349 Shares 3248 views

A4Tech – mysz dla prawdziwych graczy. Mysz A4Tech Przegląd

Ostatnio, wielu użytkowników, którzy są daleko od gry zaczął patrzeć w kierunku gier myszy optycznych. Nie jest to zaskakujące, ponieważ gra tylko kilka modyfikacji posiada programowalne przyciski, które mogą nie tylko przeprowadzić szereg predefiniowanych funkcji i makr, oraz być w stanie zrozumieć, które są bardzo popularne wśród pisarzy, artystów, projektantów, księgowych i przedsiębiorców. Wszystkie powyższe jest możliwe dzięki firmy A4Tech, która istnieje na rynku od dziesięcioleci i rozumie dokładnie w produkcji peryferiach. Głównym celem artykułu – produkt A4Tech, optyczne myszkę. Zapewnia przegląd godnych modyfikacjami.

pierwszy odsetki

Pierwsze urządzenie, na które zwrócił uwagę wielu nabywców, był model A4Tech X7. Mysz z dość ciekawy design w przystępnej cenie, z dodatkowymi przyciskami konfigurowalny i ma bardzo długi kabel do podłączenia do portu USB. Producent stworzył unikalną urządzenia. Wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego myszy nie mogą być uszkodzone lub przypadkowo złamać. Ciało nie trzeszczą i szczep nie może być cokolwiek. Jeśli masz chęć, aby wyczyścić mysz przed kurzem i brudem, przy demontażu i montażu nie będzie miał żadnych problemów.

Po podłączeniu do dowolnego urządzenia komputerowego A4Tech X7 (mysz) kierowca nie jest wymagane. Rozdzielczość sprzętowa kontrola czujnik działa bez żadnego dodatkowego oprogramowania. Ale do wprowadzania zaawansowanych przycisków sterownika nadal warto instalacji.

Gaming Mouse pomóc pracownik biurowy

Aby zrozumieć, jak mysz do gier może pomóc pracowników biurowych, musimy pamiętać, jakie operacje użytkownik wykonuje często w trakcie pracy. Na przykład, „cut”, „Kopiuj” i „Wklej” w tworzeniu raportu. Pozostaje zobaczyć jak to sprzedaje A4Tech X7. sterownik myszy, które jest obowiązkowe został pobrany z oficjalnej strony internetowej i instalowane na komputerze może być skonfigurowany przez każdego użytkownika dla siebie za pomocą specjalnego edytora.

Po otwarciu edytora natychmiast uderzony przez samą myszką i zdjęć z dedykowanymi przyciskami numerycznymi. Przesunięcie kursora do określonego przycisku z rozwijanej listy opcji należy wybrać żądaną czynność dół. Warto zauważyć, że przyciski można ustawić mysz do gier i skrót klawiaturowy, który oferowany jest również w menu. Jak to jest dobrze znane każdemu użytkownikowi, że środowisko operacyjne Windows, który w oprogramowaniu, dowolna kombinacja klawiszy można przypisać nie tylko do pojedynczego działania, ale także skrypt lub makro.

Używanie myszy do gier do miejsca przeznaczenia

Najlepiej sprzedającą się w ciągu ostatnich kilku lat jest uważany za mysz A4Tech V8. Po międzynarodowej wystawie CeBIT w roku 2013. Urządzenie zostało wystawione na działanie różnych badań i opinii, a także krytykowane przez konkurentów. Wszystko to razem pozwoliło wspiąć mysz do gier do szczytu popularności w świecie gier.

  1. Zastrzeżony czas reakcji jednej milisekundy zostało udowodnione przez kilka niezależnych badań. To niewiarygodne, ale to fakt.
  2. Istnieje nawet są wypłacane, ale funkcja nadal pracuje dla oszustów nazywane Core 3.
  3. Wbudowana pamięć, wyższej rozdzielczości z podświetleniem wskaźnika odniesienia, ciężar i łatwość obsługi – wszystko to jest duży plus legendarny mysz do gier.

produkty funkcjonalne dla fanów „oszukiwania”

Oprócz ciekawego wzornictwa, dobrej budowy i ogromny funkcjonalny, Gaming Mouse A4Tech Bloody V5 Yeshe ma jeszcze jedną zaletę – jest ona przeznaczona dla graczy, którzy wykorzystują kody w grach – oszukańcze metody w celu uzyskania korzyści w grze. Oprogramowanie dostarczone z myszy, pozwala graczowi dostroić urządzenie. Wentylatory do pracy z pistoletem w grach online, jak również fanów zbiornikach świat będzie ciekawe do funkcji rdzenia 3. To pozwala dostroić myszy tak, aby całkowicie usunąć zakidyvanie lufę przy wystrzeliwaniu, przynosząc dokładnością do 100%.

Jest to wada – producent działa w wersji demo, ogranicza się do stosowania zachodzącego tysiąc strzałów. Aby uzyskać pełną wersję, trzeba kupić kodu dla programistów, których koszt – 20 jednostek konwencjonalnych. Właściciele bardzo interesujący sprzęt myszy docenią obecność trzech zestawów części nóg PTFE o niskim współczynniku tarcia oraz obecność specjalnej ściereczki do wycierania urządzenia.

