490 Shares 6382 views

Dziane worki z systemami z własnymi rękami. Knitting i szydełka

Każda kobieta powie, że torba nie zdarza się znacznie. Dla każdego przypadku i powinien mieć swój własny strój: mały sprzęgło na wieczór, przestronne posłańca do pracy, praktycznego shopper do zakupów. Materiały do produkcji worków również wiele: Naturalne i Faux skóra, tekstylia, poliester. Ale każdy wie, że szwaczka kolekcja byłaby kompletna bez torebki, w połączeniu z jego własnymi rękami.

Rozważmy prosty tkane torby z systemów, które tworzą własne ręce nie będzie trudne.

Rodzaje worków dzianych

Zawiązać worek może być na każdą okazję. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni model i przędzy. Na przykład, czarna przędza z lurex i cekinów mały może uzyskać wspaniały wieczór sprzęgło. Przędzy z lnu naturalnego koloru można przypisać dużą torbę plażową. I z przędzy bawełnianej Get stylowe jasnym letni torbę.

Dzianiny torby (z diagramami) własnymi rękami można robić na drutach jak igły i szydełka. Ostateczna wspaniałymi koronki torebka lub torba siatek, a także modele Patchwork dzianiny z oddzielnych elementów. Szprychy mogą być połączone gęste torby, urządzone z plecionki czy Wyspy Aran.

Jak wybrać przędzy

Z tego, co przędzy na drutach lepszą torbę? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy ustalić, jaki rodzaj torby ona przeznaczona. Jeśli jest to mała torba ręcznie bez pasków, przędza może być dowolna, ale będzie wyglądać spektakularny z przędz fantazyjnych. Ale dla wielkiej pojemny worek takiej przędzy nie może przyjść. Zbiorcze opakowanie nie powinno być sporządzone, konieczne jest, aby zachować dobrą formę i jest bardzo trwały. Czysta przędza wełna jest wystarczająco silny, ale produkt jest połączony z nim, ma zdolność do rozciągania i tracą kształt, ale syntetyczna przędza z lekkim połyskiem, będzie wyglądać nie tylko piękne, ale również umożliwienie torba, aby utrzymać pożądany kształt. Również odpowiednie mieszane przędzy, takich jak bawełna lub akrylu.

Oprócz przędzy, podszewka jest wymagane w przypadku niektórych worków. Można go uszyć je z bawełny lub jedwabiu tkaniny.

Każdy worek powinien mieć uchwyt lub pasek. Na podstawie wybranej mapy, uchwyt może być podłączony, lub można go kupić osobno w sklepach z meblami. Są plastik, drewno, bambus, metalowe.

Pozwól nam dzianiny torby z systemów. Można tworzyć własne ręce oryginalnego akcesorium, zarówno za pomocą haka i szprych, cokolwiek narzędzie jesteś bliżej.

hak torba

Najczęściej dzianiny torby (z diagramami) z rękami wykonać hak. Wynika to z faktu, że obraz, szydełka, gęstsze i mniej elastyczna. Ponadto duża liczba wariantów programu, można wybrać sposób zawiły splot ażurowe i proste wzory.

Zacznij od dolnej części worka. Tie ciąg pętli powietrza. Jego długość zależy od wielkości przyszłych workach (w systemie do 59 pętli). W dolnej części kolumny w celu dopasowania SC vyvyazannyh każdego łańcucha w okrągłej pętli.

Gdy dno jest gotowa przystąpić do głównej części drutach. Wzór składa się z kolumn z sc, a trzy ściegi polustolbikov z nakida od wspólnego punktu ze wspólnym wierzchołku.

torba szprychy

Dzianiny torby (opis będzie niższa) szprychy dziewiarskich nie jest tak powszechne, jak są one prawie zawsze wymaga szycia podszewki. Dzianiny z igłami wygląda bardzo stylowy i piękny, ale, niestety, źle trzyma swój kształt. Jeśli nie masz umiejętności szycia, wybierz duże wzory ażurowe i gęsty przędza syntetyczna.

Model ten wymaga gęstą podszewki, bo w internecie może być szybko przeciągnął się.

Centralną i dwie części boczne o kształcie prostokątnym. Mid pasuje do obecnego systemu. Z boku dzianiny jakiegokolwiek zespołu. Złożyć na pół po rzeczy i dokonać boczne szwy. Szyć okładzinę, długopisy, zapięcie magnetyczne i elementy dekoracyjne w postaci szczotki masowych. Druty dziewiarskie worek gotowy!