306 Shares 7329 views

Wędzarnia włosów: stylowa fryzura na pół godziny

Zabawne loki, skakanie na każdym kroku swojego życia lub romantyczne loki, fala powietrza leżąca na twoich ramionach? My, kobiety o prostych włosach, marzymy tylko o takim luksusie. Lub uciekać się do pomocy improwizowanych środków, takich jak curling żelazka, lokówki, fryzjerzy. Porozmawiamy o ostatnim narzędziu piękna.

Włosiarze

W domu   Krążki spiralne mogą być nawinięte na suche włosy, mokre lub całkowicie mokre. Prawdopodobnie lepiej jest wybrać drugą opcję. Całkowicie mokre włosy podczas czesania są ranne, rozdarte, szczególnie jeśli ich długość przekracza poziom ramion. Suchą nicią jest niewłaściwe włożenie do lokówek, spiral. Rozproszą się na oddzielnych włosach i będą mylone. Dlatego zaleca się wysuszenie świeżo wymytej głowy. Podczas pracy z nieprzygotowaną masą włosów muszą one być lekko spryskiwane z pistoletu natryskowego. I zawsze używać balsamu lub żelu do stylizacji. Traktowane nici stają się bardziej przyjaźnie, starannie ułożone na kręceniu spiralą, a wynik końcowy jest naprawdę wspaniały.

Typy lokówek

W zależności od materiału produkcyjnego, takie lokówki są twarde i miękkie. Ciało stałe to plastikowe, drewniane lub metalowe szpilki "szpilki", których ciało jest skręcone spiralnie. Są one wyposażone w gumowe zamki lub zaciski żelazne, aby mocować nici nawijające. Miękkie spirale spiralne są zwykle sprzedawane w 2 rozmiarach w zestawie: długi i krótszy. Składają się z różdżki z haczykiem, za pomocą których pasma są wkładane do korpusu lokówki, a same lokówki – miękkich warstw specjalnych materiałów elastycznych – skręcone w spiralę.

Technika pracy

Dowiedzieliśmy się co   Jest kręcona spirala. Jak z nich korzystać jest druga ważna kwestia. Dzięki temu narzędzie zamki wyglądają bardziej naturalnie i żywe niż w tradycyjnych lokówek. Zdobywają pionowe zwinięcie, dlatego też powstały fryzjer okazuje się lepszy, bardziej estetyczny. Hard curlers "Magic spiral" działa w ten sposób: czesane włosy są podzielone na nici zgodnie z liczbą urządzeń. Lepiej, aby nici były cienkie, będą trwać dłużej, a zwinięcie będzie się bardziej strome i nie zwija się od środka włosów, ale od korzeni. Następnie każda smaruje żel mocujący, dobrze utrzymuje włosy. Jest to szczególnie ważne, gdy długość włosów przekracza średnią. Przymocuj każdą lokówkę do korzeni i wciągnij pasmo w spiralę, na każdym kolejnym przejściu przechwytywania części poprzedniej. Potem zabezpiecz się i przejdź do następnego. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy zachować lokler przez co najmniej 3 godziny. Teraz chodzi o miękkie spirale. Po pierwsze, przyłącz się do obrabianego przedmiotu: połącz dwie części haków, włóż je do okapów, pozostawiając zaczepy na haczyku z zewnątrz. Po wykonaniu pętli od pasma bliżej korzenia, zaczep go hakiem i pociągnij cały pas wewnątrz. Bezpieczne. W tym przypadku nie zapominaj o żelu lub sprayu, który sprawi, że twoje włosy będą trwałe. Trzymaj na głowie przez 2 do 3 godzin. Jest to możliwe i mniej, ale wtedy fala zerwie się szybciej. Aby styl stylizacji wyglądał bardziej naturalnie, lepiej jest zamienić spiralne lokówki o różnych długościach. Nawiasem mówiąc, duży plus tej metody – zwija się z narzędzi fryzjerskich. I aby przyspieszyć proces zwijania włosów, możesz wysuszyć suszarkę do włosów włosy zwisającą włosy. Będą wyglądać pięknie, nabierając lekkiego bałaganu.

I więcej porad. Do loków nie rozpadają się, po wyjęciu spirali, nie grzebią! Dotyczy to każdej stylizacji.