu, wysokiej jakości skórzane fotele, piękny plastik. Panel sterowania jest wygodne i dobrze poinformowany, fotele wyposażone są w panele boczne, tylna wspierać kierowcę podczas długich podróży. Bagażnik jest dość pojemny sedan.

Pomimo dużej liczby pozytywnych opinii, model ten ma szereg wad. Przede wszystkim wiele skarżą się na sztywność zawieszenia. zderzenia dziura lub wybój, który na drodze dużo, kierowca siedzi na krześle, czuje się od razu.

izolacja szumów – to kolejny słaby punkt samochodu Honda Accord. Opinie wskazują, że kierowcy mogą usłyszeć dźwięk kamieni spadających pod nadkolami, hałas zawieszenia, ryk silnika, nie wspominając o Rumble Street, jednak problem ten jest wspólny dla wszystkich pojazdów marki Honda. Niewygodna konstrukcja tylnej klapy – kolejny minus dla tego modelu. Recenzje Honda Accord sugeruje, że jest to praktycznie niemożliwe, aby pasażerowie mogli dostać się na siedzeniu, nie brudzą stóp na progu i odwrócił się pod kątem. Jednak ten problem do końca.