425 Shares 7453 views

Bohaterowie i aktorzy z serialu „Escape”

Multi „Escape” to rosyjska wersja jednego z najpopularniejszych seriali amerykańskiej telewizji – „Prison Break” Do tej pory widzowie już rozważać wszystkie sezony tego wieloczęściowe dramatu i aktorów z serii „Escape” jego gra próbowała zostawić dobre wrażenie.

fabuła

Bracia Cyryl i Alexis już we wczesnym dzieciństwie, musiał znosić śmierć matki i opieki nad rodziną ojca. Chłopcy byli w sierocińcu i było wszędzie ze sobą. Najstarszy z nich, Cyryl, przez cały ten czas czułam odpowiedzialny za wychowanie młodszego brata Alexis. Kirill sam ukończył studia, a ukochany brat postanowił zapewnić bardziej obiecującą przyszłość, i zdobędzie dużą sumę pieniędzy Alex mógł studiować na prestiżowej uczelni. Ale potem okazuje się, że pieniądze Cyril nie może, a wszystkie Misadventures zacząć z tym zgadzają.

Pierwszy sezon serialu

Aby spłacić dług, starszy brat bierze duszę grzechu i zgodzić się na ściśle określonych warunkach, kredytodawców. Ten ostatni daje zadanie zabicia człowieka. Więc Cyryl został uwikłany w poważnych nadużyć, co zaowocowało upadkiem za kratkami. Rosyjska Duma idzie nawet do tak poważnego kroku jak zniesieniu moratorium na wykonywanie kary śmierci, w celu pozbycia Cyryla. A powodem, że nie jest morderstwo prostego człowieka, i bardzo wpływową osobą w rządzie. Wydawałoby się, że Cyryl grozi „Wieża”, ale przyczyna jest brane Alex, którzy zdecydowali się podjąć ryzyko i że cokolwiek było uwolnić brata. Kończy się pierwszy sezon, który z przemyślany plan z głównych bohaterów powodzeniem opuścić mury więzienia.

Poniższe sezony: zmiany

Po ucieczce zbiegów dzielić spadek nowych prób, więc aktorzy seryny „Escape” którzy grają postacie centralne wpaść w najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach. Nie tylko, że uciekinierzy prowadzona stale oficerów bezpieczeństwa, bracia nadal czyni wysiłki w celu zapewnienia, że uwolnienie syna Cyril – Maxim, który kończy bezskutecznie. Na głównych bohaterów zostały plany na jacht najpierw popłynąć na Krymie, a potem opuścić kraj i udać się do Turcji. Ale w wyniku zdarzeń losowych młodszy brat Alex jest w rękach komandosów. Zostaje wysłany do specjalnego reżimu powierzchni pod dziwną nazwą „Black Swan”. Teraz przed Alexis stoi trudne zadanie związane nie tylko z zamiarem stworzenia dobrego planu ucieczki, ale także dbać o dostarczanie swoim nowym „towarzysz” do jego przeznaczenia. Jak znaleźli się w podobnej sytuacji, z tą tylko różnicą, że teraz wolą starszego brata, który pomoże i Aleksiej wydany bracia losu. Równolegle z przygodami bohaterów w intrygi polityczne zachodzące pola, ponieważ na najwyższym poziomie znajduje się walka o miejsce pod słońcem.

Charakterystyczne cechy rosyjskiego „Escape”

„Ucieczka” jest oparty na amerykańskiej seryny, ale po utworzeniu rosyjskiej wersji różnych zmian uwzględniających przepisy tego kraju zostały wprowadzone w skrypcie, mentalność mieszkańców, i tak dalej. N. Oznacza to, że adaptacja projekt do rosyjskiej rzeczywistości. Na przykład, jak w Federacji Rosyjskiej jest moratorium na wykonywanie kary śmierci, miałem zrobić fikcję w scenariuszu, że moratorium tymczasowo odwołany ze względu na dwa konkretne elementy, a mianowicie, aktów terroryzmu i pedofilii.

W amerykańskim serialu zabicia wiceprezydenta kraju, ale w Federacji Rosyjskiej, taka pozycja nie istnieje. W związku z tym, rosyjski filmu jeden z głównych bohaterów rzekomo winnych śmierci Ministra Finansów. Również w amerykańskiej wersji „Prison Break” jest obecny, gdy główny bohater jest spirala z mieszalnika. tego rodzaju rzeczy po prostu nie można znaleźć w rosyjskich więzieniach, więc więźniowie są inne elementy, które działają i po. Ponadto, różne grupy w amerykańskim areszcie i rosyjskim. W języku rosyjskim nie ma takiego jasne obszary starć etnicznych, a nawet więcej, więc nie ma grupy, organizowane przez kolor. Twórcy zdecydowali, że rosyjskie przeciwnicy więzienne między nimi będzie na Uralu i Moskwie facetów.

