594 Shares 7723 views

Jakie są najbardziej bezpretensjonalny ryb akwariowych?

Najbardziej bezpretensjonalny ryb akwariowych – te, które żyją w dobry, miły i opiekuńczy rękach. Jest to aksjomat. Jeśli łamiemy zasady opieki w mini-sea zginą wszyscy. Dlatego nie powinny być traktowane wyłącznie jako podwodnego braterstwa kapryśnej czy nie. Ważne jest, aby stworzyć odpowiednie warunki dla ryb, i po prostu zacząć od tego, należy rozważyć ich wytrzymałość.

soma

top one listę osób zaangażowanych w nominacji „Najbardziej skromny ryb akwariowych.” Każda z podgatunku – idealny „ogrodnik”. Nie tylko, że będą dbać o swoje rośliny i do czyszczenia szyby akwarium, ryba jest bardzo mało wymagająca. Cicho przeniesiono do różnicy temperatur i brudnej wody. Jedynym negatywnym – cały czas ukrywał, ale będą one wspaniałymi sąsiadami dla wszystkich gatunków ryb. Napowietrzanie wody jest konieczne, nie wszystkie podgatunek tego rodzaju, ale jest to pożądane z akwarium, urządzenia nie dają się.

Guppy

Zaledwie kilka lat temu, na pytanie, co mało wymagająca ryb akwariowych, co można uzyskać odpowiedź – gupików. Ale teraz jest inaczej. Na rynku istnieje ogromna ilość form wyboru, wymagające wody o wysokiej jakości, który zapewni początkujący akwarysta jest dość trudne. Jeśli uda Ci się dostać okazy dzikiej postaci, to jesteś szczęśliwy.

zadziory tygrysie

te paski Piraci są bardzo wesołe, wentylatory walczyć i poobkusyvat ogony kogoś. Wytrzymania (w rozsądnych granicach) i wahania temperatury w jakości wody. Małe (20-30 litrów) Zbiornik z filtrem, grzałką i napowietrzania będzie wielki dom dla małych stadach.

Skalary

Powolne urody, stwarzające sztywno w szkle, są również zawarte w liście „Najlepszy bezpretensjonalnej ryb akwariowych.” Wytrzymać sezonowe wahania temperatury wody, ale wymaga dużej ilości zbiorników (50 litry) i przesączono przez napowietrzanie.

danio

Zabawne, niestrudzony smażyć małe rozmiary. Kocham zabawy terenowe i wzwyż. Stanie się dużym (30 litrów), lekkie akwarium, z wieczkiem, które muszą być koniecznie zaopatrzony w aeratora, przesączono i podgrzewaczem. Stado drobnych złodziei będzie stale zachwyci Cię swoim piruety i gier.

End of the Line

Jest to prawdopodobnie najbardziej bezpretensjonalny ryb akwariowych, którzy potrzebują minimalny zestaw, który obsługuje warunki niezbędne do życia: tylko akwarium. Małe (3-4 litry), umieszczony w jasnym pomieszczeniu, idealny do grzywny. Jedyną wadą tych ryb – agresywny charakter. Wymagają one ciepły stałego (+ 22-26 ° C) wodzie. wymagana jest tygodniowa wymiana jednej trzeciej objętości zbiornika.

będzie można wyciągnąć wnioski na podstawie powyższych informacji, i zdecydować, jaki rodzaj ryb akwariowych najbardziej bezpretensjonalny dla Ciebie. Podsumowując, chcemy przypomnieć, że jedzenie odgrywa ważną rolę, a raczej jego zakresu. Ryby nie wiem po schodach, a nie będzie, aż do wybuchu (w dosłownym tego słowa znaczeniu). Głodny ryby – zdrowa ryba!