750 Shares 6273 views

Agalarov Emin (Emin Agalarov): biografia i życie osobiste

Agalarov Emin – jasny, charyzmatyczna osobowość. On w tym samym czasie jest diametralnie różne obszary działalności – muzyka i finansowych, a także rozwój nieruchomości. Horace Emin Oglu (pełna nazwa osoby publicznej) jest możliwe i być zgłoszone czarujący piosenkarza, i składa się z elit biznesowych, zarządzaniu firmą globalną Crocus grupy. Dla wielu młodych ludzi Agalarov Emin jest dziś wzorem do naśladowania, „bohater czasu” i uosobieniem udanej osobę we wszystkich aspektach. Zastanawiam się, jak on osiągnął to wszystko?

Emin Agalarov: biografia

Młody człowiek urodził się w Baku, 12 grudnia 1979 roku. Tak więc, na zachodnim horoskop jest Strzelec i ET – owca (lub kozy).

W 1983 roku rodzina przeniosła się do Moskwy. Emin został wysłany na studia w prywatnej szkole w Szwajcarii. Wtedy jego rodzice opuścili Rosję (1994) i udał się do Stanów Zjednoczonych. Akcja była związana z pracą ojca, który stał na czele spółki joint venture (z Amerykanami). Agalarov Emin mieszkał tam aż do 2001 roku. Ukończył New York College (Marymount Manhattan College) i ukończył specjalność „zarządzanie przedsiębiorstwem w sektorze finansowym”.

Mam siostrę Emina – Sheila Agalarov. Ich rodzice są Aras i Irina Agalarovy.

Rodzice są zaznajomieni ze szkoły, ożenił się po ukończeniu studiów. Irina ukończył pedagogicznej i Aras – Politechniki. Irina nawet musiał pracować jako tłumacz w Ministerstwie, a następnie uczyła angielskiego w szkole.

Aras Agalarov – właściciel i prezes Empire Crocus Group, jednego z najbogatszych ludzi w Rosji. Kandydat Nauk Ekonomicznych i autor książek na ten temat.

o badaniu

Agalarov Emin przez jakiś czas studiował w Szwajcarii, zasadniczo torując drogę do przyszłości rosyjskich studentów. Jednak jego rodzice czuli, trening nie jest zbyt wydajne.

Mieszka w Stanach Zjednoczonych, Agalarov Emin studiował i pracował w tym samym czasie. Pracował w firmie ojca, a jednocześnie budować swój biznes z przyjaciółmi (sklepów odzieżowych i obuwia). Aras Agalarov powiedział, że dzieci muszą pracować, aby zrozumieć wartość pieniądza i być w stanie zarobić na swoje własne.

Agalarov Emin biznesmen

Młody człowiek posiada stanowisko wiceprezesa w firmie swojego ojca w 2012 roku. Jest on odpowiedzialny za projekty, takie jak sieci handlowych i rozrywkowych kompleksów (Vegas), restauracje „Edokov» Rose Bar, Brzeg, Nobu i kompleks handlowy «Crocus City Mall», a także koncert «Crocus City Hall». Głównym kierunkiem firmy Emin – Wyszukiwanie, wprowadzenie i rozwój całkowicie nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań w zakresie organizacji wypoczynku i rozrywki dla odwiedzających centrów handlowych i rozrywkowych.

Przez długi czas, działalność gospodarcza była najważniejszą rzeczą w życiu Emin. Po powrocie z Ameryki przybył do firmy ojca na stanowisko Dyrektora Handlowego. Wybudowane centrum biznesu w Moskwie, organizowany przez Yacht Club w „Crocus City Mall”.

Aktywny kariera muzyczna nie przeszkadza mu bycie biznesmenem. Zatem Emin ma masę innych hobby – jazda na motocyklach, pływaków, itp ..

piosenkarka Emin

Profesjonalne muzykowanie nie było coś nagłego. Emin dawna uwagę na to, i to wszystko zaczęło się jak dziecko, kiedy jest trochę entuzjazmem słuchali Elvisa Presleya. Dziś wielu krytycy porównują sposób realizacji Emin do jak Elvis zrobił.