Zestaw gier dla prawdziwego guru

A jeśli mówimy o makr i skryptów aktywnie używanych w grach, sama gra A4Tech Mysz nie jest w stanie sprostać obecności gracza kilka dodatkowych przycisków. Nie będzie trzeba kupić pakiet gier. Badając reakcje wielu fanów różnych gatunków gier, możemy stwierdzić, że najlepszy i niedrogi zestaw do myszy do gier jest unikalnym w swojej klasie wielofunkcyjnej klawiatury A4Tech X7 G800V.

Kilka lat temu, jest to klawiatura przeznaczona kupić jako zestaw do serii X7 mysz. Później, z nieznanych powodów, producent wydał zaktualizowaną klawiaturę z mniejszą funkcjonalnością. Oprócz dodatkowych przycisków myszy, użytkownik otrzymuje kolejne trzynaście konfigurowalne klawisze na klawiaturze. Miłym dodatkiem jest również możliwość kontrolowania opóźnienie klawiaturze naciskając i blokuje przypadkowe naciśnięcie przycisku „Start”.

Hit the road

Jest z tym hasłem producent wentylatorów A4Tech X7 wprowadzonej serii Mysz V-Track. Powielony w kształcie litery V wiązka laserowa jest zdolne do pracy na żadnej powierzchni, nawet na lodzie. Stwierdzenie to jest dość poważna, ponieważ dla większości entuzjastów gier poważnym problemem w zarządzaniu kursorem myszy jest porażką z powodu wadliwych mat podłogowych lub kolorowym obrazie. A potem takie stwierdzenie!

Po testach okazało się, że producent nie oszukują swoich klientów, mysz tak naprawdę nie wie, jak zachować kursorem na różnych powierzchniach. Inne pozytywne cechy serii myszy V-Track powinna obejmować możliwość kontrolowania ustawień dodatkowych przycisków, nierozerwalnie związanej z całą linią X7. Brak jednego, i to nie jest krytyczne dla produktu A4Tech – mysz posiada powłokę malarską powierzchnię, która jest szybko usunięte przedstawiając użytkownikowi konwencjonalnych czarny plastik oczy. To sugeruje, że sens przepłacać do dekoracji myszy z kolorowymi rysunkami producenta, nie. Być może w przyszłości będzie on skorygować swój błąd.

All inclusive pod względem wygody

Łatwy do pracy z myszką jest uważany nie tylko obecność dodatkowych przycisków. Proste brak przewodów jest również zaletą. Więc serii Gaming Mouse A4Tech R posiada wbudowany akumulator i może pracować bezprzewodowo. Wielką zaletą tego urządzenia jest możliwość ładowania urządzenia bezpośrednio podczas operacji kabli od komputera USB, w przeciwieństwie do swoich konkurentów, który jest dostarczany w stację dokującą, ograniczając użycie „myszki” manipulatorem.

Podobno obraz z niewłaściwego producenta, jak w modelu przewodowego, nosi bardzo krótki okres czasu, dając użytkownikowi żałosny widok. Sądząc po licznych opinie właścicieli, tam są negatywne w stosunku do pojemności baterii. W przeciwieństwie do konkurentów, A4Tech Mysz powinna być pobierana raz w tygodniu. Czasami niewygodne gracze są ciągle siedzi przed dużym ekranie telewizora.

Nie konserwatyzm

Nowością które można tylko usłyszeć pozytywną informacje zwrotne, zainteresują każdego gracza, który przychodzi z duchem czasu i technologii A4Tech. Myszy z NB 30 znakowania jest uważane za bezprzewodowej. To zabawne, że baterie w nim też brakuje. Jest to mysz radiowa z indukcji elektrycznej.

Wszystko dzieje się w dywan, który przychodzi wraz z myszką i musi być podłączony do komputera za pośrednictwem portu USB. Że jest łącznikiem między nim a kursorem na ekranie. Mysz jest bardzo nadaje się do gier, przy niewielkich rozmiarach doskonale leży w dłoni dziecka, a jej znaczny ciężar zapobiega przypadkowemu oderwać go od powierzchni. Częstotliwość danych jest 124 Hz, która jest wystarczająca dla większości aktywnych gier.

Jedyną wadą, która została odkryta w trakcie testowania, większość ludzi nie boją. Jak się okazało, kiedy mata w odległości 20 cm od CRT tworzy potężne wyrównujący, który blokuje myszy. Ale z LCD, które są na stole w 99% Rosjan, żadnych problemów w pracy nie został zauważony.

Konkludując

Po przeanalizowaniu rynku kontrolerów gier, można stwierdzić, że nie brakuje urządzeń. Myszy reprezentowane różne wersje, rozmiary, z różnymi funkcjami. Wszystko, co pozostaje dla użytkownika – jest określenie modelu. Musimy jednak zrozumieć, że w większości przypadków nie kupił produkt i markę. To jest jakość i niezawodność produktu decydować o losie urządzenia.

Jest to na pewno powiedzieć, że cała linia, która reprezentuje myszy A4Tech (Bloody, X7, R8, NB, itd.), Przeszły tysiące testów w całej pełni rozwinięte i ma głównie pozytywne recenzje. W związku z tym wszystkich graczy specjalistów zaleca, aby zwrócić uwagę na produkty firmy A4Tech.