538 Shares 8613 views

Polecić dobrą książkę

Jest to lista z setek książek, które należy czytać każdą osobę ubiegamy inteligencji. Ludzie , którzy dopiero zaczynają do zapoznania się z najlepszymi dziełami klasyków światowych, musi często pytają: polecić dobrą książkę. A gdybym zadano co książka radzę czytać, nie zawaha się odpowiedzieć: jedna z najlepszych powieści, Remarque „Trzej Towarzysze” (po niemiecku: Drei Kameraden.). Po raz pierwszy w tym powieść została opublikowana w Danii (opublikowanej przez Gyldendal), opublikowane w języku rosyjskim w 1958 roku.


Erich Mariya Uwaga walczył w pierwszej wojnie światowej, jej udział spadł wszystkich, którzy polegli podczas całych Niemiec i Europy. Niemal każdy produkt chce polecić wniosek: polecić dobrą książkę. Ale to – najlepszy.

Ludzie po prostu żyć. Trzy Towarzysze: bohater Robert Lokamp (Robbie), Otto Koester i Gottfried Lenz, zapalonym miłośnikiem samochodów zawierać auto warsztat. Robert, dla przyjaciół – Robbie, mechanik, wielki przyjaciel i człowiek z wielkim poczuciem humoru. Jednak jego przyjaciele również wiedzieć, jak śmiać się z siebie i sprytny, aby wyśmiać innych.

Ale nie w odniesieniu do samochodu. Po pierwsze, to jest ich życie, ich dochody, ich sprawa. Po drugie, to jest ich wielka miłość. Od stary gruchot, powyżej której zawsze wyśmiewali właścicieli nowych samochodów, zrobili niemal samochodu wyścigowego: położyć mocny silnik, wymienić wszystkie śmieci na nowych szczegółów. Oto tylko ciało w „Carl” był stary – zwłaszcza wytrzeć nos wykidajło. Więc są one przejęte w drodze, i jak gdyby był najzwyklejszym rzecz, Buchan, właściciel, który, na szczęście, był człowiekiem odpowiednio.

Było to niezwykle ważne, ponieważ pasażer w samochodzie była Patricia Holman. Oni Robbie i Pat, spełnione dzięki „Karl”.

Wydaje się, że szczęście nadszedł. Ludzie z różnych klas społecznych, jak oni naprawdę. Pat miała umeblowany pokój Robbie jakby to był najlepszy z pałaców. Wojen z przeszłości, a zwłaszcza ludzie zamożni: Patricia głodny jako dziecko i to było przyczyną gruźlicy.

Pat był zaangażowany w życiu przyjaciół. To był czwarty. Poszła z nimi do wyścigów i namiętnie kibicowania „Charles” zawsze wygrywa. Zjadła z nich nowotworów, a nawet trudnych Alphonse, właściciel kawiarni, przyznał je jako wyjątkową i wspaniałą damą. Cóż, Lenz, ostatniego z romantyków, tym bardziej rozpoznawane. Otto Koester, jak starszy brat, patrząc po wszystkich z nich, tak, że wszystko jest w porządku.

Jednak nigdy nie pada, ale leje. Naziści zabili Lentz – przez przypadek, oboznalsya. Kester „spotkał się” przed zabójcy Roberta. Następnie Patricia chory: jej obok zaostrzenie gruźlicę.

Wiedziała, że nie wrócił z sanatorium. Kester, kiedy Robert zabrakło pieniędzy, sprzedał „Carla”, choć było tak stracił prawą rękę.

Ale Pat wciąż żyje.

Bezradny krótka opowieść o historii – tylko dlatego, że ta książka jest w sercu – w pamięci ludzi, którzy byli przyjaciółmi. Tak, to tylko postacie fikcyjne, ale dlatego, że jest oczywiste, że były one prawdziwe prototypy. Ale najbardziej główny przyjaciel pobiera sobie Remarque. Wszyscy, którzy wzięli jego książki – zabrał go do znajomych. To staje się jego przyjacielem.

To nie ma znaczenia, że on już dawno odszedł do innego świata. Genius – nie umierać! A jeśli mówisz, doradzić dobrą książkę, jedną z pierwszych trzech nazywa to!

Dobre książki są zawsze – nawet w czasach mnóstwo książek – trudno znaleźć w sprzedaży. Jednak teraz jest o wiele prostsza: były książki elektroniczne, gdzie można pobrać wszelkie prace, które chcesz przeczytać.

Zaletą e-książek, oprócz wygody czytelnika, jest to, że oni naśladować papier, jego ekran jest technologia elektronicznego atramentu (E-Ink / SiPix), tekst jest czytelny. Oczy od czytania nie znudzi.

Jeśli zwracamy się do sprzedawcy sprzętu komputerowego sklepu pytają: polecić dobry e-book, jest prawdopodobne, aby doradzić to tak. Najlepszym tabletek są uważane PocketBook: czytają prawie wszystkie formaty, które mogą być książka: FB2, FB2.zip, TXT, PDF, RTF, HTML, PRC, CHM, DjVu, DOC, EPUB, TCR.

Ekran PocketBook jest zwykle taka, że cała strona jest widoczna, rozmiar obrazu zwykle 7 cali (17,5 centymetra) o rozdzielczości 480×800 pikseli. Prawdą jest jak papier E-Ink nie emituje światła, czyli bez światła nie czytają. Książki z wyświetlaczami LCD mają własne oświetlenie, ale jeśli czytać je w ciemności, oczy męczą. Pamięć prawie wszystkie e-książki w średnim 500MB, który jest dostępny do pobrania w tym samym czasie przyzwoite bibliotekę około 500 książek. Na życzenie: polecić dobrą książkę, można dać przynajmniej sto nazwisk, które doprowadziły ludzkość w swoim skarbcu.

Niektóre z nich mogą wyrazić muzykę, wyświetlać zdjęcia. Książka jest zobowiązany do modułu Wi-Fi, który jest łatwo pobierać książki bez konieczności podłączania do komputera stacjonarnego.

W sieci jest sporo środków z płatnych i bezpłatnych literatury, dlatego już załadowane na urządzeniu książki są miłym dodatkiem, a nie określenie kryteriów wyboru.

Niedawno, zupełnie nowy tablet PocketBook 2012, działa na systemie operacyjnym Android Gingerbread! Posiada procesor 1 Hz Texas Instruments TI3621, 2 GB pamięci flash, zewnętrzne pamięci SD, antena Wi-Fi, gniazdo słuchawkowe.