Zadebiutował z powrotem w Ameryce, kiedy Emin miał 18 lat w show Otwarte Mic nocy w New Jersey. Potem musiał śpiewać w barach, ale on nadal marzą o muzyce. Jednak jego pierwszy pełnometrażowy album ukazał się dopiero w 2006 r. Nazwano martwych.

Potem było kolejne 5 albumy. 3 z nich (Incredible, Obsession, oddanie) zostały wyprodukowane w Rosji, a pozostałe 2 (Wonder i po Thunder) – iloczyn współpracy z producentem Brian Rowling skali globalnej.

Singiel Emin regularnie zajmują czołowe miejsca w europejskich listach przebojów. Jego popularność jest również uznawane w Rosji, gdzie koncertuje w swoim domu „Crocus Hall”. Agalarov za Song (All I Need Dzisiejszy zbiór Wonder) weszła na charytatywny projekt Davida Lyncha, który był udziałem gwiazd takich jak Alanis Morissette, Moby, Iggy Pop, Deyv Styuart. Emin był jedynym przedstawicielem z Rosji. W 2012 roku był gościem specjalnym na „Eurowizji” w swojej rodzinnej Baku. Azerbejdżan Agalarov daje regularne koncerty, które są niemożliwe, aby dostać bilety.

Musical alias piosenkarza i biznesmen – Emin. Im on podpisuje swoje albumy i plakaty. Śpiewa głównie w języku angielskim, ale są w jego Skarbonka i rosyjskich kompozycji.

Prywatne życie Playboya

W roku wydaniem swojego pierwszego albumu (2006), piosenkarka i biznesmen poślubił. Jego żona była córką prezydenta Azerbejdżanu , Leyla Aliyeva. Ślub miał grać 2 razy – w Baku, a następnie w Moskwie. Gratulacje dla nowożeńców wysłał ludzi takich jak Władimir Putin i Dzhordzh Bush.

Emin nie tylko prosić o rękę ukochanej z rodzicami, ale także pozwolenia, aby zacząć dbać o niego. W 2008 Emin i Leila urodziły chłopców, bliźniaków – i Mikail Ali.

Emin Agalarov, Leyla żona i ich dzieci mieszkają w różnych krajach. Matki z dziećmi – w Londynie, a on jest – w Moskwie. Aby zobaczyć chłopców Emin co tydzień latania do nich. Piosenkarka żona nie jest bezczynny: ona była aktywna w życiu publicznym, na czele Fundacji Kultury i publikuje czasopismo.

Dzieci Emin Agalarov, jak sam przyznaje, rosną zepsute uwagę i zabawki, które mają tak dużo, że nie mają czasu na zabawę z nimi.

Pogłoski i plotki

Nic więc dziwnego, że takie jasne, utalentowany i człowiekiem sukcesu jest bohaterem stale pogłoski i plotki. Tak więc, zaczęliśmy mówić, że Emin Agalarov rozwiodła się w maju ubiegłego roku. Zaprzeczył się, mówiąc, że powodem tych plotek polega na tym, że jego żona, żyją w różnych krajach. Dodaje oliwy do ognia, i że Emin jest często postrzegane w towarzystwie pięknych kobiet.

Bohater swoich czasów

Taka jest Emin Agalarov. Jego biografia przypomina nieco z drogi i staje obywatela USA, który był w stanie zrealizować „amerykański sen”. Emin mówi, że zawsze starał się wszystko, choć szkolenia i inne aktywa począwszy, oczywiście, otrzymał od ojca. Cokolwiek to było, ale Emin zdecydowanie reprezentuje nową generację człowieka, innym formacie, który może łączyć pragmatyzm, inteligencję, poczucie humoru, dobry smak, wychowania, edukacji, wszechstronnego rozwoju i zdolność do osiągnięcia swoich celów.