855 Shares 9654 views

Jak lepiej na twarzy i ciała

Do tej pory, bardzo duża liczba kobiet i mężczyzn zmaga się z nadwagą. Jednak z jakiegoś równie poważnym problemem jest pytanie, w jaki sposób lepiej na twarzy i brakującej masy ciała. Powody, dla których masa ciała jest ograniczona, może ona być zbyt dużo. Jest to przede wszystkim zaburzenia metabolizmu, a także choroby tarczycy, wątroby i pęcherzyka żółciowego. Wiele osób nie może przytyć po ciężkiej chorobie, a niektóre nie wiem jak odzyskać po porodzie. W celu zwiększenia masy ciała, istnieje wiele sposobów. Jednak wątpliwe jest, czy mogą być skuteczne bez dokładnego zbadania ciała. Po przeczytaniu tego artykułu można znaleźć pewny sposób, aby lepiej na twarzy i ciele.

Zebrać brakujące kg możliwe za pomocą specjalnych ćwiczeń, odżywiania i preparatów hormonalnych.

Jak lepiej na twarzy i ciała: przepisy żywnościowe

Aby zacząć, należy pamiętać o kilku prostych wskazówek: Jeść w spokojnej atmosferze, czerpać przyjemność z jedzenia, jeść 5 razy dziennie, rzucenia palenia, kawy i alkoholu, spanie po 10 godzin dziennie, brać witaminy i minerały. Wykonując odpowiedni tryb, będzie stopniowo przybierać na wadze. Pytanie o tym, jak lepiej na twarzy, zniknie sama. Okrągłości swojego ciała i dlatego osoby.

Jeśli uważasz, że można uzyskać lepsze tylko z węglowodanów żywności – są błędne. Twoje posiłki powinny zawierać niezbędne tkanki tłuszczowej, węglowodanów i białek

Przed jedzeniem soki owocowe napój. zwiększenie apetytu i promować przyprawy: goździki, pieprz, seler, kolendra i pietruszka. Nie chcąc, aby dodać je do ulubionych potraw.

Jedzenie napar z mięty pieprzowej pomaga poprawić trawienie, zwiększa apetyt i trawienie pokarmu. Aby zrobić to, wykonaj 20 suszonych liści mięty i zaparzyć im pół litra wrzącej wody. Weź pół szklanki ugotowanego wlewie przez 20 minut przed jedzeniem.

Jeśli wciąż dręczony przez pytanie, w jaki sposób lepiej na twarzy i przyrost masy ciała, spróbuj następujące diety dla przyrostu masy ciała.

Na śniadanie: sok (najlepiej świeżo wyciśniętego), owsa lub kaszy jęczmiennej z mleka i miodu, suszonych owoców i orzechów, chleb z serem i masłem, kakao i mleka.

2 Śniadanie: chleb z kiełbasą i masła, czekolady, jogurt.

Na obiad: zupa z mięsa, sałatki z majonezem, część mięsa lub ryby, kawa ze śmietaną, ciastko lub lody.

Na obiad: jajecznica, szklankę mleka i chleba.

Przed pójściem spać, zjeść kawałek owocu.

Przyrost masy ciała pomoże tłuszczu twarogu. Umieścić go w codziennej diecie. Ponadto do picia kefir mleko, jogurt i Rjażenka.

Zwiększenie masy ciała pomoże szkolenia w siłowni z osobistym trenerem. Skuteczna będzie kompleks, mający na celu rozwijać mięśnie ramion i nóg: ćwiczenia z hantlami, pompki, mahi. Angażować się pływać lub jeździć na rowerze.

Leki hormonalne mogą również pomóc. Ale przed zakupem tych narzędzi, należy skonsultować się ze specjalistą.

Unikać stresujących warunków. Oni nigdy nie przyczynił się do nadwagi.

Użyj wskazówek wymienionych powyżej, a co najważniejsze – cieszyć się życiem i mają tylko pozytywne emocje!