87 Shares 5609 views

Nowe zwrotnice VAZ: cena. Kiedy będzie nowy rozjazd VAZ

Ostatnio rosyjska grupa motoryzacyjna „AvtoVAZ” ustaw o tworzeniu zupełnie nowych, nowoczesnych samochodów. Decyzja ta została podjęta ze względu na fakt, że konkurencyjność krajowej samochodu była bardzo niska. Nawet tanie chińskie samochody były dużo ciekawsze i lepsze. W związku z tym, dla naszych krajowych producentów będzie fundamentalnie zmienić całą politykę produkcji samochodów VAZ. Nowi projektanci tchnął życie w grupie i zaczął tworzyć nowoczesne i ciekawe modele samochodów. W ciągu ostatnich kilku lat, firma wprowadziła World Community nowe zwrotnice Vaz, takie jak „Kalina Krzyża” i „X-Ray”.

Nowy VAZ „Kalina Krzyż”

Po raz pierwszy w tym samochód został wprowadzony w lecie 2014 roku. Nowy rosyjski rozjazd VAZ – „Kalina krzyż” – to bardzo poważne funkcje techniczne, ciekawy design i jego charakter, który jest odczuwany w zarządzaniu.

Wygląd samochodu wystarczająco napięta i sportowiec. Charakterystyczne cechy wyglądu to: kit nadwozia, sportowy spojler, felgi aluminiowe o dużym promieniu, interesujący układu wydechowego – to wszystko, co dotyczy części zewnętrznych. Wewnątrz samochód ma specjalne rozpórki, które nadają sztywność samochodu i poprawy jego obsługi.

Wnętrze samochodu jest przestronny i dość wygodne. Nowe zwrotnice Vaz, w tym ten jeden, ciekawy design panelu przedniego. Samochody przyszedł na zupełnie nowy poziom pomysłów – nie nudne i śmieszne szczegóły.

„Kalina Krzyż”: specyfikacje techniczne

„Kalina krzyż” jest wyposażony w czterocylindrowym bloku objętości 1,6 litra 4 zawory na każdy cylinder. Silnik ten daje samochód 106 koni mechanicznych. Przyspieszenie od 0 do 100 km / h wynosi 12,2 sekundy. Zużycie paliwa, możemy powiedzieć, średnia dla samochodów w tej klasie – 7,8 litra w cyklu mieszanym. Jego prędkość maksymalna – 165 km / h.

Zawieszenie samochodu jest w pełni niezależne przednie i tylne „Kalina” ma dobre hamulce tarczowe. Łatwość zarządzania – doskonałe. Samochód zachowuje się jak utwardzonej drogi i na nierównym terenie. Doświadczeni biegacze rosyjskie testowałem samochód i byliśmy mile zaskoczeni przez ustawienia niezależnego zawieszenia. Ten model jest idealny do codziennej jazdy w mieście.

Istnieje również słabsza modelu o pojemności 1,6 litra, ale z 2 zaworów na cylinder. Samochód otrzymał moc 86 KM. Nowe zwrotnice VAZ „Kalina Krzyż” zachwyci klientów z ich charakterystyką jazdy.

Cena nowego VAZ – „Kalina Krzyż”

Fani urządzeń domowych były bardzo zadowolony, kiedy dowiedział się, że jest tam nowy VAZ rozjazd. Cena tego samochodu będzie około 400 000 – 450 000 rubli. Istnieją dwa wyposażenie pojazdu. Pierwszy najbardziej prosty – nie ma nic zasadniczo nowego, z wyjątkiem 2 poduszki powietrzne i ABS. Drugi nabytek, oprócz tych dwóch elementów, ma do swojej dyspozycji boczne lusterka, podgrzewane przednie fotele, klimatyzację oraz dobre nagłośnienie.

Poza tym wszystkim, producenci twierdzą, że kolejny model już wkrótce, która kosztuje 490.000 rubli. Ta wersja będzie właściciel stały napęd na cztery koła i inne elektroniczne systemy zabezpieczeń. Jaki system zostanie zainstalowany – nie jest znane, producent zachowuje tę informację w tajemnicy najściślejszym.

VAZ "X-Ray"

Kilka lat temu, firma AvtoVAZ przedstawił społeczność międzynarodową własnej koncepcji produkcji samochodu – nowy rozjazd VAZ „Xray”. Jest to pierwszy model opracowany przez projektanta Steve Mattin. Maszyna posiada atrakcyjny wygląd, doskonałe parametry techniczne oraz wysoki poziom komfortu wewnątrz. Na krajowym giganta auto okazało się wielką nową VAZ crossover. Kiedy model ten ukaże się w masowej produkcji nie jest jeszcze znana. Jednak producenci są pewni, że nie później niż w 2018 roku samochód będzie już być uruchomiony z linii montażowej jako samochód produkcji.

wygląd samochodu jest nieco przypominający „w” Infiniti FX35, jednak jeśli przyjrzeć się bliżej, samochód krajowy wygląda o wiele lepiej. Przednie kratki połączone soczewki projektowe stworzyć bardzo ciekawą kombinację. Wygląd samochodu dostatecznie dokręcona.

Wewnątrz kabiny jest bardzo pojemny. Pomimo faktu, że samochód jest 3-drzwi, wewnątrz łatwo zmieścić 5 osób. Ergonomiczny poziom wnętrze. Kierowca wewnątrz będzie czuć się komfortowo. W środku znajdują się prawie wszystkie urządzenia elektryczne, które poprawiają komfort przebywania w nim – z tempomatem na 4 strefy do podgrzewanych foteli.

Specyfikacje "X-Ray"

Nowe zwrotnice VAZ nie tylko piękny wygląd, ich strony technicznej nie jest mniej atrakcyjny z punktu widzenia inżynierii. Tutaj, "X-Ray" nie jest wyjątkiem. Samochód będzie wyposażony w stały napęd na wszystkie koła z inteligentnych systemów sterowania ruchem. Ponieważ samochód jest zwrotnica, wysokość jazdy będzie 18 cm. Co jest swinging możliwości zasilania i silnika, jest wcześnie, aby cokolwiek powiedzieć, producenci sami nie w pełni zdecydował się na wersjach napędowych, z których nowe samochody zjeżdżają z linii montażowej. Wiemy tylko, że będą stosować najnowszą rozwoju AvtoVAZ, co pozwala nam na silniki oszczędne i wydajne. W najbliższych latach koncern dostarczy informacji na temat tego pojazdu, ale kiedy to będzie – nikt nie wie.

Cena nowego „X-Ray”

Ponieważ nie jest jasne, kiedy dokładnie będzie nowa WHA rozjazd, cena to również pozostaje niepewna. Jednakże, producenci twierdzą, że nie wzrasta powyżej pasek 600 rubli. Warto zauważyć, że cena jest bardzo rozsądna jak na samochód tej klasy.

Przedstawione na modelu wystawienniczej maszyny ulegnie poprawie, a wiele ekskluzywnych rzeczy wydaje się być trochę zmieniony lub usunięty. Wszystko to odbywa się w celu zapewnienia, że samochód może być bardziej kosztowne dla odbiorców krajowych.