Aktorzy z serialu „Escape” produkcji rosyjskiej bardziej duchowy, lepiej przekazać prawdziwe emocje, uczucia – takich opinii napisanych fanów filmowych, którym udało się zobaczyć obie wersje i porównać je.

odlew

Mimo podobieństwa badanych rosyjskich i amerykańskich wersjach serii, oba filmy różnią się znacznie od siebie pod wieloma względami. Jeden z tych figur – aktorzy „Escape” serii. Te twórcy selekcji i producenci podchodzić bardzo poważnie. W rezultacie, główną rolę poszedł Jurij Chursin który gra Alekseya Chernova i Vladimir Epifantsev, grał rolę Kirilla Panina. Podmioty te są wyświetlane doskonałą poczętego atmosferę i stanowią główny wątek. Ulubione panie dwóch braci w serii wykonano Dana Agishev a Ekaterina Klimova.

Jeśli chodzi o drugoplanowe w różnych porach szeregowego projektu „ucieczka”, a następnie, na przykład, aktorów serii „ucieczka-2” pozostaje praktycznie taki sam skład, ale dodaje się do nich nowe powierzchnie. W szczególności jeden z bohaterów odgrywa pivot Sergei Ugriumov, a także w filmie uczestniczy Aziz Beishenaliev.

Ciekawostki

  • Co ciekawe, główny aktor serialu „Escape” został wybrany na castingu w zaledwie kilka dni przed strzelaniną. Reżyser i producent zostały poszukiwania odpowiedniego kandydata, i nagle pojawił się na castingu Yuri Chursin, który poszedł na główną rolę.
  • Przed każdym strzałem Chursin musiał znosić „tortury” – zwrócił tatuaż z planem strefy jednocześnie kilka osób przez sześć godzin.
  • Jedną z ról w epizodach udał się do byłego więźnia, który spędził 17 lat swego życia za kratkami.
  • Dana Agisheva miał szansę nauczyć się umieścić kroplomierza i robić te zastrzyki organicznie zintegrować się w rolę lekarza.
  • Aktorzy serii „Prison Break” (sezon 3) brały udział w różnorodnych środowiskach. Niektóre sceny były kręcone na terenie stolicy centrum biznesu „Moscow City”.
  • Aby utworzyć specjalne strefy reżim dekoracje zostały założone na więzienie Petersburgu „Krzyże”, badanie na pełną skalę przeprowadzono w jednym z więzienia Niżny Nowogród.
  • Prison „Black Swan”, w którym znajdują się ważne wydarzenia z filmu, to zbiorowy sposób. Nazwa ta pochodzi od dwóch z tych kolonii ścisłego reżimu w Rosji – więzienie „Biały Łabędź” w regionie Perm i obszaru „Czarny Delfin” w regionie Orenburg.

Opinii i sprawozdań

Jak mówią eksperci branży zupełnie różne obrazy dostarczają widzom serii „Prison Break”. Aktorzy i role różnią dwuznaczności, co jest trudne do oceny pod tym samym kątem widzenia.

Według dyrektora projektu Andrew Malyukova w filmie, oprócz dobrze już znane, a udział takich aktorów, którzy nie znają jeszcze stać na ekranach. Wśród nich – Yuris Lautsinsh Eugeniusz mundum i inni.

Tyle wspomnienia i wrażenia pozostawił serialu „Prison Break”. Aktorzy (zdjęcia niektóre z nich są umieszczone w artykule) mówią o projekcie jako niezapomniane przeżycie, gdy strzelanina miała miejsce w dość niezwykłych okolicznościach.

Kinolyapy w serii

Kinoekspertami i zwykłych widzów, zaobserwowano, że w wielu filmie „Ucieczka” grupa reżysera popełnił kilka błędów. Jedno dotyczy charakteru nazwie Koba. Na terenie strefy Koba demonstruje swój nagi tors, które są wyraźnie widoczne gwiazdy tatuaże. Ale później, gdy jest ona nadejdzie jailbreak i Koba jest obok żony, te gwiazdy na organizm nie jest obecny.

Jest też niedopatrzenie mogą być przypisane gdy Chernova zmienić na straży biegów. Osadzonych usuwany z formy Belenko, która ma stopień Major. Ale pojawia się w czarne ramki w formie nie jest głównym, a sierżant ochrona.